НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
28.03.2013 № 340Застереження ПАТ «Прикарпаттяобленерго» щодо недопущення надалі порушень рішень НКРЕ з передачі електричної енергії та постачання електричної енергії
Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, у результаті розгляду 28.03.2013 на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, акта планової перевірки дотримання ПАТ «Прикарпаттяобленерго» ліцензійних умов від 22.03.2013 № 2, проведеної відділом НКРЕ у Івано-Франківській області відповідно до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів, які здійснюють діяльність з виробництва, передачі, постачання електроенергії, виробництва теплової енергії ( vn814862-12 ), що виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, комбінованого виробництва теплової і електричної енергії, на 2013 рік, затвердженого наказом НКРЕ від 28.11.2012 № 814 (зі змінами), та на підставі наказу НКРЕ від 20.02.2013 № 109 установлено, що ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не виконало рішення НКРЕ, а саме п ( v0050862-11 )останову НКРЕ від 23.12.2011 № 50( v0050862-11 ) (зі змінами), яка діяла у перевіряємий період, щодо дотримання встановленої структури тарифів з передачі електричної енергії та постачання електричної енергії.
Відповідно до статті 27 Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики( 1059/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Порядку застосування санкцій за порушення законодавства про електроенергетику ( 1139-2000-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2000 № 1139, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Застерегти ПАТ «Прикарпаттяобленерго» щодо недопущення надалі порушень рішень НКРЕ щодо встановленої структури тарифів з передачі електричної енергії та постачання електричної енергії.
Голова Комісії
С. Тітенко
Ухвала Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Пономарьова Олексія Олександровича щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 1297 Цивільного кодексу України, Конституційний Суд Україним. Київ 26 листопада 2013 року № 56-у/2013 Справа № 2-63/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Овчаренка В'ячеслава Андрійовича — головуючого, доповідача, Бауліна Юрія Васильовича, Бринцева Василя Дмитровича, Вдовіченка Сергія Леонідовича, Головіна Анатолія Сергійовича, Гультая Михайла Мирославовича, Запорожця Михайла Петровича, Касмініна Олександра Володимировича, Колоса Михайла Івановича, Литвинова Олександра Миколайовича, Маркуш Марії Андріївни, Пасенюка Олександра Михайловича, Сергейчука Олега Анатолійовича, Стецюка Петра Богдановича, Тупицького Олександра Миколайовича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТРІЙКА" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), та згідно рішення НКЦПФР від 12 березня 2013 року № 339, НАКАЗУЮ:
| Вчені заявили, що гіпноз існуєДослідники з Фінляндії змогли довести за допомогою електроенцефалографії, що галюцинації, які відчуває людина, перебуваючи під гіпнозом, дійсно реальні, а не є плодом уяви або акторської гри.
|