ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
07 серпня 2014 року Справа № 915/1241/14
м. Миколаїв
За заявою боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю «Євролюкс-С», 54036, м. Миколаїв, провул. Очаківський, 42-А, код ЄДРПОУ 32421961.
Суддя Ткаченко О.В.
Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Євролюкс-С» про порушення справи про банкрутство боржника за ознаками ст. 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та вивчивши інші матеріали, визнав їх достатніми для прийняття заяви до розгляду, і керуючись ст. 12 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України, - господарський суд
У х в а л и в:
1. Прийняти до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство.
2. Підготовче засідання для розгляду заяви призначити 21 серпня 2014 року об 11:00.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, Будинок Рад.
3. Боржнику до підготовчого засідання надати перелік документів, передбачений частиною 3 ст.11 Закону, в формі таблиці.
Таблиця повинна місити два стовбці.
В лівому повинен бути перелік документів, як він визначений частиною 3 ст.11 Закону та в тій же послідовності.
В правому стовбці, навпроти пунктів лівого, повинні бути зазначені відповідні до цього пункту докази, які подані боржником, з вказівкою номера, дати і назви документа та порядкового номера, зазначеного в Додатку до позовної заяви.
4. Ухвала про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство надіслати божнику, Центральному відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 38) та Державному реєстратору реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20).
Суддя О.В. Ткаченко