У поточному році, як і торік, в українських портах запроваджено систему знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами. Відповідний наказ Мінінфраструктури від 29 грудня 2012 року №754, яким затверджено їх розміри на 2013 рік, опубліковано в офіційному періодичному виданні нормативно-правових актів України «Офіційний вісник України», а відтак знижки вже почали діяти у вітчизняних портах.
Основна мета продовження реалізації започаткованої ще багато років тому практики застосування знижок до ставок плати за обробку транзиту в українських портах залишається незмінною — це збереження існуючих та залучення додаткових транзитних вантажопотоків, а відтак збільшення доходів вітчизняних портів та відповідно надходжень до державного бюджету України, за рахунок створення для цього сприятливих тарифних умов. Аналіз результатів застосування знижок, що здійснюється Мінінфраструктури на постійній основі вже понад сім років (з початку запровадження такої практики), свідчить про їх дієвість. Так, наприклад, лише за перше півріччя 2012 року вдалося залучити додатково 6,1 млн тонн транзитних вантажів, на які була надана знижка.
У поточному році розмір знижок також коливається від 17% до 50%. При цьому, пропозиції щодо розміру знижок порти формували самостійно, виходячи з кон’юнктури транспортного ринку та економічної доцільності їх встановлення. За результатами розгляду зазначених пропозицій, а також на підставі впровадженого на постійній основі моніторингу ефективності застосування знижок та фінансово-економічного аналізу роботи портів у 2012 році Мінінфраструктури і було прийнято рішення про встановлення відповідних розмірів знижок до граничних акордних ставок плати за переробку транзитних вантажів у вітчизняних портах у 2013 році.
Грузія зробила крок до тіснішого партнерства з ЄСТбілісі та Євросоюз успішно завершили перемовини стосовно Угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Про це було оголошено на зустрічі у Брюсселі міністрів закордонних справ ЄС ...
Про забезпечення реалізації Указу Президента України від 02 серпня 2000 року № 945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді", Міністерство молоді та спорту УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2013 р. за № 1874/24406 Про забезпечення реалізації Указу Президента України від 02 серпня 2000 року № 945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді"
| Про затвердження складу Президії Всеукраїнської студентської ради при МОНмолодьспорт, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро затвердження складу Президії Всеукраїнської студентської ради при МОНмолодьспорт Відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України( v0514736-11 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.06.2011 № 514, та подання Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України від 18.12.2012 № 208 за результатами проведених звітно-виборчих засідань республіканської (в Автономній Республіці Крим), обласних та міських (у містах Києві та Севастополі) Колегій Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України НАКАЗУЮ:
Про збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, Кабінет Міністрів УкраїниПро збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Кабінет Міністрів України постановляє:
|