МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
07.12.2012 № 72/14-612/1-3660
Копія:
Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Посольство України в Республіці Білорусь
Щодо набрання чинності міжнародним договором
Повідомляємо, що Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про умови поставок в Україну шин пневматичних гумових нових для легкових автомобілів( 112_163 ), вчинена 30 вересня 2010 року в м. Мінськ та затверджена Постановою Кабінету Міністрів України № 926 від 10 жовтня 2012 p.( 926-2012-п ), набрала чинності 26 листопада 2012 року.
Угода( 112_163 ) діє до 31 грудня 2012 року.
З метою включення до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування у додатку надсилаємо офіційно засвідчену копію вказаної Угоди( 112_163 ) українською мовою на адресу Мін’юсту.
Директор Договірно-правового департаменту
В. М. Пузирко
Решение споров в судебном порядкеВ настоящее время при ведении любого бизнеса компания рано или поздно сталкивается с проблемами (спорами), разрешить которые возможно только в судебном порядке.
Необходимо ввести уголовную ответственность за злоупотребление правами ребенка, – экспертСегодня Национальная академия правовых наук Украины и АО «АКТИО» провели круглый стол на тему «Права ребенка на Украине: правовые и социальные проблемы». Об этом сообщает корреспондент «ЮП».
| У Києві увіковічать героїв-визволителівПро це заявив Премєр-міністр Микола Азаров після виїзної наради щодо спорудження меморіального комплексу. Участь в обговоренні взяли члени оргкомітету, ветерани війни, представники громадських ...
Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 22.04.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
|