Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Весьма оригинальный, актуальный и новый интернет портал! Я хочу поддержать Вас финансово. Как это можно организовать?

Этот сайт просто обалденный. Благодарю. Действительно необходимый и в тоже время функциональный сайт.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Національна рада України з питань телебачення і радіомовленняНАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

 1. 27.11.2013  № 2295
 2. Зареєстровано у Міністерстві юстиції України 16 грудня 2013 р. за № 2115/24647

  Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

  Відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ) та з метою належної організації особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, керуючись статтями 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"( 538/97-ВР ), Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, що додається.

  2. Управлінню правового забезпечення подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Управлінню інформаційного забезпечення оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

  4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В. Манжосова.

  Голова

  В. Манжосов

  ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 27.11.2013  № 2295

  ПОРЯДОК особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

  І. Загальні положення

  1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (далі — Національна рада) керівництвом та керівниками структурних підрозділів.

  2. Основними завданнями керівництва та керівників структурних підрозділів, які здійснюють прийом громадян, є:

  реалізація положень Конституції України( 254к/96-ВР ), Закону України "Про звернення громадян"( 393/96-ВР ) та інших нормативно-правових актів з питань реалізації громадянами конституційного права на звернення;

  сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Національної ради, відповідно до чинного законодавства.

  ІІ. Організація особистого прийому громадян

  1. Особистий прийом громадян головою Національної ради, його заступниками, відповідальним секретарем Національної ради, членами Національної ради проводиться в адміністративному будинку Національної ради, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2, лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, який затверджується наказом голови Національної ради.

  2. У разі відсутності голови Національної ради, заступників голови Національної ради, відповідального секретаря Національної ради, членів Національної ради у визначений графіком день і час особистий прийом громадян здійснюють особи, які виконують їхні посадові обов’язки відповідно до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"( 538/97-ВР ).

  3. Інформація про порядок особистого прийому громадян і графік прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Національної ради розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради в спеціальній рубриці "Прийом громадян" та на дошці оголошень у холі Національної ради.

  4. У першочерговому порядку здійснюється прийом таких категорій громадян:

 3. жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня";
 4. інвалідів Великої Вітчизняної війни;

  Героїв Соціалістичної Праці;

  Героїв Радянського Союзу;

  Героїв України.

  5. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

  6. Попередній (не пізніше ніж за сім днів до дня прийому) запис на прийом до керівництва Національної ради здійснюється Сектором забезпечення доступу до публічної інформації управління інформаційного забезпечення (далі — Сектор) за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2, другий поверх, кімната 208, телефон: 278-48-89.

  7. Під час попереднього запису на особистий прийом з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи структурний підрозділ, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).

  Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

  8. Працівники Сектору складають списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом до керівництва Національної ради, та подають матеріали, викладені у зверненнях громадян, що увійшли до цього списку, для вивчення та опрацювання до структурних підрозділів апарату Національної ради відповідно до їх компетенції не пізніше ніж за сім днів до прийому.

  Структурні підрозділи апарату Національної ради подають до Сектору службову записку за підписом керівника про результати опрацювання наданих матеріалів за зверненнями громадян не пізніше ніж за три дні до прийому.

  За два дні до прийому списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом, подаються посадовій особі, яка здійснюватиме особистий прийом.

  9. У записі на особистий прийом може бути відмовлено на таких підставах:

  повторне звернення одного й того самого громадянина з питання, що вже надавалося ним Національній раді для розгляду та опрацювання й було вирішено по суті;

  звернення з приводу оскарження рішення, що було подане з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР );

  звернення особи, визнаної судом недієздатною (за винятком випадків, коли від імені особи діє законний представник, повноваження якого оформлені в порядку, встановленому чинним законодавством);

  письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство.

  10. Забороняється відмова громадянинові в записі на особистий прийом з підстав: ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

  Про відмову в записі та причини відмови громадянинові надаються відповідні роз’яснення.

  11. Прийом громадян з питань, що не потребують прийняття рішення керівництвом Національної ради (надання громадянам усних роз’яснень, консультацій тощо), здійснюється керівниками структурних підрозділів за попереднім (не пізніше ніж за два дні до дня прийому) записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, який затверджується наказом голови Національної ради. Організація розгляду зазначених звернень проводиться працівниками Сектору.

  12. Прийом громадян представниками Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюється у визначені дні та години згідно з графіком, який затверджується наказом голови Національної ради.

 5. 13. Під час особистого прийому громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.
 6. У прийомі громадян можуть брати участь їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому чинним законодавством порядку, та/або особи, які перебувають у родинних стосунках з такими громадянами і мають документи, що підтверджують їх особу та повноваження.

  Присутність сторонніх осіб під час особистого прийому не допускається.

  14. Посадова особа під час особистого прийому громадян розглядає питання, порушені у зверненні, по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз’яснення та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

  15. Якщо вирішити порушене у зверненні громадянина питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, воно розглядається в тому самому порядку, що й письмове звернення. Про результати такого розгляду громадянинові за його згодою надається усна або письмова відповідь.

  16. Для забезпечення кваліфікованого роз’яснення поставлених громадянином питань посадова особа може залучати до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів апарату Національної ради або одержувати від них необхідну інформацію.

  17. Якщо питання, порушені в одержаному зверненні, не належать до компетенції Національної ради, у строк не більше п’яти днів з дня реєстрації воно надсилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянин, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, у той самий строк воно повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

  18. Відповідь на звернення, що подане під час особистого прийому голови Національної ради, його заступників, відповідального секретаря Національної ради, членів Національної ради, надається за підписом посадової особи, яка здійснювала цей прийом, у разі відсутності останньої — особою, яка виконує її посадові обов’язки відповідно до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"( 538/97-ВР ).

  19. Письмові та усні звернення (пропозиції, заяви і скарги), подані під час особистого прийому, передаються Сектором до загального відділу управління організаційного забезпечення (далі — Відділ) для реєстрації відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації( 348-97-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

  20. Під час особистого прийому громадян на кожного заявника заводиться картка особистого прийому заявника за формою згідно з додатком до цього Порядку.

  21. На першому аркуші звернення, поданому на особистому прийомі, та на першому аркуші копії цього звернення робиться напис: "Особистий прийом", вказуються дата, посада особи, проставляється підпис.

  22. Облік громадян, яких особисто приймають посадові особи, здійснюється Сектором. Контроль за дотриманням строків розгляду звернень, прийнятих під час особистого прийому, здійснюється Відділом.

  Начальника управління інформаційного забезпечення

  О. Ракіна

  Додаток до Порядку особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (пункт 20 розділу ІІ)

  КАРТКА ( z2115-13 BF64.doc ) особистого прийому заявника

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Щодо включення представників Комітету з фізичного виховання та спорту до складу регіональних рад директорів, Міністерство освіти і науки України

  Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій Обласним радам директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації

  областей, міст Києва і Севастополя та на закордонних виборчих дільницях, Центральна виборча комісія

  Про забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та на закордонних виборчих дільницях

  що здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2013 р. за № 1679/24211 Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій, що здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення

  На околицях Львова затримали іномарку з підозрілим вантажем

  Бронежилет, камуфляж, петарди, банки з різноманітними хімічними речовинами, - такий вантаж виявили правоохоронці у багажнику та салоні легковика Мерседес.

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb