Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Привет!

Привет!. Абсолютно случайно набрел на сайт, чему сильно рад и доволен! С огромным удовольствием сошлюсь на Вас на своей страничке в интернете!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Від любові до суду - один крок, або: любов зла, полюбиш і ...

  1. Але яке відношення перераховане може мати до любові і ненависті? Спробуємо розповісти все по-порядку.
  2. Коханий, до того ж, був судимий!
  3. Зміна позовних вимог
  4. Висновок.

Від любові до суду - один крок, або: любов зла, полюбиш і ...У цій статті ми розповімо про реальні історії, які стануть незамінними для тих, хто потребує юридичної підтримки, при вельми цікаві життєві ситуації, які допоможуть знайти вихід, підкажуть як діяти в тому чи іншому випадку. Наші кореспонденти-юристи працюють для Вас. Сподіваємося, що багато наших читачів зможуть тут знайти для себе саме те, що їм необхідно.


Не є секретом, що такі поняття, як "справедливість" і "правда" для кожної людини мають своє власне судження. Бачимість однієї й тієї ж події, характеристика однієї й тієї ж людини, визначення одного і того ж вчинку чи дії - у кожної людини різна. Це залежить і від виховання, і від способу життя людей, від характеру людини і сформованого світогляду, в кінці-кінців, і від менталітету. Тому, на одні і ті ж речі і події, люди, часом, дивляться зі своїх, часом кардинально відмінних і абсолютно протилежних, точок зору.


І вже точно, ні для кого не станемо Колумбом, що сильні, і, здавалося б, такі прекрасні почуття, як любов і прихильність, з часом переростають в полярно протилежні поняття. Як говориться в народі: «від любові до ненависті - один крок».


У судовій справі, яку ми сьогодні виставляємо для загального огляду, маємо все перераховане вище: і різну, цілком протилежну, оцінку того, що відбувається; і палаючу пристрасть, і незмінну її супутницю по життю - затяту ненависть, підсумком якої став цілий ланцюжок судових процесів, в яких і брали участь наші юристи та адвокати.

Зрозуміло, що основним завданням юридичної консультації є дієва допомога будь-якому громадянинові розібратися в ситуації, проконсультувати з приводу законності чи незаконності будь-чиїх дій і допомогти чинити правомочні заходи щодо припинення беззаконня і безвладдя.


Але яке відношення перераховане може мати до любові і ненависті? Спробуємо розповісти все по-порядку.

Цікавий молодий чоловік зі "світлою головою" і "золотими руками" зустрів жінку своєї мрії (до речі, забігаючи на перед скажемо, що саме вона і звернулася до нас за захистом) , яку полюбив до безумства ...


І як результат, за неземними почуттями слідує сумна історія кохання і коментарі самої «молодої людини зі" світлою головою "і" золотими руками "», яка не соромлячись у виразах з приводу своєї обраниці, вихлюпує перед численними читачами міської газети історію свого роману, замість епілогу якої йдуть виписки з епікризу лікаря шкірно-венеричного диспансеру.

Коханий, до того ж, був судимий!

Наша довірителька повідомила і ще деякі цікаві моменти з життя свого коханого. Виявляється, в його біографії присутні серйозні судимості, оскільки він неодноразово любив "руку піднімати": переслідував після того, як розлучилися, а зараз подав позов до суду про стягнення з нашої відвідувачки цілого мільйона грн. в якості компенсації за моральну шкоду, яка йому нібито була нею заподіяна.

І якщо вже нашу довірительку і залучили в якості відповідача до судового розгляду, то наші юристи, в свою чергу, не стали відтягувати час по підготовці до суду, намагаючись продумати свою позицію за позовом, підібрати потрібні докази і постаратися з максимальною точністю донести її до суду.


Суддів, звичайно, вже здивувати дуже складно. І хоча вони теж звичайні люди - чого тільки вони не бачать і не чують під час судових розглядів. Але, з обов'язку служби, зобов'язані серйозно розглядати будь-які справи, не покладаючись при цьому на симпатії чи антипатії, відкинувши людські емоції і переживання в сторону. З усім професіоналізмом розглядати і такі справи, коли за компенсацію моральної шкоди позивач вимагає мільйон, мотивуючи кількома десятками гривень, витраченими на лікування.


На судовому засіданні позивач з запалом доводив, що саме відповідачка - його колишня любов - стала причиною його походу до інфекціоніста. І що діагноз, скажімо, не настільки шокуючий для будь-якої розсудливої людини, для нього - справжня катастрофа і трагедія всього життя. Тому, менше, ніж на мільйон, за ту моральну шкоду, яку вона йому заподіяла, коханець ні за що не згоден. Протягом кількох судових процесів він спробував довести причинно-наслідковий зв'язок свого захворювання і безрезультатно обгрунтувати заявлену ціну позову.


За службовим обов'язком під час процесу суддя намагався максимально коректно задавати необхідні для прийняття рішення інтимні питання. Але, на жаль, коректно відповідати було важко як позивачеві, так і відповідачці. Скажімо, що абсолютно не потрібно витрачати гроші і ходити в кінотеатр, щоб подивитися там несамовитий мексиканський серіал. Цілком достатньо, для потрібної любовної зарядки, сходити на виставу в зал суду, який, по суті, перетворився на поле битви між (палко люблячими в минулому і люто ненавидящими в сьогоденні) людьми.


Зміна позовних вимог

Початковий судовий позов змінювали уточнені позовні заяви, виростала сума, яка справлялася за лікування, судові витрати, дебати розтягнулися на довгі години багатосерійного роману. Можете повірити, що вся гама людських емоцій пройшла в той день перед судом: сміх, сльози, людська злоба, відраза, смуток і біль.

«Відстояти» мільйон гривень у позивача не вийшло. Суд відмовив у задоволенні заявлених позовних вимог. І, як відповідь, пішла апеляційна і, як наслідок, касаційна скарга нашого горе-коханця.

Судова колегія Вищого спеціалізованого суду у цивільних справах не довго вислуховувала гнівну промову позивача, втім, як і виправдувальний монолог відповідачки.


Остаточна судова відповідь: рішення суду першої інстанції, апеляційного суду залишити без зміни, касаційну скаргу - без задоволення. Результатом звернення позивача до суду стало визначення, що містить відмову в передачі справи на розгляд до суду наглядової інстанції. Скажемо чесно - не знаємо, чи була написана скарга у Верховний Суд, чи ні ...

Однак, нашою довірителькою (не без допомоги юриста) було подано заяву про притягнення до кримінальної відповідальності в порядку приватного звинувачення за статтею Кримінального Кодексу горе-коханця, так як, за її словами, своїми люблячими "золотими руками" він завдав їй побої, про що був і відповідний експертний висновок і могли підтвердити свідки.


Адже побої були нанесені саме в той день, коли суд першої інстанції відмовив у задоволенні заявлених ним позовних вимог. А місцем злочину, протягом несамовитої судової історії, стала територія біля самого суду. Так що свідків довго шукати не довелося.

Таким ось чином позивач вийшов з положення в цьому судовому процесі, грунтуючись на свою "світлу голову" і тверезу оцінку ситуації.

Як би там не було, але в будь-якій людській історії є своє погане і є, звичайно ж, позитив. Не станемо говорити про негатив (впевнені, що подібні висновки Ви вже для себе зробили). А ось позитивне в тому, що кожна людина заслуговує на повагу оточуючих і просто зобов'язана відстоювати свої права не тільки для того, щоб довести комусь, що вона не "руда", а, в першу чергу, для себе самої.


Висновок.

Адже, якщо людина втратить повагу сама до себе, то, природно, і оточуючі будуть до неї ставитися відповідно.

А ось постаратися не дозволити людині втратити саму себе, довести оточуючим і самій собі правоту, допоможуть досвідчені юристи та адвокати. Ми завжди - на сторожі Вашого спокою і благополуччя!

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

Возможно, это Вас заинтересует

Правові нюанси спадкового договору

Небагато українців знають, що крім успадкування за заповітом або за законом, майно може перейти до іншої особи після смерті власника на підставі договору, який називається спадковим

Братовбивчі сімейні суперечки при розділі спадщини

Дві історії з судового залу про те, як брати ділили спадщину. Старий Завіт в сучасній інтерпретації

Від любові до суду - один крок, або: любов зла, полюбиш і ...

"Мексиканський серіал" із залу суду про кохання, ненависть і людську дурість

Стягнення аліментів з іноземця

Стягнення аліментів на виховання дитини з батьків - іноземця одним з батьків на сьогодні, тема досить-таки непроста

05145472d80649777fc2d927daedc5fb