Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Ваш интернет проект не лучший друг - этот интернет портал, - родственник для всех, кто живёт актуальными идеями!

Этот сайт отличный! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет проект ожидает хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами почаще! Дерзайте!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Рішення Євросуду по справі Жуковський проти України, № 31240/03, 3 березня 2011

  Євросуд

  Наводимо текст Рішення Євросуду по справі Жуковський проти України, № 31240/03, 3 березня 2011 для суспільного ознаймлення.

  Заявник обвинувачувався у скоєнні вбивства на території РФ (Російської Федерації).

  22 лютого 2002 апеляційний суд Черкаської області задовольнив клопотання адвоката заявника про допит низки свідків. Суд встановив, що ряд свідків підтверджує свої письмові свідчення, і не можуть з'явитися в судове засідання через величезну відстань. Суд ухвалив, що необхідно допитати зазначених свідків або в Україні, або за місцем проживання відповідним судовим органом у порядку, передбаченому Мінською конвенцією. Зазначені свідки були допитані за місцем проживання, а плівки із записом їх допитів визнані судом доказами по справі.

  29 липня 2003 заявник був визнаний винним у вбивстві і засуджений до чотирнадцяти років позбавлення волі.

  Зазначене рішення було оскаржено в ЗСУ, в своїй скарзі заявник стверджував, що записи допитів свідків мають бути виключені з доказової бази, оскільки ні заявник, ні його адвокат в допиті не брали участь.

  18 листопада 2003 ВСУ залишив без змін вирок апеляційного суду.

  Суд зазначив, що національні органи розглядали різні варіанти отримання свідчень і вибрали допит свідків в РФ через механізм міжнародної правової допомоги. Таке рішення, проти якого не протестував захист, може вважатися розумним. Однак, в обставинах даної справи, подібне рішення привело до ситуації, коли заявник був засуджений за дуже серйозний злочин, головним чином, на підставі показань, отриманих від свідків, жоден з яких не був присутній на судовому розгляді в Україні.

  Національні суди не отримали прямих доказів від зазначених свідків і заявник не мав можливості піддати їх перехресному допиту. Суд не вважає, що матеріали досудового розслідування, в якому частково брав участь заявник, і відео допиту могли компенсувати повну відсутність у судів і заявника можливості допитати свідків безпосередньо. Більш того, обізнане про складнощі в забезпеченні права заявника на допит свідків у цій справі, Суд зазначив, що існуючі сучасні технології, такі як відеозв'язок, могли запропонувати більш дієвий спосіб допиту свідків, які перебувають за кордоном.

   

  Суд також зазначив, що хоча заявник і його адвокат не робили ніяких кроків, щоб більш активно брати участь у допиті свідків, і не вказали жодних причин, чому вони не робили цього, національні органи влади зі свого боку повинні були переконатися, що заявник та його адвокат були завчасно повідомлені про дату і місце слухань та про питання сформульовані національними органами влади. Така інформація могла дати заявнику та його адвокату можливість вимагати, щоб частина питань свідкам була знята або ж поставити додаткові питання.

  Суд прийшов до висновку, що заявник був нерозумно обмежений в його праві на допит свідків і його засудження в значній мірі базувалося на свідченнях зазначених свідків. Суд визнав порушення статті 6 § § 1 і 3 (d) Конвенції.

  Текст рішення Європейського суду по справі Жуковський проти України в оригіналі на англійській мові можна прочитати на офіційному сайті Європейського суду за адресою http://www.echr.coe.int.

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Рішення Євросуду по справі Сєрков проти України, № 39766/05, 7 липня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Сєрков проти України від 7 липня 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Душка проти України, № 29175/04, 3 лютого 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Душка проти України від 3 лютого 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Михайлов та інші проти України, № 10919/05, 13 січня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Михайлов та інші проти України від 13 січня 2011 на українській мові

  Дж. Романо против Италии - решение Евросуда о материальной компенсации и моральном ущербе от бывшего работодателя

  5 марта этого года Европейский суд, специализирующийся по правам человека смог опубликовать свое решение по делу под названием «Дж. Романо против Италии».

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb