Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Как много актуальной информации. Большущее спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы действительно умнички.

Этот ресурс - класс очень много чего тут любопытного и нужного. Хочу пожелать держаться так же высоко и дальше и всего самого... наилучшего во всем.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...


События

Судебные юристы

У нас работают Судебные юристы — обращайтесь, одни из самых профессиональных юристов Украины.


Адвокат в судебном процессе

Скорая помощь в суде. Адвокат в судебном процессе — защищаем права и законные интересы.Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про захист прав і основоположних свобод людини - Печерський районний суд міста Києва - Білоцерківець О. А.

  1. УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/773/14-к

УХВАЛА

05 січня 2015 року Печерський районний суд м. Києва в складі колегії суддів:

головуючого - судді Білоцерківця О.А.,

суддів: Новака Р.В., Москаленко К.О.,

при секретарі Шейчук О.Ю.,

за участю прокурора Єременка М.В.,

захисника ОСОБА_1,

представника потерпілого ОСОБА_2,

потерпілого ОСОБА_3,

обвинуваченого ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо можливості зміни міри запобіжного заходу у справі відносно вчинення

ОСОБА_4 злочину, передбаченого ч.4 ст.187 КК України,

В С Т А Н О В И В:

Кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 перебуває в провадженні суду.

В судовому засіданні обвинувачений просив суд змінити міру запобіжного заходу з урахуванням відсутності ризиків неналежної процесуальної поведінки, обґрунтованої підозри.

Захисник обвинуваченого підтримала клопотання її підзахисного та просила змінити міру запобіжного заходу виходячи з особи обвинуваченого, неможливості ухилення від суду та з урахуванням міцних соціальних зв'язків.

Прокурор зазначив, що відсутні підстави для зміни міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно обвинуваченого, потерпілий та його представник підтримали думку прокурора.

Суд, заслухавши думку вказаних осіб, приходить до наступних висновків.

ОСОБА_4 обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину, за вчинення якого передбачено покарання тільки у виді позбавлення волі.

Запобіжний захід при обґрунтованій підозрі відповідає характеру та тяжкості діяння, не надає можливості перешкоджання інтересам правосуддя шляхом ухиленню обвинуваченого від суду, ризики залишаються реальними та триваючими, альтернативні запобіжні заходи не забезпечать належний рівень гарантії належної процесуальної поведінки обвинуваченого.

Обґрунтована підозра підтверджується показаннями потерпілого в судовому засіданні, який чітко вказує на ОСОБА_4, як на особу, яка вчинила на нього розбійний напад.

Зазначені обставини і даний час виключають можливість зміни міри запобіжного заходу щодо обвинуваченого на більш м'який.

На підставі викладеного, керуючись п.1 ст.5 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини, ст.331 КПК України,

У Х В А Л И В:

В задоволенні клопотання обвинуваченого ОСОБА_4 про зміну міри запобіжного заходу - відмовити.

Міру запобіжного заходу відносно обвинуваченого ОСОБА_4 залишити без змін - у виді тримання під вартою, продовживши строк запобіжного заходу до 03.03.2015 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді О.А.Білоцерківець

Р.В. Новак

К.О. Москаленко

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

05145472d80649777fc2d927daedc5fb