Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Этот интернет проект отличный! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет сайт ожидает хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами почаще! Дерзайте!

Всем большое спасибо. Ваш интернет портал - без всякого сомнения на данный момент - неповторимый в своем роде. Здорово, что есть такие нужные интернет порталы. Интернет проект очень многофункционален в пользовании. На нем полезно работать - просто и быстро.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Рішення Євросуду по справі Качурка проти України, № 4737/06, 15 вересня 2011

  Євросуд

  Наводимо текст Рішення Євросуду по справі Качурка проти України для суспільного ознаймлення.

  29 березня 2000 Н.К. - Дружина пана С.К. (Син заявників) і М.С. - Друг сім'ї, повідомили поліції, що пан С.К. вчинив самогубство у ванній кімнаті своєї квартири.

  Після тривалого розслідування, в ході якого вищестоящою прокуратурою і судами неодноразово скасовувалися рішення районної прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи, 24 жовтня 2006 року було прийнято остаточне рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.

  Зазначене рішення так і не було, належним чином, оскаржене заявниками і 6 квітня 2007 року районний суд, відмовивши у відновленні процесуальних строків, вказав, що прокуратура зробила всі можливі заходи для розслідування справи.

  Суд встановив, що лише через більш ніж сім років було прийнято остаточне рішення про причину смерті пана С.К., що само по собі може підірвати довіру суспільства до правосуддя і скласти порушення статті 3 Конвенції, особливо у випадках, як у цій справі, коли неодноразово проводилося додаткове розслідування.

  Крім того, Суд звернув увагу на відсутність у заявників доступу до матеріалів справи, а також на зникнення з матеріалів справи ключового доказу - мотузки, на якій повісився заявник.

  Також Суд вказав, що національні органи поспішно прийшли до висновку про самогубство пана С.К., належним чином не зібравши всі докази з місця подій.

  Далі Суд вказав, що ряд ключових свідків у справі або не були допитані взагалі, або були допитані лише через значний час (один зі свідків був допитаний лише через 10 днів з моменту смерті, а інший - лише через 3 місяці).

   

  Крім того, в показаннях ряду ключових свідків були значні протиріччя, які так і не були усунені органом розслідування.

  З наведених причин, Суд прийшов до висновку про те, що розслідування смерті пана С.К. було неефективним, і визнав порушення статті 2 Конвенції в цьому аспекті.

  Текст рішення Європейського суду по справі Качурка проти України в оригіналі на англійській мові можна прочитати на офіційному сайті Європейського суду за адресою http://www.echr.coe.int.

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Рішення Євросуду по справі Сєрков проти України, № 39766/05, 7 липня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Сєрков проти України від 7 липня 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Плешков проти України, № 37789/05, 10 лютого 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Плешков проти України від 10 лютого 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Михайлов та інші проти України, № 10919/05, 13 січня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Михайлов та інші проти України від 13 січня 2011 на українській мові

  Рішення Євросуду по справі Качурка проти України, № 4737/06, 15 вересня 2011

  Текст рішення Європейського суду по справі Качурка проти України від 15 вересня 2011 на українській мові

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb