У с. Петрашівці (Глобинський район, Полтавська область) на виборчій дільниці №150, розташованій у сільському клубі, вкрали дві веб-камери.
Як повідомляє центр зі зв'язків із громадськістю облуправління міліції в четвер, веб-камери було вкрадено наступного дня після встановлення.
«Невідомі проникли туди, розбивши вікно. Окрім камер, украдено весь комплекс, зокрема ноутбук і модем», — зазначають правоохоронці.
За їхніми словами, приміщення не охоронялося.
За фактом крадіжки з проникненням порушено кримінальну справу. Триває розслідування.
До виборчого одномандатного округу №150 входить Комсомольськ, частина Автозаводського району Кременчука, Глобинський і Кременчуцький райони.
Парламентські вибори в Україні мають відбутися 28 жовтня.
Пожежа сталася через витік вугільного пилуПід час другої виїзної наради Комісії зі встановлення причин аварії на Вуглегірській ТЕС оголошено остаточні результати перевірки обставин займання. Пожежа на Вуглегірській ТЕС виникла через ...
Стягнення аліментів через виконавчу службуЯк це не сумно, але наші громадяни на своєму досвіді твердо знають, що виграти судову справу по стягненню аліментів - це тільки половина успіху
| Земельные споры и помощь в их разрешении через судСторонами в спорах, кроме собственников земли и других пользователей, становятся юрлица и физлица, которые нарушили их законные интересы.
Право обжаловать «языковой» закон правозащитник будет отстаивать в ЕвросудеДнепродзержинский правозащитник Виталий Куприй обратился в Европейский суд по правам человека с жалобой о невозможности обжаловать на Украине «языковой» законопроект.
|