Милуватися кожною іконою, гаптованою бісером, народної майстрині Оксани Іваночко зі Львова можна довго, затамувавши подих. Викликають захоплення витончена техніка виконання, розмаїття яскравих кольорів, одухотвореність святих образів. Величні образи Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, Святого Миколая Чудотворця випромінюють молитовну святість. Кожна ікона — неповторний витвір сакрального мистецтва, у зміст якого майстриня вносить нові виміри сучасної іконотворчості.
Шлях до неї був для Оксани Богданівни довгим і непростим. Починала з добору матеріалів для виготовлення жіночих прикрас — силянок, герданів (кольє). Основою творчості були традиційні гуцульські мотиви.
На одній із перших творчих виставок своїх робіт, що відбулася у Чернівецькому художньому музеї, познайомилася з колекціонером ікон з венеціанського бісеру Іваном Снігуром. Образи святих, виконані з використанням незвичайного в іконописі матеріалу, викликали захоплення та глибоке професійне зацікавлення. Майстриня вирішила оволодіти цим незвичайним мистецтвом гаптування.
Оксана Богданівна виросла в патріархальній сім’ї віруючих, де ікони були символами духовного життя. Це й визначило її вибір — присвятити свій талант іконотворчості. Розпочала з розробки власного художнього стилю, що виражає національні традиції, закорінені в естетичних поглядах українського народу. Тож її мистецтво високо поціноване не лише на рідних теренах, а і далеко за межами України. Твори Оксани Іваночко експонували на персональних виставках у Бібліотеці й Архіві імені Тараса Шевченка в Лондоні, в Українській мистецькій фундації Торонто.
Ікони з бісеру львівської майстрині зберігаються у багатьох приватних колекціях шанувальників українського сакрального мистецтва США, Англії, Австралії, Німеччини.
Блаженніший кардинал Любомир Гузар передав у дарунок Папі Римському Іоаннові Павлу ІІ його портрет, вигаптуваний Оксаною Іваночко, під час його перебування у Києві 2001 року.