У Сімферополі стартувала загальноміська акція «Я — проти небезпечних доріг», ініційована ДАІ міста Міжнародним волонтерським рухом «Громадянська дорожня поліція» і організована міським управлінням освіти.
Першим етапом став конкурс серед школярів на знання ПДР, що проводиться щотижня на базі містечка безпеки в Дитячому парку. «Дану акцію ми проводимо в рамках« Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Наше головне завдання — донести до дітей знання про те, як треба поводитися на дорозі, аби не потрапити в біду, прищепити навички правильного водіння велосипеда тощо», — розповідає представник ДАІ, майор міліції Володимир Ковтун.
У конкурсі взяли участь команди з 27-ми сімферопольських шкіл. Учні 5-8 класів змагалися у вело-естафеті, наданні першої медичної допомоги, знанні дорожніх знаків, умінні переходити вулицю, а також пробували свої сили в якості регулювальників.
На цьому, в тім акція не закінчується. В рамках заходу «Я — проти небезпечних доріг» заплановано проведення ряду конкурсів для учнів середніх освітніх установ. У грудні пройде конкурс малюнка і фотографії, в якому школярі проілюструють основи безпечної поведінки на дорозі і те, як на їх думку не слід себе вести, переходячи вулицю. До 25 січня 2013 року буде організовано огляд відеофільмів, створених учнями, на тему «Старшокласники вчать малюків».
А в лютому пройдуть конкурси стінгазет та «Міс Краща учасниця дорожнього руху». У березні та квітні — районні та загальноміський зльоти юних інспекторів дорожнього руху. Підведення підсумків та нагородження переможців акції заплановано на травень 2013 року.
ДАІ бажає успіхів усім учасникам!
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинкиДнями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.
Щодо обліку будинків та споруд, Державна казначейська служба УкраїниВласник майна, закріпленого на праві оперативного управління за суб'єктом господарювання, здійснює контроль за використанням і збереженням переданого в оперативне управління майна безпосередньо ...
| Про встановлення вимог Коростенському комунальному підприємству "Водоканал" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро встановлення вимог Коростенському комунальному підприємству "Водоканал" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій( z0311-13 ), та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:
Состоялось заседание Экспертного совета проекта по внедрению учебной программы по вопросам судебного администрирования24 октября с. г. в помещении Государственной судебной администрации Украины состоялось второе заседание Экспертного совета пилотного проекта «Внедрение учебной программы по вопросам судебного ...
|