Аргентинський футболіст Ліонель Мессі, який виступає за іспанський клуб «Барселона», забив у суботу гол у 17-му поспіль матчі.
Таким чином нападник, як повідомив його клуб, побив попередній рекорд, встановлений, як вважають, іще наприкінці 1930-х років: тоді польський футболіст Теодор Певтерек забивав голи 16 матчів підряд.
Завдяки голові Мессі «Барселона», яка наразі йде першою в цьогорічному змаганні Першого дивізіону, або «Ла Ліги», Професійної футбольної ліги Іспанії, перемогла в суботу з рахунком 2:0 останню наразі команду, клуб «Депортіво» з міста Ла-Корунья.
Це був 40-й гол Мессі, триразового власника Золотого м’яча ФІФА, а перед тим і Гравця року ФІФА, за нинішній сезон і 27-й за останні 17 матчів.
Про уповноваження О. Лукаш на підписання Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Уповноважити Міністра юстиції України ЛУКАШ Олену Леонідівну на підписання Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах.
| Пенсійне забезпечення громадян у 2013 роціПенсійне забезпечення громадян у 2013 році. Відповіді на актуальні запитання. Такою була тема чергової прямої лінії УК, яка пройшла вчора за участю директора департаменту пенсійного забезпечення ...
Про передачу у 2013 році деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу у 2013 році деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі 1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України ( 2456-17 ) передати бюджетні призначення, передбачені у 2013 році Міністерству економічного розвитку і торгівлі у загальному фонді державного бюджету( 5515-17 ) за програмою 1201810 "Здійснення заходів, спрямованих на активізацію розвитку економіки", у сумі 354400 тис. гривень (видатки розвитку) головним розпорядникам бюджетних коштів, у тому числі:
|