МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
18.10.2013 № 72/14-612/1-3467
Міністерству доходів і зборів України
Копія:
Секретаріату Кабінету Міністрів України Апарату Верховної Ради України Міністерству юстиції України Посольству України в Республіці Білорусь
Щодо набрання чинності міжнародним договором
Надсилаємо офіційно засвідчену копію Протоколу між Міністерством доходів і зборів України та Державним митним комітетом Республіки Білорусь про припинення дії міжнародних договорів з питань митного регулювання, учиненого 7 жовтня 2013 року в м. Мінськ.
Зазначений міжнародний договір набрав чинності з дати підписання, тобто 7 жовтня 2013 року.
Просимо здійснити процедури, передбачені пунктом 10 Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру( 422-94-п ), затвердженого постановою КМУ від 17.06.94 р. № 422.
Директор Договірно-правового департаменту
В. М. Пузирко
Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році, Міністерство освіти і науки УкраїниПро проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук( z0389-12 ) (далі — Положення), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 за № 389/20702, НАКАЗУЮ:
Про призначення позачергових виборів Степанівського сільського голови (Степанівська сільська рада Лугинського району Житомирської області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Степанівського сільського голови Дрозда В. М. (Степанівська сільська рада Лугинського району Житомирської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:
| Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху", Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 березня 2013 р. за № 350/22882 Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
Працівники ДАІ Чернігівщини поспішили на допомогу водіямВесь особовий склад підрозділів Державтоінспекції УМВС України в Чернігівській області виїхав на автодороги для надання допомоги водіям у надзвичайно складних погодних умовах. Безпеку дорожнього ...
|