У Львові правоохоронці організували незабутнє свято для дітвори. Напередодні канікул вартові доріг вирішили вкотре нагадати малечі про правила безпеки на дорозі та підготували для учнів цікавий сюрприз.
Сьогодні, 30 травня, на «Останній дзвоник» до школи малечу проводжали не лише батьки, але й супроводжували працівники ДАІ та їхній казковий помічник — Левеня-правоохоронець.
Цей оригінальний герой неабияк сподобався малечі. Діти залюбки фотографувалися з Левеням, уважно слухали його настанови та обіцяли бути дуже обережними на дорозі. А найменші школярики радісно крокували за руку з Левеням по пішохідному переходу.
Працівники Державтоінспекції переконані — необхідно ще змалку пояснювати дитині, як правильно переходити вулицю, показувати їй лише позитивний приклад. Та, на жаль, не усі дорослі дбають про безпеку малечі. Трапляється, що батьки не лише перебігають дорогу поза «зеброю», але й тягнуть за собою сина чи доньку.
Тож, спілкуючись сьогодні зі школярами, правоохоронці зверталися також і до дорослих, нагадували їм про важливість дотримання Правил дорожнього руху та просили пильнувати за малечею.
А юним учасникам акції працівники ДАІ вручали листівки з правилами безпеки для пішоходів, пасажирів та велосипедистів.
Правоохоронці разом із казковим Левеням закликали школярів бути уважними на дорозі, а також побажали їм гарних вражень та безпечних канікул!
ДАІ Львівської області)
Про відмову ТОВ „МУЛЬТІТРЕЙД” у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро відмову ТОВ „МУЛЬТІТРЕЙД" у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 17 січня 2013 року, розглянувши питання про видачу ТОВ „МУЛЬТІТРЕЙД" ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що показники нормативів достатності власних активів, розраховані на підставі даних балансу ТОВ „МУЛЬТІТРЕЙД" станом на 30.09.2012, не відповідають Нормативам достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності( z0672-99 ), затвердженим постановою НКРЕ від 29.07.1999 № 983.
Народные депутаты поддержали закон "О санкциях"Верховный Совет Украины принял закон «О санкциях». За соответствующий законопроект проголосовало 244 народных депутата.
| Про попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Хмельницькгаз», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Хмельницькгаз»
Правительство намерено бороться с финансовыми пирамидами законодательноПервый вице-премьер-министр Украины прокомментировал активизацию мошеннических схем на финансовом рынке и планы Правительства по прекращению организации «пирамидальных» механизмов обмана граждан. ...
|