Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити вартових доріг за бездоганну службу.
Нагадаємо, нещодавно на Вінниччині водій легковика, під час перевірки документів, несподівано відкрив вогонь на ураження по працівникам ДАІ. Один з правоохоронців отримав проникаюче кульове поранення легенів та правого плеча, іншому пощастило більше — кулю, біля самого серця зупинили… ключі в нагрудній кишені.
За дорученням Міністра внутрішніх справ України, в приміщенні Центральної районної лікарні міста Немирів керівник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко урочисто вручив героям позачергові спеціальні звання: «молодший лейтенант міліції».
«Я пишаюся тим, що в лавах Державтоінспекції працюють мужні та витримані бійці, які ціною власного життя та здоров’я готові захищати країну та громадян». — зазначає очільник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, — «Саме ці працівники першими з вінницьких інспекторів ДАІ не роздумуючи, поїхали до зони АТО ще в квітні минулого року. На сході вони захищали єдність країни, тут, на рідній землі непохитно стоять на варті закону та правопорядку, й кожного дня оберігають спокійне життя громадян».
На заході також були присутні начальник ГУМВС України в Вінницькій області, й керівництво райдержадміністрації, голова Немирівської райради, рідні та близькі вартових доріг.
Працівники ДАІ щиро бажають колегам найшвидшого одужання та з нетерпінням очікують на їх повернення до лав Державтоінспекції.
В Аргентині відкриють музей МессіВ аргентинському місті Росаріо відкриється музей, велика частина експозиції якого буде присвячена футбольному нападаючому збірної країни та іспанської Барселони Ліонелю Мессі.
Чому пеленгас стає "золотою" рибою?Чому в державі, яка володіє такою плідною блакитною нивою як Азовське море, рибу продають за ціною золотої рибки? Та тому, пояснював мені ще 10 років тому біолог Іван Митяй, що клепки немає в ...
| Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести зміну в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158( 158-2013-п ) "Про затвердження переліків підприємств, які отримують або ввозять на митну територію України речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини під час виробництва в хімічній промисловості та річних обсягів квот на відвантаження або ввезення таких речовин" (Офіційний вісник України, 2013 р., № 21, ст. 711), доповнивши його такою позицією:
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) надати дозвіл національному природному парку "Меотида" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 721,8923 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення) згідно з додатком, розташованих на території Новоазовського та Першотравневого районів Донецької області, з подальшим наданням їх зазначеному парку в постійне користування для забезпечення його функціонування.
|