Дослідники з Фінляндії змогли довести за допомогою електроенцефалографії, що галюцинації, які відчуває людина, перебуваючи під гіпнозом, дійсно реальні, а не є плодом уяви або акторської гри, передає УНІАН.
Вченим вдалося змусити піддослідних після перебування під гіпнозом побачити всі показані їм квадратні фігури червоними, хоча насправді деякі з них були синіми.
Енцефалограма мозку показала, що кольорове зображення утворюється так швидко, що за цей час людина не встигла б представити щось інше або придумати брехню, повідомляє yle.fi.
Вчені пояснюють цей факт тим, що у людей утворився слід від гіпнозу в пам'яті, який змінив їх припущення щодо кольору квадратів. На думку доцента університету Турку Сакарі Калліо, результати дослідження доводять, що гіпноз можна використовувати при лікуванні різних фобій, залежностей і проблем із зайвою вагою. Однак загіпнотизувати людину не так просто, як це виглядає у фільмах.
Про затвердження Положення про підтримку ліквідності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках, Національний банк УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2013 р. за № 1578/24110 Про затвердження Положення про підтримку ліквідності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках
Про внесення змін до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку Внести до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку ( 243-2012-р ), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 243, — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 23 липня 2012 р. № 551, від 15 серпня 2012 р. № 660 і від 1 жовтня 2012 р. № 752, зміни, що додаються.
| Про звільнення П. Головача з посади голови Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Звільнити ГОЛОВАЧА Петра Михайловича з посади голови Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області.
Україна та Індія співпрацюватимуть у сфері боротьби з тероризмом та піратствомПрезидент України Віктор Янукович та премєр-міністр Республіки Індія Манмохан Сінгх домовилися активізувати співпрацю з питань боротьби з міжнародним тероризмом, транскордонною злочинністю, піратством, ...
|