ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Всеукраїнській громадській організації "Фумігаційна асоціація" вул. Мілютенка, 38, кв. 106, м. Київ, 02166
Державна санітарно-епідеміологічна служба України розглянула лист Держпідприємництва від 09.08.2013 № 7264/0/20-13 щодо територій, на які поширюється дія документа дозвільного характеру, виданого територіальними органами Державної санітарно-епідеміологічної служби України, і в межах повноважень повідомляє.
Законом України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" ( 3392-17 ) до документів дозвільного характеру віднесено висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Відповідно до вимог статті 12 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"( 4004-12 ) державна санітарно-епідеміологічна експертиза проводиться органами державної санітарно-епідеміологічної служби, а в особливо складних випадках — комісіями, що утворюються головним державним санітарним лікарем.
Висновок щодо результатів державної санітарно-епідеміологічної експертизи затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем.
Порядок проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи регулюється законодавством України.
Відповідно до пункту 7.13 Порядку проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи( z0004-01 ), затвердженого наказом МОЗ України від 09.10.2000 № 247, зареєстрованим в Мін'юсті 10.01.2001 за № 4/5195, висновок уважається дійсним тільки за наявності номера реєстрації в реєстрі.
Реєстр висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи розміщено на офіційному веб-сайті Держсанепідслужби України.
Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, внесені до відповідного реєстру, є чинними на всій території України незалежно від суб'єкта їх надання.
Заступник Голови
Л. М. Черненко
{Текст взято з сайту Держпідприємництва України http://www.dkrp.gov.ua}