Уночі, 30 квітня в Києві інспектори полку ДПС ДАІ за незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ-2101» затримали двох громадян. З’ясувалося, що чоловіки викрали автівку з неохороняємої автостоянки, що у Оболонському районі.
Працівники ДАІ помітили «ВАЗ» на вулиці героїв Сталінграда, 52 та подали водію знак про зупинку. Натомість керманич авто тільки збільшив швидкість, після чого заїхав у двір будинку.
З автомобіля вибігли троє чоловіків та кинулися тікати. Двох з них інспекторам ДАІ вдалося затримати. З’ясувалося, що один з затриманих — 26-річний киянин, а інший — 28-річний мешканець Київської області.
На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група. А чоловіків для з’ясування всіх обставин доставлено до Оболонського райвідділу міліції.
Отныне бизнес никто не будет прессовать, - В.ХоменкоОтношения налоговиков и бизнеса будут другими. В этом заверил заместитель Министра доходов и сборов Украины Владимир Хоменко во время встречи с представителями Европейской Бизнес Ассоциации.
Опубликована монография М.Мальского «Арбитражное соглашение: теоретические и практические аспекты»Вышла в свет монография Маркияна Мальского, кандидата юридических наук, партнера, руководителя западно-украинского филиала и практики альтернативного урегулирования споров адвокатского объединения ...
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 08.08.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
С.Завалько назначен прокурором г.МариуполяПрокуратуру Мариуполя возглавил советник юстиции Сергей Завалько. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Донецкой области.
|