Віднині в обласному центрі бігають на дротовому припоні три нові машини, створюючи пасажирам комфорт і добрий настрій, а місту — гарний вигляд. Ціна однієї — 285 тисяч гривень.
— «Шведи» того варті, — запевняє начальник комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» Іван Іванічек. — Вони відповідають сучасним вимогам. Ми дуже раді, бо більшість наших машин уже бальзаківського віку. Закуповуючи нову техніку, не забуваємо і про стару. Власними силами модернізуємо їх, адже маємо одну, вважаю, з найкращих виробничих баз в Україні.
Нові машини не тільки зовні красиві й технічно надійні. Якщо раптово зникне струм (у дорозі всяке буває), вони не заклякнуть безпорадно посеред вулиці, а зможуть без живлення проїхати ще 3 кілометри. Чернівецькі тролейбусники оновлюють не тільки рухомий склад, а й тролейбусні лінії. На всіх 10 підстанціях, які постачають струм на маршрути, замінюють масляні вимикачі на вакуумні, що працюватимуть в автоматичному режимі. Як тільки навантаження на двох трансформаторах падає вдвічі (приміром, уранці й пізно ввечері), через годину один агрегат автоматично відключається. Така схема живлення дасть змогу заощадити тролейбусному управлінню до 700 тисяч кіловат-годин на рік.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) надати дозвіл національному природному парку "Гуцульщина" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 116 гектарів (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Кутське лісове господарство", розташованої на території Косівського району Івано-Франківської області, з подальшим наданням її зазначеному парку у постійне користування для забезпечення його функціонування.
В Росії знайшли тушу мамонта з фрагментами шкіри та органівНа мисі Сопкова Карга в трьох кілометрах від полярної метеостанції Сопкарга на Таймирі 11-хлопчик Євген Саліндер знайшов тушу мамонта, що загинув приблизно 30 тисяч років тому.
| Пожежа сталася через витік вугільного пилуПід час другої виїзної наради Комісії зі встановлення причин аварії на Вуглегірській ТЕС оголошено остаточні результати перевірки обставин займання. Пожежа на Вуглегірській ТЕС виникла через ...
У Росія найбільше в світі курцівКількістькурцівукраїнах, що розвиваються стрімко збільшується. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в медичному журналі Lancet.
|