Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Ваш портал просто класс очень много чего тут интересного и нужного. Желаю держаться высоко и всего самого... Не снижайте планку!

Друзья класс!!! Все что вы делаете для всех нас очень важно!!!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

За ініціативи Віталія Захарченка при МВС створена Консультаційно-експертна рада

  За ініціативи Віталія Захарченка при МВС створена Консультаційно-експертна радаЕфективність діяльності міліції, моральність її працівників, законодавче та матеріальне забезпечення роботи органів внутрішніх справ — такі питання були винесені на розгляд членів новоствореного дорадчого органу при Міністерстві внутрішніх справ. Участь у засіданні взяли народні депутати України, керівники громадських організацій, провідних наукових установ, представники духовенства, керівництво та ветерани органів внутрішніх справ.

  Відкриваючи роботу установчого засідання Ради, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко зазначив, що на виконання Указу Президента України «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» правоохоронним відомством постійно ведеться робота, спрямована на пошук нових форм залучення представників інститутів громадянського суспільства до вирішення проблемних питань, що належать до компетенції МВС.

  За словами Віталія Захарченка, сьогодні МВС співпрацює з рядом громадських організацій правозахисного спрямування. Основним аспектом цієї співпраці є питання забезпечення дотримання прав і свобод людини та громадянина в діяльності органів внутрішніх справ. З питань соціального захисту працівників і пенсіонерів відомство взаємодіє із профспілковими та ветеранськими організаціями.

  — Водночас ми відчуваємо гостру потребу у створенні органу, який, функціонуючи при МВС і реалізуючи свій потенціал як у традиційній формі засідань, так і через безпосередні консультації, здійснював би координацію у сфері співпраці недержавних організацій та експертів, пропонував шляхи вирішення найбільш проблемних та актуальних питань діяльності МВС, — зазначив у своєму виступі глава правоохоронного відомства.

  На думку Міністра внутрішніх справ України, об’єктивна оцінка діяльності міліції знаними духовними авторитетами, провідними науковцями лише позитивно впливатиме на ті перетворення, які зараз тривають у МВС. Крім того, подібна співпраця між міліцією та інститутами громадянського суспільства дасть змогу більш ефективно інформувати наших співгромадян як про проблемні, так і про позитивні моменти в діяльності органів внутрішніх справ.

  Керівника МВС у своїх виступах підтримали народні депутати Анатолій Кінах, Валерій Бевз та Ігор Прасолов, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юрій Бєлоусов, керівник Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України Олександр Юрченко, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Михайло Згуровський, директор Державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова» Національної академії медичних наук України Геннадій Книшов, директор Державної установи «Національний Інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Г. Яновського Національної академії наук України» Юрій Фещенко, директор Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова Національної академії наук України Іван Сергієнко, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій, директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України Юрій Шемшученко, директор Харківського інституту соціальних досліджень Денис Кобзін, заступник директора Інституту соціології Національної академії наук України Микола Шульга, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, а також Патріарх Київський і всієї Руси-України Святійший Філарет, Голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин.

  У той же час співрозмовники зазначали, що досі залишаються проблемними питання щодо підбору та підготовки кадрового потенціалу відомства, його фінансування та забезпечення належного рівня соціального захисту працівників органів внутрішніх справ. Знайшла відгук серед членів Консультаційно-експертної ради і пропозиція щодо активізації законотворчого процесу у сфері нормативного забезпечення діяльності МВС.

  Основною думкою членів Ради стала теза про те, що довіра не лише до міліції, а й до будь-яких державних установ може бути лише в тому випадку, коли їх працівники керуватимуться справедливістю, інакше покращити ситуацію не можна.

  Відновлення довіри і поваги до роботи правоохоронців, допомога фахівців-кримінологів у проведенні експертизи проектів законодавчих актів на предмет їх можливих негативних наслідків, активна участь небайдужих громадян в охороні правопорядку, широке обговорення громадськістю рішень, що стосуються ситуації у міліції — такими стали перші «рецепти» від членів Ради для поступового виправлення ситуації, що склалася на сучасному етапі в українському суспільстві.

  Слід зазначити, що цікава та змістовна дискусія по суті проблем, піднятих учасниками зібрання, тривала близько трьох годин. На завершення засідання його учасники обрали керівний склад Ради.

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Про накладення штрафу на ПАТ «Тернопільміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про накладення штрафу на ПАТ «Тернопільміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ

  Луганский окружной админсуд не будет работать до 31 августа, - ВАСУ

  Луганский окружной админсуд приостановил работу до 31 августа 2014 в связи с проведением АТО. Об этом сообщает пресс-служба Высшего административного суда Украины.

  Ми вийдемо на «Вемблі» не боятися

  Перш ніж оцінювати потенціал української дружини у поєдинку Англія Україна, варто наголосити, що ще ніколи в історії незалежності, починаючи відбірний турнір, синьо-жовті не мали такого сприятливого ...

  Про затвердження Порядку подання до Адміністрації Президента України матеріалів за клопотаннями засуджених про помилування та виконання указів Президента України про помилування, Міністерство юстиції України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2012 р. за № 1667/21979 Про затвердження Порядку подання до Адміністрації Президента України матеріалів за клопотаннями засуджених про помилування та виконання указів Президента України про помилування

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb