В селі Матюші Білоцерківського району на Київщині ротвейлер до смерті загриз господаря, передає УНІАН з посиланням на Відділ зв’язків з громадськістю Головного управління МВС у Київській області.
Зокрема, як зазначається в повідомленні, близько 7-ї години ранку до Білоцерківського міськвідділу міліції по телефону надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що він виявив понівечене тіло чоловіка.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Було встановлено, що чоловік йшов вранці на роботу до тракторної бригади, де працює охоронцем, разом зі своїм собакою, яку вів на повідку. Що саме спричинило агресію у пса, невідомо — собака накинувся на господаря, відкусив йому праву руку по лікоть та вирвав частину м’яких тканин передпліччя.
В результаті отриманих травм та втрати крові 48-річний чоловік помер на місці пригоди.
Тіло потерпілого направлено на судово-медичну експертизу.
Про схвалення Концепції Державної цільової програми “Шевченківський дім”, Кабінет Міністрів УкраїниПро схвалення Концепції Державної цільової програми "Шевченківський дім" 1. Схвалити Концепцію Державної цільової програми "Шевченківський дім", що додається.
Про внесення змін до наказу Голови Комісії від 15.10.2012 N 954 про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро внесення змін до наказу Голови Комісії від 15.10.2012 № 954 про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 за № 432, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
| Ю.Тимошенко дали неделю для устранения недочетов в заявлении о пересмотре приговораВысший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел дал экс-премьеру Юлии Тимошенко неделю, чтобы устранить недочеты в заявлении о пересмотре Верховным Судом Украины ...
когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ФОП ДЕНИСЕНКУ КОСТЯНТИНУ ІВАНОВИЧУ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ФОП ДЕНИСЕНКУ КОСТЯНТИНУ ІВАНОВИЧУ
|