Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Благодарим всех, от кого зависит наполнение интернет проекта.

Очень оригинальный, интересный и абсолютно не похожий на другие сайт! Я хочу поддержать Вас материально. Как это можно организовать?

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Рішення Євросуду по справі Качурка проти України, № 4737/06, 15 вересня 2011

  Євросуд

  Наводимо текст Рішення Євросуду по справі Качурка проти України для суспільного ознаймлення.

  29 березня 2000 Н.К. - Дружина пана С.К. (Син заявників) і М.С. - Друг сім'ї, повідомили поліції, що пан С.К. вчинив самогубство у ванній кімнаті своєї квартири.

  Після тривалого розслідування, в ході якого вищестоящою прокуратурою і судами неодноразово скасовувалися рішення районної прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи, 24 жовтня 2006 року було прийнято остаточне рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.

  Зазначене рішення так і не було, належним чином, оскаржене заявниками і 6 квітня 2007 року районний суд, відмовивши у відновленні процесуальних строків, вказав, що прокуратура зробила всі можливі заходи для розслідування справи.

  Суд встановив, що лише через більш ніж сім років було прийнято остаточне рішення про причину смерті пана С.К., що само по собі може підірвати довіру суспільства до правосуддя і скласти порушення статті 3 Конвенції, особливо у випадках, як у цій справі, коли неодноразово проводилося додаткове розслідування.

  Крім того, Суд звернув увагу на відсутність у заявників доступу до матеріалів справи, а також на зникнення з матеріалів справи ключового доказу - мотузки, на якій повісився заявник.

  Також Суд вказав, що національні органи поспішно прийшли до висновку про самогубство пана С.К., належним чином не зібравши всі докази з місця подій.

  Далі Суд вказав, що ряд ключових свідків у справі або не були допитані взагалі, або були допитані лише через значний час (один зі свідків був допитаний лише через 10 днів з моменту смерті, а інший - лише через 3 місяці).

   

  Крім того, в показаннях ряду ключових свідків були значні протиріччя, які так і не були усунені органом розслідування.

  З наведених причин, Суд прийшов до висновку про те, що розслідування смерті пана С.К. було неефективним, і визнав порушення статті 2 Конвенції в цьому аспекті.

  Текст рішення Європейського суду по справі Качурка проти України в оригіналі на англійській мові можна прочитати на офіційному сайті Європейського суду за адресою http://www.echr.coe.int.

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Рішення Євросуду по справі Рісовський проти України, № 29979/04, 20 жовтня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Рісовський проти України від 20 жовтня 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Бортник проти України, № 39582/04, 27 січня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Бортник проти України від 27 січня 2011 на українській мові

  Дж. Романо против Италии - решение Евросуда о материальной компенсации и моральном ущербе от бывшего работодателя

  5 марта этого года Европейский суд, специализирующийся по правам человека смог опубликовать свое решение по делу под названием «Дж. Романо против Италии».

  Рішення Євросуду по справі Душка проти України, № 29175/04, 3 лютого 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Душка проти України від 3 лютого 2011 на українській мові

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb