Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш сайт -,действительно, на сегодняшний день - единственный в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные порталы. Интернет сайт достаточно многообразен в использовании. На нем удобно проводить свободное время - просто и быстро.

Привет!. Абсолютно случайно набрел на сайт, чему сильно рад и доволен! С огромным удовольствием сошлюсь на Вас на своей страничке в интернете!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...


События

Судебные юристы

У нас работают Судебные юристы — обращайтесь, одни из самых профессиональных юристов Украины.


Юрист в суде

Услуги адвоката в суде. Юрист в суде — подготовка и представление необходимых документов в суд.Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про повернення банківського вкладу - Печерський районний суд міста Києва - Цокол Л. І.

  1. УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/34306/14-ц

УХВАЛА

05 січня 2015 року суддя Печерського районного суду м. Києва, Цокол Л.І. розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до АТ «Дельта Банк» про повернення банківського вкладу,

В С Т А Н О В И В :

До Печерського районного суду м. Києва надійшла позовна заява ОСОБА_2 до АТ «Дельта Банк» про повернення банківського вкладу.

Під час вивчення поданої заяви було встановлено, що вона не відповідає вимогам ст. 120 ЦПК України.

Згідно ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб..

Так, заявник до позовної заяви не додав копію позовної заяви та всіх документів, що додаються до неї для направлення її відповідачу .

За таких обставин, позовну заяву ОСОБА_2 було залишено без руху, а позивачу надано строк для усунення недоліків.19.12.2014р. копія ухвали ОСОБА_2 була отримана, проте станом на 02.01.2015р. недоліки усунуті не були.

На підставі вище викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України,-

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_2 до АТ «Дельта Банк» про повернення банківського вкладу,вважати неподаною та повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд протягом п'яти діб з дня отримання її копії.

Суддя Цокол Л.І.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

05145472d80649777fc2d927daedc5fb