16 сентября, в 10:00 начнется пленарное заседание Верховного Совета в закрытом режиме. Об этом сообщает пресс-служба парламента.
В то же время, с 12 до 15 пленарное заседание продолжится в открытом режиме.

Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...
16 сентября, в 10:00 начнется пленарное заседание Верховного Совета в закрытом режиме. Об этом сообщает пресс-служба парламента.
В то же время, с 12 до 15 пленарное заседание продолжится в открытом режиме.
Українці витрачають на алкоголь майже у 6 разів більше, ніж на хлібЗа перше півріччя поточного року населення України витратило на алкоголь 12 млрд грн, на сигарети 12,4 млрд, а на хліб лише 1,8 млрд грн, що в 6-7 разів менше, заявив президент українського ... З «Газпромом» розрахувалисяНаціональна акціонерна компанія Нафтогаз України перерахувала ВАТ Газпром близько 618 млн дол. США за імпортований у грудні 2012 року природний газ. | Торгівля та інновації рухають економікуУ рамках робочої поїздки до Російської Федерації Президент Віктор Янукович зустрівся в Сочі зі своїм колегою Володимиром Путіним. Звертаючись до нього, глава Української держави передовсім акцентував ... Про визнання такими, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України Відповідно до законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), "Про природні монополії"( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ: |