НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ Генеральний департамент регулювання грошового обігу
ЛИСТ
15.02.2013 № 11-311/537
Операційному та територіальним управлінням Національного банку України, Департаменту методології грошово-кредитної політики, банкам України та їх філіям, Асоціації Українських банків, Асоціації "Український Кредитно-Банківський Союз", Незалежній Асоціації банків України
Про зміни в грошовому обігу Сербії
Листом № Х-10854/3/12 (грудень 2012 р.) НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК СЕРБІЇ повідомляє, що 07 грудня 2012 року введено в обіг банкноти номіналом 500 і 2000 динарів з частково зміненим дизайном.
Лицьовий бік банкнот 500 та 2000 динарів не було змінено, а на зворотному боці зазначено рік випуску (2012) та змінився підпис голови (Йоргованка Табаковіч).
Банкноти номіналом 500 динарів 2012 року перебуватимуть в обігу паралельно з банкнотами цього ж номіналу 2004, 2007 та 2011 років випуску. Банкноти номіналом 2000 динарів 2012 року перебуватимуть в обігу паралельно з банкнотами цього ж номіналу 2011 року випуску.
Директор Генерального департаменту регулювання грошового обігу
В. М. Нестеренко
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
Дивитися на життя тверезо і з розумом: оформлення угод з нерухомістю за закономПовчальна історія із залу суду або оформлення угод з нерухомістю за законом. З законом не посперечаєшся - оформляйте документи, дотримуючись всіх правил - будете впевнені в майбутньому!
В Україні з’явиться ще один державний банкДержавною програмою розвитку економіки України на 2013-2014 роки передбачене створення нинішнього року Державного банку розвитку. Про це в під час обговорення проекту програми повідомивперший ...
| На Полтавщині на виборчій дільниці вкрали веб-камериУ с. Петрашівці (Глобинський район, Полтавська область) на виборчій дільниці №150, розташованій у сільському клубі, вкрали дві веб-камери.
висунутих Партією "Об’єднані ліві і селяни", в одномандатних виборчих округах, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих Партією "Об’єднані ліві і селяни", в одномандатних виборчих округах До Центральної виборчої комісії надійшли заяви Партії "Об’єднані ліві і селяни" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України, висунутих 4 серпня 2012 року на VІІІ з’їзді цієї партії, в одномандатних виборчих округах.
|