6 листопада київський громадський транспорт працюватиме в посиленому режимi, а київський метрополiтен змiнить графiк роботи у зв'язку з проведенням на НСК «Олiмпiйський» матчу 4-го туру групового раунду Лiги чемпiонiв УЄФА «Динамо» (Київ) — «Порту» (Португалiя).
Як повiдомляє прес-служба Київської мiськадмiнiстрацiї в понедiлок, в день матчу з 21:00 на всiх лiнiях метрополiтену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах буде збiльшено кiлькiсть одиниць транспорту.
Для безпеки гостей стадiону за одну годину до початку матчу станцiя метро «Палац спорту» закриється на вихiд пасажирiв i працюватиме лише як пересадочна з лiнiї на лiнiю, а станцiя «Олiмпiйська» буде закрита на вхiд i вихiд пасажирiв, тобто поїзди курсуватимуть без зупинки.
Пiсля завершення гри в разi потреби може бути обмежений вхiд пасажирiв на станцiях «Олiмпiйська», «Палац спорту» i «Площа Льва Толстого».
Для зручностi вболiвальникiв у нiч з 6 на 7 листопада київське метро працюватиме на одну годину довше, нiж зазвичай. Пiсля проходження останнiх поїздiв буде органiзовано перевезення уболiвальникiв наявними маршрутами вiд станцiй метро.
НСК «Олiмпiйський» вiдкриється за двi години до матчу — о 19:45.
Иващенко — на испытанииКоллегия судей Апелляционного суда Киева освободилаc от отбывания основного наказания и выпустила его на свободу. Такое решение суд огласил во вторник после рассмотрения апелляции Иващенко на приговор Печерского райсуда, которым он был осужден к пяти годам лишения свободы.
Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання, Верховна Рада УкраїниЗасудженим, які тримаються у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання, дільницях соціальної реабілітації виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними ...
| Щодо закінчення вступної кампанії 2012 року, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниКерівникам вищих навчальних закладів Щодо закінчення вступної кампанії 2012 року 31 липня відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році( z1221-11 ) закінчується прийом документів від вступників у вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації.
Про перерахування коштів, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро перерахування коштів Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", з метою забезпечення стовідсоткових розрахунків ДП "Енергоринок" з виробниками електричної енергії та НЕК "Укренерго" за товарну продукцію листопада 2012 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|