Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Не могу просто промолчать, очень хочется пожелать Вам материального благополучия и творческих успехов!

С огромной благодарностью отзываемся о тех, от кого зависит существование этого сайта.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

У дорогу — з паспортом

    У дорогу — з паспортом

    З 6 квітня в залізничні квитки вписуватимуть прізвища пасажирів

    Щоб дізнатися, як до такого нововведення ставляться пасажири, мені й із редакції не довелося виходити, адже всі ми — потенційні клієнти залізниці. Більшість моїх колег висловилася негативно щодо іменних квитків. Щоправда, після того, як дізналися, що паспорт потрібно пред’являти лише під час посадки, змінили свою думку. Ті ж, хто наполягав на своєму, аргументували таку позицію тим, що часто за придбаним квитком їхав хтось інший із членів сім’ї. Що ж до спекулянтів, то, мовляв, їх нині не так уже й багато: квитки дорогі, а грошей у людей катма.

    Іменні проїзні

    Однак розмови розмовами, а з 6 квітня 2013 року оформлення проїзних документів на поїздку залізничним транспортом таки здійснюватиметься за новими правилами: у квитки вписуватимуть прізвища та імена пасажирів зі слів особи, яка їх купує.

    Якщо ж оформлення проїзних документів відбуватиметься з використанням мобільного зв’язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування, прізвище та ім’я пасажира зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату квитка.

    Проїзні документи, придбані до набрання чинності постанови, у яких не зазначено іменних даних пасажира, дійсні, й посадка у поїзд здійснюватиметься без пред’явлення документа, що посвідчує особу.

    Якщо пасажир подорожує з дитиною до 14 років, із собою слід мати проїзний документ та оригінал документа, який підтверджує вік дитини.

    Стосовно квитків, придбаних за пільговими цінами, то тут порядок їхнього продажу залишається незмінним: документ, який підтверджує право на пільговий проїзд, необхідно пред’являти, і купуючи квиток, і сідаючи в поїзд. Інших додаткових документів, які посвідчують особу, пред’являти не потрібно.

    На поїзди приміського сполучення та регіональні поїзди на квитках (крім пільгових і безплатних) прізвище та ім’я особи не зазначаються і посадка здійснюється без пред’явлення документів, що посвідчують особу.

    Під час посадки пасажири пред’являтимуть документи. Фото Oлександра ЛЕПЕТУХИ

    У якості страхового полісу

    У Мінінфраструктури пояснюють, що іменні залізничні квитки вводять не лише задля боротьби з перекупниками, а й заради подальшого переходу на електронні проїзні документи. Повний перехід на електронний квиток — одне з основних завдань Укрзалізниці, яке відповідає європейським стандартам обслуговування пасажирів. До того ж наявність іменних даних у квитках є невід’ємною частиною електронного проїзного документа. Адже у разі будь-яких непорозумінь чи захисту прав пасажира необхідно мати інформацію стосовно того, хто має право на проїзд за сплаченим квитком. Це свого роду страховий поліс пасажира.

    Окрім того, продаж через Інтернет дає змогу пасажирам використати більш гнучкі та зручні тарифи, залежно від часу попередньої купівлі квитка, зворотного маршруту, класу поїзда чи вагона тощо. Наскільки це вигідно, свідчить статистика: за період з моменту впровадження послуги бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Інтернет реалізовано понад 3,4 мільйона квитків.

    Уведення іменних квитків системно звузить поле для різних зловживань та подальшого перепродажу проїзних документів, що було особливо відчутним у «пікові» періоди, коли квитки на найпопулярніші напрямки й дати скуповували через Інтернет миттєво, позбавляючи можливості інших пасажирів подорожувати.

    Є ще одна перевага: за електронний квиток можна сплатити в будь-якому зручному для громадянина місці доступу до Інтернет-мережі, а потім його передати сучасними засобами зв’язку до найвіддаленішого поштового відділення у кожному населеному пункті саме тому пасажирові, якому його придбано. Роздруківка залізничних квитків, оформлених через Інтернет, здійснюється без будь-яких додаткових платежів.

    Іменні квитки вводяться постановою Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом», опублікованою в «Урядовому кур’єрі» №54 (4940) за 22. 03. 2013 року, яка набирає чинності через 15 днів з дня опублікування (тобто з 6 квітня 2013 року).

    ДОВІДКА «УК»

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Сьогодні на «зеленій» гілці київського припинявся рух

    Вранці, 13 лютого, на Сирецько-Печерській лінії зламався поїзд київського метро. Пригода сталася о 8:46, поїзд зламався на станції метроКловська.

    Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків, Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків (реєстр. № 2054а), поданий Кабінетом Міністрів України.

    Про визнання недійсними ліцензій з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, виданих ПП «УКРГАЗПРОМ», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про визнання недійсними ліцензій з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих ПП «УКРГАЗПРОМ»

    Щодо порядку проведення перевірки дотримання вимог законодавства з питань праці, Міністерство соціальної політики України

    <...> 1. Какие документы может требовать инспектор для проверки? Просим привести ориентировочный перечень. Инспектор при проведении проверки имеет право требовать документы, подтверждающие факты соблюдения или нарушения требований законодательства по вопросам труда (трудовые книжки работников, личные карточки, книга учета движения трудовых книжек, заявления работников о приеме, переводе, увольнении и т. п., приказы о приеме, переводе, перемещении, увольнении, отстранении от работы работников, предоставлении отпусков, установлении им доплат, премий, надбавок, совмещении профессий (должностей), исполнении обязанностей временно отсутствующего работника, удержании средств из заработной платы, штатные расписания (расценки), предупреждения работников о сокращении штата или численности работников, изменении существенных условий труда, табели учета рабочего времени, ведомости начисления заработной платы, документы, подтверждающие факт выплаты заработной платы, другие документы, содержащие необходимую для проверки информацию), а также документы, которые определяют статус работодателя (устав, положение), полномочия руководителя субъекта хозяйствования (контракт, приказ или распоряжение о назначении на должность), устанавливают трудовой распорядок и условия труда (правила внутреннего трудового распорядка, коллективный договор, положение об оплате труда, графики отпусков). Перечень документов, необходимых для проведения проверки, а также необходимость представления объяснений должностными лицами субъекта хозяйствования определяются инспектором самостоятельно в зависимости от вопросов, подлежащих изучению.

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb