У суботу, 20 вересня, близько 7-ї години ранку до Кобеляцького райвідділу міліції звернувся мешканець села Бутенки Кобеляцького району, який повідомив, що поблизу села Жуки цього ж району невідомі особи незаконно заволоділи його автомобілем «Богдан 211010», який знаходився на узбіччі дороги.
Прийнятими мірами розшуку працівники ДАІ з обслуговування Кобеляцького району вже через годину на 41 кілометрі автодороги «Полтава-Олександрія», виявили автомобіль «Богдан 211010», поруч з яким знаходився 24-річний мешканець одного із сіл Кобеляцького району.
У ході розмови з’ясувалося, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння та зізнався, що без дозволу власника заволодів транспортним засобом.
На місце була викликана слідчо-оперативна група Кобеляцького райвідділу міліції, якій було передано викрадача та автомобіль.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.