КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 7 листопада 2012 р. № 873-р Київ
Про надання гуманітарної допомоги окремим державам регіону Близького Сходу
На виконання Указу Президента України від 26 вересня 2012 р. № 561( 561/2012 ) "Про надання гуманітарної допомоги":
1. Виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 1000000 гривень для надання гуманітарної допомоги окремим державам регіону Близького Сходу.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету( 4282-17 ).
2. Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами Організації Об'єднаних Націй реквізити банківського рахунка, на який будуть перераховані кошти, виділені згідно з цим розпорядженням.
3. Міністерству надзвичайних ситуацій:
разом з Державною казначейською службою забезпечити перерахування коштів в іноземній валюті для потреб окремих держав регіону Близького Сходу;
подати до 28 грудня 2012 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 26
Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 27.09.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Опубликована монография М.Мальского «Арбитражное соглашение: теоретические и практические аспекты»Вышла в свет монография Маркияна Мальского, кандидата юридических наук, партнера, руководителя западно-украинского филиала и практики альтернативного урегулирования споров адвокатского объединения ...
| В Іраку теракт: п’ятеро загиблихВ іракському місті Тікріт смертник підірвав вантажівку біля відділку поліції, в результаті чого загинули щонайменше пятеро людей, повідомили офіційні особи.
Про затвердження форми Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток та форми Повідомлення платника податку про прийняття рішення щодо сплати консолідованого податку на прибуток, Міністерство фінансів УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2013 р. за № 215/22747 Про затвердження форми Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток та форми Повідомлення платника податку про прийняття рішення щодо сплати консолідованого податку на прибуток
|