Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Как много актуальной информации. Большущее спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы действительно умнички.

Этот сайт - увлекательный.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Список переможців конкурсу на заміщення вакантних посад судді, Вища кваліфікаційна комісія суддів УкраїниВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

    ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 05.03.2013

    СПИСОК переможців конкурсу на заміщення вакантних посад судді

    Найменування місцевого суду

    К-ть вакансій

    Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

    К-ть балів

    Дніпропетровський окружний адміністративний суд

    1

    Царікова Олена Василівна

  1. 72
  2. Донецький окружний адміністративний суд

    8

    Голошивець Іван Олександрович

  3. 76,5
  4. Шувалова Тетяна Олександрівна

  5. 76,5
  6. Старосуд Ірина Миколаївна

  7. 76,5
  8. Мальцева Наталія Георгіївна

  9. 75,5
  10. Льговська Юлія Михайлівна

  11. 75,5
  12. Арестова Людмила Валеріївна

  13. 75
  14. Шумакова Юлія Володимирівна

  15. 74
  16. Аляб'єв Ігор Геннадійович

  17. 73
  18. Миколаївський окружний адміністративний суд

    1

    Князєв Всеволод Сергійович

  19. 79,5
  20. Рівненський окружний адміністративний суд

    1

    Нор Уляна Миколаївна

  21. 82
  22. Херсонський окружний адміністративний суд

    2

    Кузьменко Наталя Андріївна

  23. 72,5
  24. Войтович Іван Іванович

  25. 72
  26. Черкаський окружний адміністративний суд

    1

    Рідзель Олексій Анатолійович

  27. 72,5
  28. Чернівецький окружний адміністративний суд

    1

    Лелюк Олександр Петрович

  29. 82,5
  30. Господарський суд Дніпропетровської області

    2

    Турчин Сергій Олександрович

  31. 82
  32. Ніколенко Михайло Олександрович

  33. 79
  34. Господарський суд Донецької області

    8

    Груднєва Катерина Ігорівна

  35. 85,5
  36. Ніколаєва Лариса Вікторівна

  37. 83
  38. Мирошниченко Ярослав Станіславович

  39. 82,5
  40. Мельниченко Юлія Станіславівна

  41. 81,5
  42. Малікова Елеонора Ігорівна

  43. 81
  44. Кротінова Олена Вікторівна

  45. 79,5
  46. Левшина Яна Олександрівна

  47. 79
  48. Овчаренко Галина Володимирівна

  49. 77
  50. Господарський суд Закарпатської області

    1

    Андрейчук Любомир Вікторович

  51. 77
  52. Господарський суд Запорізької області

    3

    Смірнов Олександр Геннадійович

  53. 77
  54. Сушко Лариса Миколаївна

  55. 76,5
  56. Топчій Олена Анатоліївна

  57. 75
  58. Господарський суд Луганської області

    8

    Іванов Антон Володимирович

  59. 81
  60. Драгнєвіч Олена Володимирівна

  61. 79,5
  62. Демидов Владислав Олександрович

  63. 79,5
  64. Паляниця Юлія Олександрівна

  65. 77,5
  66. Отрош Інна Михайлівна

  67. 77
  68. Марченко Юлія Іванівна

  69. 75,5
  70. Масловський Сергій Володимирович

  71. 70
  72. Байбак Олег Іванович

  73. 69,5
  74. Господарський суд Львівської області

    1

    Крупник Роман Володимирович

  75. 84
  76. Господарський суд Полтавської області

    1

    Плотницька Наталя Борисівна

  77. 81,5
  78. Господарський суд Рівненської області

    1

    Політика Наталія Адамівна

  79. 86,5
  80. Господарський суд Тернопільської області

    1

    Боровець Ярослав Ярославович

  81. 77,5
  82. Господарський суд Чернігівської області

    1

    Шморгун Вячеслав Віталійович

  83. 79,5
  84. Господарський суд м. Києва

    3

    Маринченко Ярослав Вікторович

  85. 96
  86. Лиськов Максим Олександрович

  87. 93
  88. Комарова Олена Сергіївна

  89. 87,5
  90. Бахчисарайський районний суд АРК

    2

    Чайка (Шуригіна) Аліна Олександрівна

  91. 74
  92. Морозко Ольга Романівна

  93. 72,5
  94. Білогірський районний суд АРК

    1

    Печурін Євген Юрійович

  95. 69
  96. Джанкойський міськрайонний суд АРК

    6

    Комаревцева Людмила Володимирівна

  97. 77,5
  98. Тарасов Андрій Володимирович

  99. 70,5
  100. Запрута Жан Вікторович

  101. 70
  102. Ємєльянова Галина Олександрівна

  103. 68,5
  104. Юрченко Станіслав Вікторович

  105. 68
  106. Зазовський Ярослав Ігорович

  107. 67,5
  108. Євпаторійський міський суд АРК

    2

    Нанаров Олексій Олександрович

  109. 71,5
  110. Огороднік Ігор Віталійович

  111. 71
  112. Керченський міський суд АРК

    1

    Рибак Микита Анатолійович

  113. 62
  114. Красногвардійський районний суд АРК

    1

    Ломанов Станіслав Геннадійович

  115. 67
  116. Красноперекопський міськрайонний суд АРК

    2

    Савченко Олександр Сергійович

  117. 68,5
  118. Никишенко Тетяна Миколаївна

  119. 67,5
  120. Ленінський районний суд АРК

    2

    Доник Оксана Василівна

  121. 72
  122. Бирич Наталія Володимирівна

  123. 66
  124. Роздольненський районний суд АРК

    1

    Бедрицька Марія Олександрівна

  125. 68,5
  126. Совєтський районний суд АРК

    1

    Бражнік Ігор Сергійович

  127. 64
  128. Феодосійський міський суд АРК

    1

    Алінкіна Аліна Вікторівна

  129. 68
  130. Київський районний суд м. Сімферополя АРК

    1

    Томащак Зарєма Серветівна

  131. 75
  132. Гайсинський районний суд Вінницької області

    1

    Капуш Іван Сергійович

  133. 76
  134. Іллінецький районний суд Вінницької області

    2

    Волошин Сергій Васильович

  135. 76,5
  136. Шелюховський Микола Вікторович

  137. 73,5
  138. Ладижинський міський суд Вінницької області

    1

    Корнієнко Олександр Миколайович

  139. 76
  140. Літинський районний суд Вінницької області

    1

    Гопкін Павло Валерійович

  141. 82
  142. Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

    1

    Жикевич Тетяна Броніславівна

  143. 76
  144. Оратівський районний суд Вінницької області

    1

    Слісарчук Олександр Миколайович

  145. 65,5
  146. Погребищенський районний суд Вінницької області

    1

    Бойко Антон Віталійович

  147. 71
  148. Теплицький районний суд Вінницької області

    1

    Герман Олександр Сергійович

  149. 70
  150. Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

    1

    Вергелес Валерій Олександрович

  151. 78,5
  152. Чернівецький районний суд Вінницької області

    1

    Кушнір Богдана Богданівна

  153. 70,5
  154. Вінницький міський суд Вінницької області

    4

    Гриневич Володимир Станіславович

  155. 80
  156. Бар'як Анатолій Сергійович

  157. 79
  158. Жмудь Олександр Олексійович

  159. 77
  160. Гуменюк Костянтин Петрович

  161. 76,5
  162. Ковельський міськрайонний суд Волинської області

    1

    Грень Наталія Михайлівна

  163. 71
  164. Луцький міськрайонний суд Волинської області

    2

    Покидюк Вячеслав Миколайович

  165. 81
  166. Ясельський Ігор Віталійович

  167. 78
  168. Любомльський районний суд Волинської області

    2

    Павлусь Олег Сергійович

  169. 76,5
  170. Гайдук Алла Леонтіївна

  171. 73
  172. Нововолинський міський суд Волинської області

    1

    Горецька Зоряна Володимирівна

  173. 78,5
  174. Васильківський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Філіппов Євген Євгенович

  175. 60
  176. Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Бегар Сергій Вячеславович

  177. 60,5
  178. Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

    2

    Крамар Олена Миколаївна

  179. 66
  180. Волчек Наталя Юріївна

  181. 60
  182. Криворізький районний суд Дніпропетровської області

    1

    Коваль Наталя Володимирівна

  183. 65
  184. Марганецький міський суд Дніпропетровської області

    1

    Нанічкіна Наталя Миколаївна

  185. 63,5
  186. Межівський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Гончаренко Олексій Олександрович

  187. 63
  188. Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

    3

    Мельник Олександр Михайлович

  189. 78
  190. Парфьонов Дмитро Олександрович

  191. 74,5
  192. Майна Ганна Євгенівна

  193. 72
  194. Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області

    2

    Гаєвий Олександр Вікторович

  195. 64
  196. Коваль Андрій Миколайович

  197. 61
  198. Першотравенський міський суд Дніпропетровської області

    1

    Демиденко Степан Миколайович

  199. 70
  200. Петриківський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Караул Олексій Анатолійович

  201. 67
  202. Покровський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Головатий Максим Євгенович

  203. 60,5
  204. П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Легкошерст Юлія Вікторівна

  205. 65
  206. Солонянський районний суд Дніпропетровської області

    2

    Стрельников Олександр Олександрович

  207. 70
  208. Щербина Наталія Олександрівна

  209. 68,5
  210. Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області

    1

    Білинський Михайло Володимирович

  211. 64,5
  212. Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

    1

    Ходаківський Максим Петрович

  213. 71,5
  214. Кіровський районний суд м. Дніпропетровська

    1

    Єдаменко Сергій Володимирович

  215. 79,5
  216. Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська

    1

    Тітова Інна Вадимівна

  217. 72,5
  218. Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області

    2

    Єгупова Тетяна Олександрівна

  219. 72
  220. Замкова Яна Василівна

  221. 68,5
  222. Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

    1

    Мазуренко Вячеслав Вадимович

  223. 60,5
  224. Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

    1

    Євтушенко Олексій Іванович

  225. 60
  226. Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

    1

    Онопченко Юрій Володимирович

  227. 63
  228. Авдіївський міський суд Донецької області

    2

    Березіна Юлія Петрівна

  229. 72
  230. Шалагінова Анастасія Володимирівна

  231. 69,5
  232. Артемівський міськрайонний суд Донецької області

    4

    Фролова Наталя Миколаївна

  233. 72
  234. Павленко Оксана Миколаївна

  235. 69
  236. Конопленко Ольга Сергіївна

  237. 68,5
  238. Давидовська Тетяна Володимирівна

  239. 68,5
  240. Володарський районний суд Донецької області

    1

    Вайновська Олена Євгенівна

  241. 60,5
  242. Вугледарський міський суд Донецької області

    2

    Дочинець Сергій Іванович

  243. 66
  244. Луньова Ольга Григоріївна

  245. 62,5
  246. Дзержинський міський суд Донецької області

    2

    Геря Олександр Геннадійович

  247. 63,5
  248. Шевченко Ганна Сергіївна

  249. 60
  250. Добропільський міськрайонний суд Донецької області

    3

    Притуляк Сергій Анатолійович

  251. 65
  252. Корнєєва Владлена Вікторівна

  253. 63
  254. Хоменко Дмитро Євгенович

  255. 62,5
  256. Дружківський міський суд Донецької області

    1

    Рагозіна Світлана Олегівна

  257. 61
  258. Єнакіївський міський суд Донецької області

    6

    Волошин Євген Валерійович

  259. 68,5
  260. Буткевич Максим Іванович

  261. 67
  262. Зімін Михайло Володимирович

  263. 65,5
  264. Юшков Михайло Михайлович

  265. 65
  266. Колочко Оксана Володимирівна

  267. 64
  268. Горбань Олена Юріївна

  269. 64
  270. Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

    3

    Котормус Тарас Ігорович

  271. 69,5
  272. Мартишева Тетяна Олександрівна

  273. 68,5
  274. Білик Ольга Володимирівна

  275. 67,5
  276. Краматорський міський суд Донецької області

    1

    Фоміна Юлія Володимирівна

  277. 73,5
  278. Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

    1

    Хмельова Світлана Миколаївна

  279. 73
  280. Краснолиманський міський суд Донецької області

    1

    Бєлоусов Артур Євгенович

  281. 66
  282. Мар'їнський районний суд Донецької області

    2

    Шепетко Ірина Олександрівна

  283. 66
  284. Бугрим Артем Миколайович

  285. 64,5
  286. Новоазовський районний суд Донецької області

    1

    Семенко Олег Васильович

  287. 63
  288. Селидівський міський суд Донецької області

    2

    Пирогова Лілія Володимирівна

  289. 67,5
  290. Біла-Кисельова Анна Анатоліївна

  291. 65
  292. Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

    1

    Сидоренко Інна Олександрівна

  293. 71
  294. Сніжнянський міський суд Донецької області

    3

    Лялюк Євген Дмитрович

  295. 65,5
  296. Бірюкова Вікторія Миколаївна

  297. 62,5
  298. Сіренко Наталія Станіславівна

  299. 62,5
  300. Старобешівський районний суд Донецької області

    1

    Руденко Владислав Олександрович

  301. 70
  302. Торезький міський суд Донецької області

    2

    Ісаков Дмитро Олександрович

  303. 70
  304. Харцизький міський суд Донецької області

    2

    Мурашова Наталія Анатоліївна

  305. 71
  306. Сташків Надія Михайлівна

  307. 66
  308. Шахтарський міськрайонний суд Донецької області

    1

    Стріжакова Галина Вікторівна

  309. 72
  310. Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області

    2

    Сакоян Дмитро Іванович

  311. 73,5
  312. Черкез Дмитро Леонідович

  313. 72,5
  314. Калінінський районний суд м. Горлівки Донецької області

    1

    Бистрова Лілія Олександрівна

  315. 76
  316. Ворошиловський районний суд м. Донецька

    3

    Салькова Віра Сергіївна

  317. 82,5
  318. Котельва Катерина Олександрівна

  319. 76
  320. Чистик Ірина Олегівна

  321. 74,5
  322. Кіровський районний суд м. Донецька

    2

    Бікезіна Олена Василівна

  323. 73
  324. Митрофанова Алеся Олексіївна

  325. 70
  326. Куйбишевський районний суд м. Донецька

    2

    Білецький Микола Валерійович

  327. 73
  328. Добрєв Микола Васильович

  329. 71
  330. Ленінський районний суд м. Донецька

    1

    Клюєва Анастасія Андріївна

  331. 72,5
  332. Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області

    3

    Томілін Олексій Миколайович

  333. 70
  334. Хараджа Наталя Вікторівна

  335. 69
  336. Скрипниченко Тетяна Іванівна

  337. 65
  338. Іллічівський районний суд м. Маріуполя Донецької області

    2

    Кузнецов Дмитро Володимирович

  339. 63
  340. Бурлаченко Ярослав Валерійович

  341. 62
  342. Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя Донецької області

    2

    Міхєєва Інна Миколаївна

  343. 74,5
  344. Щербіна Артем Валентинович

  345. 62
  346. Гірницький районний суд м. Макіївки Донецької області

    3

    Помогаєв Андрій Вікторович

  347. 72,5
  348. Залізняк Катерина Сергіївна

  349. 66
  350. Кухар Юлія Дмитрівна

  351. 64,5
  352. Кіровський районний суд м. Макіївки Донецької області

    3

    Троян Тетяна Євгенівна

  353. 69,5
  354. Шалпегіна Ольга Леонідівна

  355. 67,5
  356. Чернишова Євгенія Юріївна

  357. 67
  358. Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

    1

    Москаленко Катерина Олександрівна

  359. 74
  360. Лугинський районний суд Житомирської області

    1

    Шуляк Любов Анатоліївна

  361. 64,5
  362. Малинський районний суд Житомирської області

    1

    Саланда Ольга Мирославівна

  363. 72
  364. Овруцький районний суд Житомирської області

    1

    Корольова Олена Олександрівна

  365. 69
  366. Олевський районний суд Житомирської області

    1

    Винар Любомир Вікторович

  367. 67,5
  368. Радомишльський районний суд Житомирської області

    1

    Трубнікова Наталія Володимирівна

  369. 81
  370. Черняхівський районний суд Житомирської області

    1

    Мініч Григорій Григорович

  371. 70,5
  372. Богунський районний суд м. Житомира

    1

    Зосименко Олександр Миколайович

  373. 77
  374. Іршавський районний суд Закарпатської області

    1

    Пітерських Маріанна Олександрівна

  375. 74
  376. Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

    1

    Пак Михайло Михайлович

  377. 74,5
  378. Гуляйпільський районний суд Запорізької області

    2

    Романько Оксана Олександрівна

  379. 65
  380. Телегуз Світлана Миколаївна

  381. 60,5
  382. Енергодарський міський суд Запорізької області

    2

    Наумов Олександр Олександрович

  383. 72,5
  384. Вільямовська Надія Олегівна

  385. 71
  386. Кам'янсько-Дніпровський районний суд Запорізької області

    1

    Капустинський Максим Вікторович

  387. 62,5
  388. Михайлівський районний суд Запорізької області

    1

    Олійник Максим Юрійович

  389. 66
  390. Новомиколаївський районний суд Запорізької області

    1

    Гасанбеков Сергій Сергійович

  391. 75
  392. Оріхівський районний суд Запорізької області

    1

    Мінаєв Михайло Миколайович

  393. 76
  394. Пологівський районний суд Запорізької області

    1

    Безлер Лариса Вікторівна

  395. 75,5
  396. Приазовський районний суд Запорізької області

    1

    Діденко Євген Володимирович

  397. 73
  398. Приморський районний суд Запорізької області

    1

    Гриценко Наталія Сергіївна

  399. 72,5
  400. Токмацький районний суд Запорізької області

    2

    Погрібна Ольга Миколаївна

  401. 73,5
  402. Андрущенко Олександр Юрійович

  403. 67
  404. Чернігівський районний суд Запорізької області

    1

    Покопцева Діна Олександрівна

  405. 65,5
  406. Болехівський міський суд Івано-Франківської області

    1

    Сметанюк Володимир Богданович

  407. 76
  408. Городенківський районний суд Івано-Франківської області

    1

    Федів Лідія Миколаївна

  409. 72
  410. Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

    1

    Зеленко Олеся Володимирівна

  411. 78
  412. Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області

    1

    Сухарник Ірина Ігорівна

  413. 82
  414. Рогатинський районний суд Івано-Франківської області

    1

    Рибій Михайло Григорович

  415. 77
  416. Березанський міський суд Київської області

    1

    Капшученко Ірина Олексіївна

  417. 84
  418. Іванківський районний суд Київської області

    1

    Корчков Анатолій Анатолійович

  419. 76,5
  420. Миронівський районний суд Київської області

    1

    Поліщук Андрій Сергійович

  421. 76
  422. Фастівський міськрайонний суд Київської області

    1

    Питель-Тьолушкіна Вікторія Леонідівна

  423. 83
  424. Вільшанський районний суд Кіровоградської області

    1

    Мирошниченко Оксана Володимирівна

  425. 74
  426. Добровеличківський районний суд Кіровоградської області

    1

    Майстер Ігор Полікарпович

  427. 67
  428. Долинський районний суд Кіровоградської області

    1

    Баранський Дмитро Миколайович

  429. 65,5
  430. Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області

    2

    Берднікова Галина Володимирівна

  431. 74
  432. Богданова Олена Едуардівна

  433. 68
  434. Маловисківський районний суд Кіровоградської області

    2

    Бугайченко Тетяна Анатоліївна

  435. 67
  436. Кратко Дмитро Михайлович

  437. 65,5
  438. Новомиргородський районний суд Кіровоградської області

    1

    Лещенко Олена Василівна

  439. 65,5
  440. Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

    2

    Шепетько Володимир Іванович

  441. 72
  442. Кухарська Наталія Анатоліївна

  443. 71
  444. Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

    1

    Голосеніна Тетяна Василівна

  445. 72,5
  446. Онуфріївський районний суд Кіровоградської області

    1

    Лях Марина Миколаївна

  447. 70,5
  448. Петрівський районний суд Кіровоградської області

    1

    Больбот Альона Юріївна

  449. 67,5
  450. Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

    1

    Лук'яненко Костянтин Григорович

  451. 68
  452. Устинівський районний суд Кіровоградської області

    1

    Валовін Юлія Володимирівна

  453. 67
  454. Ленінський районний суд міста Кіровограда

    1

    Плохотніченко Леонід Іванович

  455. 64,5
  456. Алчевський міський суд Луганської області

    1

    Шапутько Світлана Володимирівна

  457. 79
  458. Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області

    4

    Цуранов Андрій Юрійович

  459. 66,5
  460. Кирилюк Андрій Ігорович

  461. 66
  462. Бундуков Сергій Васильович

  463. 63,5
  464. Дергачова Наталія Володимирівна

  465. 62,5
  466. Брянківський міський суд Луганської області

    1

    Подзіров Андрій Олегович

  467. 71,5
  468. Кіровський міський суд Луганської області

    4

    Капітонов Євген Миколайович

  469. 70
  470. Шкиря Віра Миколаївна

  471. 69
  472. Крівоклякіна Наталія Віталіївна

  473. 69
  474. Герасимчук Тетяна Миколаївна

  475. 68,5
  476. Краснодонський міськрайонний суд Луганської області

    1

    Єригіна Інна Михайлівна

  477. 71,5
  478. Лисичанський міський суд Луганської області

    4

    Калмикова Юлія Олександрівна

  479. 74,5
  480. Лизенко Андрій Вікторович

  481. 73
  482. Савенко Андрій Ігорович

  483. 70
  484. Старікова Марина Михайлівна

  485. 69
  486. Перевальський районний суд Луганської області

    2

    Стеценко Ольга Сергіївна

  487. 78
  488. Жуков Павло Мирославович

  489. 75
  490. Ровеньківський міський суд Луганської області

    3

    Кваша Ірина Михайлівна

  491. 67,5
  492. Фомін Олександр Володимирович

  493. 67
  494. Дунаєв Сергій Олександрович

  495. 65,5
  496. Рубіжанський міський суд Луганської області

    2

    Коваленко Денис Сергійович

  497. 68,5
  498. Нагорна Наталія Володимирівна

  499. 63
  500. Свердловський міський суд Луганської області

    3

    Кирильчук Олег Ігорович

  501. 75
  502. Афоничева Наталія Олегівна

  503. 70
  504. Алексєєва Ольга Вячеславівна

  505. 68,5
  506. Сєвєродонецький міський суд Луганської області

    2

    Макаренко Інна Геннадіївна

  507. 70
  508. Баронін Денис Борисович

  509. 65
  510. Старобільський районний суд Луганської області

    1

    Форощук Олександр Віталійович

  511. 71
  512. Стахановський міський суд Луганської області

    3

    Оленіч Юлія Володимирівна

  513. 69
  514. Рудаков Дмитро Ігорович

  515. 67
  516. Клокол Вікторія Іванівна

  517. 64
  518. Жовтневий районний суд м. Луганська

    1

    Дубовік Ольга Миколаївна

  519. 76
  520. Ленінський районний суд м. Луганська

    1

    Кисильова Кристина Володимирівна

  521. 71
  522. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

    1

    Нагірна Олеся Богданівна

  523. 74
  524. Перемишлянський районний суд Львівської області

    1

    Гуняк Олександра Ярославівна

  525. 75
  526. Сколівський районний суд Львівської області

    2

    Курницька Вікторія Ярославівна

  527. 80
  528. Ясінський Юрій Євгенійович

  529. 75,5
  530. Яворівський районний суд Львівської області

    1

    Теслюк Дмитро Юрійович

  531. 79
  532. Братський районний суд Миколаївської області

    1

    Скарницька Інна Борисівна

  533. 63,5
  534. Веселинівський районний суд Миколаївської області

    1

    Чаричанський Павло Олексійович

  535. 72,5
  536. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

    1

    Зубар Наталія Борисівна

  537. 70,5
  538. Казанківський районний суд Миколаївської області

    1

    Макаров Віктор Олександрович

  539. 62
  540. Миколаївський районний суд Миколаївської області

    1

    Шаронова Наталія Олександрівна

  541. 74
  542. Новобузький районний суд Миколаївської області

    1

    Уманська Ольга Вікторівна

  543. 66
  544. Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

    1

    Гусаров Олександр Леонідович

  545. 67
  546. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

    2

    Фортуна Тетяна Юріївна

  547. 66,5
  548. Хемич Оксана Богданівна

  549. 63,5
  550. Корабельний районний суд м. Миколаєва

    1

    Федорченко Андрій Андрійович

  551. 72,5
  552. Арцизький районний суд Одеської області

    1

    Крутова Ольга Миколаївна

  553. 70,5
  554. Балтський районний суд Одеської області

    1

    Тітова Тетяна Павлівна

  555. 77
  556. Березівський районний суд Одеської області

    1

    Римар Ігор Анатолійович

  557. 76
  558. Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

    3

    Гайда-Герасименко Олена Дмитріївна

  559. 79
  560. Мишко Віталій Володимирович

  561. 77,5
  562. Загородній Ігор Вікторович

  563. 77
  564. Красноокнянський районний суд Одеської області

    1

    Бурдинюк Олена Сергіївна

  565. 66,5
  566. Миколаївський районний суд Одеської області

    1

    Горобець Віталій Леонідович

  567. 71
  568. Тарутинський районний суд Одеської області

    1

    Козирєв Микола Вікторович

  569. 61,5
  570. Татарбунарський районний суд Одеської області

    1

    Шевирін Андрій Олексійович

  571. 71
  572. Фрунзівський районний суд Одеської області

    1

    Меєчко Олександр Михайлович

  573. 60,5
  574. Ширяївський районний суд Одеської області

    1

    Палій Сергій Анатолійович

  575. 75,5
  576. Суворовський районний суд м. Одеси

    1

    Мурманова Інна Миколаївна

  577. 83
  578. Великобагачанський районний суд Полтавської області

    1

    Ячало Юрій Іванович

  579. 64
  580. Гадяцький районний суд Полтавської області

    2

    Горошко Анатолій Миколайович

  581. 72,5
  582. Прокоп'єва Юлія Борисівна

  583. 72
  584. Гребінківський районний суд Полтавської області

    1

    Федорак Леся Миколаївна

  585. 63,5
  586. Комсомольський міський суд Полтавської області

    1

    Солоха Олег Володимирович

  587. 78
  588. Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

    1

    Жага Едуард Григорович

  589. 74
  590. Новосанжарський районний суд Полтавської області

    1

    Гавриленко Тетяна Григорівна

  591. 69
  592. Оржицький районний суд Полтавської області

    1

    Гришко Олександр Якович

  593. 61,5
  594. Решетилівський районний суд Полтавської області

    1

    Олійник Оксана Михайлівна

  595. 73
  596. Семенівський районний суд Полтавської області

    1

    Харченко Віктор Федорович

  597. 60,5
  598. Чорнухинський районний суд Полтавської області

    1

    Крєпкий Сергій Іванович

  599. 66,5
  600. Чутівський районний суд Полтавської області

    1

    Васильєва Катерина Олександрівна

  601. 72
  602. Шишацький районний суд Полтавської області

    1

    Сиволап Дмитро Сергійович

  603. 70,5
  604. Київський районний суд м. Полтави

    1

    Божук Дар'я Анатоліївна

  605. 71,5
  606. Октябрський районний суд м. Полтави

    1

    Шевська Олена Іванівна

  607. 69
  608. Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області

    1

    Рибалка Юрій Володимирович

  609. 68,5
  610. Демидівський районний суд Рівненської області

    1

    Мельник Дмитро Васильович

  611. 73
  612. Дубровицький районний суд Рівненської області

    1

    Оборонова Ірина Володимирівна

  613. 71
  614. Зарічненський районний суд Рівненської області

    1

    Світличний Роман Вадимович

  615. 64,5
  616. Корецький районний суд Рівненської області

    1

    Сірак Дмитро Юрійович

  617. 72
  618. Рівненський районний суд Рівненської області

    1

    Гладишева Христина Володимирівна

  619. 73,5
  620. Липоводолинський районний суд Сумської області

    2

    Сізов Дмитро Володимирович

  621. 70
  622. Кузьмінський Олександр Валерійович

  623. 69
  624. Недригайлівський районний суд Сумської області

    1

    Діска Аліна Борисівна

  625. 69
  626. Роменський міськрайонний суд Сумської області

    1

    Євлах Оксана Олексіївна

  627. 69
  628. Тростянецький районний суд Сумської області

    1

    Щербаченко Марина Вікторівна

  629. 72
  630. Ямпільський районний суд Сумської області

    1

    Сатарова Олена Вікторівна

  631. 67
  632. Ковпаківський районний суд м. Суми

    1

    Косолап Марина Миколаївна

  633. 76
  634. Бучацький районний суд Тернопільської області

    1

    Содомора Роман Орестович

  635. 73,5
  636. Лановецький районний суд Тернопільської області

    1

    Костів Ліля Іванівна

  637. 72,5
  638. Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

    2

    Позняк Василь Михайлович

  639. 79,5
  640. Мостецька Анна Андріївна

  641. 75
  642. Близнюківський районний суд Харківської області

    1

    Масло Сергій Павлович

  643. 75,5
  644. Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

    2

    Одарюк Михайло Павлович

  645. 82
  646. Гуренко Максим Олександрович

  647. 78
  648. Лозівський міськрайонний суд Харківської області

    1

    Попов Олексій Григорович

  649. 76,5
  650. Первомайський міськрайонний суд Харківської області

    2

    Кочнєв Олег Володимирович

  651. 76,5
  652. Тітов Олександр Миколайович

  653. 75,5
  654. Сахновщинський районний суд Харківської області

    1

    Зимовський Олександр Сергійович

  655. 66
  656. Жовтневий районний суд м. Харкова

    1

    Курило Володимир Олександрович

  657. 83,5
  658. Бериславський районний суд Херсонської області

    1

    Корсаненкова Олена Олександрівна

  659. 68,5
  660. Великоолександрівський районний суд Херсонської області

    1

    Сікора Олександр Олександрович

  661. 68,5
  662. Генічеський районний суд Херсонської області

    1

    Шарко Наталія Анатоліївна

  663. 65,5
  664. Каховський міськрайонний суд Херсонської області

    1

    Батовріна Ірина Геннадіївна

  665. 68,5
  666. Нижньосірогозький районний суд Херсонської області

    1

    Разгуляєва Олександра Володимирівна

  667. 67
  668. Новокаховський міський суд Херсонської області

    1

    Блонський Денис Миколайович

  669. 77
  670. Суворовський районний суд м. Херсона

    2

    Гаврилов Дімітрій Вікторович

  671. 75,5
  672. Рєпін Костянтин Костянтинович

  673. 70
  674. Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

    1

    Цідик Алла Юріївна

  675. 77,5
  676. Звенигородський районний суд Черкаської області

    1

    Сакун Дар'я Ігорівна

  677. 69,5
  678. Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

    1

    Степченко Михайло Юрійович

  679. 78,5
  680. Кам'янський районний суд Черкаської області

    1

    Шкреба Владлен Вікторович

  681. 68
  682. Маньківський районний суд Черкаської області

    1

    Безручко Руслан Павлович

  683. 73
  684. Тальнівський районний суд Черкаської області

    2

    Дьяченко Дмитро Олександрович

  685. 73
  686. Воронкова Ірина Григорівна

  687. 71
  688. Черкаський районний суд Черкаської області

    1

    Морозов Вадим Вікторович

  689. 79
  690. Глибоцький районний суд Чернівецької області

    1

    Цуркан Віталій Васильович

  691. 76
  692. Новодністровський міський суд Чернівецької області

    3

    Цицак Вікторія Любомирівна

  693. 74,5
  694. Луців Олександра Володимирівна

  695. 73
  696. Мороз Вікторія Олександрівна

  697. 73
  698. Бахмацький районний суд Чернігівської області

    1

    Лобода Наталія Віталіївна

  699. 66,5
  700. Козелецький районний суд Чернігівської області

    1

    Анохін Андрій Миколайович

  701. 74
  702. Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

    1

    Чепурко Владислав Валерійович

  703. 75,5
  704. Срібнянський районний суд Чернігівської області

    1

    Борсук Алла Володимирівна

  705. 65,5
  706. Щорський районний суд Чернігівської області

    1

    Чигвінцев Максим Сергійович

  707. 79
  708. Голосіївський районний суд м. Києва

    1

    Рудик Іларіон Валерійович

  709. 86
  710. Гагарінський районний суд м. Севастополя

    1

    Матюшева Катерина Петрівна

  711. 71,5
  712. {Текст взято з сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України http://www.vkksu.gov.ua/}

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Закордонні паспорти видає «Відкрита влада»

    У Донецьку на базі регіонального центру з надання адміністративних послуг Відкрита влада запрацював спеціалізований вузол з видачі закордонних паспортів.

    На Черкащині затримали керманича, який керував автомобілем без відповідних документів

    Учора, третього листопада, під час нагляду за дорожнім рухом в місті Умань по вулиці Жовтневій, інспекторами ДАІ був зупинений автомобіль Ауді А4, під керуванням 29-річного місцевого мешканця.

    Про зміну складу делегації Уряду України для участі у переговорах з Регіональним екологічним центром щодо укладення Угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром про відкриття його представництва, Кабінет Міністрів України

    Про зміну складу делегації Уряду України для участі у переговорах з Регіональним екологічним центром щодо укладення Угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром про відкриття його представництва

    а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «РІФ-НР», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

    Щодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «РІФ-НР»

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb