Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Большое Вам спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы умнички.

Для меня это была находка! Вторую неделю зависаю здесь на портале и валить отсюда не собираюсь.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про підсумки Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році, Міністерство освіти і науки УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 11.06.2013  № 729
  2. Про підсумки Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році

    Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.02.2013 № 83( v0083736-13 ) "Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році", на підставі спільного рішення організаційного комітету і журі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій: секретар керівника (організації, підприємства, установи), офіціант, кравець, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, столяр будівельний НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити списки переможців та учасників Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році (далі — Конкурс) згідно з додатками 1 — 5.

    2. Нагородити переможців та учасників Конкурсу, зазначених у додатках 1 — 5 цього наказу.

    3. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій відзначити педагогічних працівників, які здійснювали підготовку переможців та брали активну участь у проведенні Конкурсу.

    4. Директорам навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

    4.1. Проаналізувати результати Конкурсу та забезпечити їх обговорення на обласних семінарах, нарадах директорів професійно-технічних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів, викладачів та майстрів виробничого навчання.

    4.2. Вжити заходів щодо створення умов для розвитку професійної майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів, співпраці з роботодавцями, благодійними організаціями, фондами, громадськістю тощо.

    5. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В. В.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) підготувати матеріали для розгляду на колегії Міністерства освіти і науки України щодо призначення стипендій Президента України переможцям (перше — шосте місця) Конкурсу.

    6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

    Міністр

    Д. В. Табачник

    Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.06.2013  № 729

    СПИСОК переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи)" у 2012/2013 навчальному році

    Гайдамаченко Анастасія Миколаївна

    -

    учениця Міжрегіонального вищого професійного училища зв'язку м. Києва, — I місце — диплом I ступеня та приз

    Ромашкіна Тетяна Вікторівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Севастопольське вище професійне училище засобів зв'язку та інформаційних технологій", — II місце — диплом II ступеня та приз

    Белінська Христина-Марія Вячеславівна

    -

  3. учениця Вищого професійного училища — 20 м. Львова, — III місце — диплом II ступеня та приз
  4. Крисюк Наталія Олександрівна

    -

  5. учениця Рівненського торгово-професійного ліцею, — IV місце — диплом III ступеня та приз
  6. Коваль Олена Олександрівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище", — V місце — диплом III ступеня та приз

    Смуригіна Анастасія Олегівна

    -

    учениця Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу "Феодосійське професійно-технічне будівельне училище", — VI місце — диплом III ступеня та приз

    Романюк Олена Василівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Луцьке вище професійне училище" Волинської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Сєідова Анастасія Мірджалаладдінівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій" м. Дніпропетровська, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Семенова Єлизавета Іллівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Донецьке міжрегіональне вище професійне училище автосервісу", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Мельник Олена Валеріївна

    -

    учениця Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Савченко Алла Миколаївна

    -

    учениця Вищого професійного училища — 3 м. Мукачева Закарпатської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Бондаренко Олена Володимирівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Бердянський машинобудівний професійний ліцей" Запорізької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Бибик Марія Анатоліївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Богуславське вище професійне училище сфери послуг" Київської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Єрмін Алла Сергіївна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Кіровоградське вище професійне училище — 4", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Собко Олександр Романович

    -

    учень Луганського вищого професійного училища сфери послуг, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Клімов Віталій Петрович

    -

    учень Вознесенського професійного ліцею Миколаївської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Стаматі Аліна Михайлівна

    -

    учениця Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Одеської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Крупіна Катерина Олександрівна

    -

  7. учениця Професійно-технічного училища — 31 м. Полтави, — диплом учасника та заохочувальний приз
  8. Мінаєва Тетяна Василівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Ходань Марія Миколаївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Кордюмова Олена Василівна

    -

    учениця Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Паровенко Марія Олександрівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Херсонський професійний ліцей зв'язку та поліграфії", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Шатковська Оксана Володимирівна

    -

    учениця Вищого професійного училища — 25 м. Хмельницького, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Кужель Юлія Тарасівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Черкаський професійний ліцей", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Капцан Катерина Сергіївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Чернівецький професійний ліцей сфери послуг", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Антонова Ольга Юріївна

    -

    учениця Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу Чернігівської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.06.2013  № 729

    СПИСОК переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Офіціант" у 2012/2013 навчальному році

    Дума Вікторія Анатоліївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі", — I місце — диплом I ступеня та приз

    Нижник Назар Петрович

    -

    учень Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму, — II місце — диплом II ступеня та приз

    Шевчик Андрій Вікторович

    -

  9. учень Рівненського торгово-професійного ліцею, — III місце — диплом II ступеня та приз
  10. Теклінський Владислав Олександрович

    -

    учень Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу "Сімферопольське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму", — IV місце — диплом III ступеня та приз

    Мельник Каріна Олегівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій", — V місце — диплом III ступеня та приз

    Брезіцький Дмитро Анатолійович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" Київської області, — VI місце — диплом III ступеня та приз

    Дувідкевич Ганна Іванівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості", — диплом учасника

    Катеринець Світлана Володимирівна

    -

  11. учениця Нововолинського вищого професійного училища Волинської області, — диплом учасника
  12. Гудкова Юлія Владиславівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" Дніпропетровської області, — диплом учасника

    Мельник Ілля Юрійович

    -

    учень Державного навчального закладу "Горлівський центр професійно-технічної освіти" Донецької області, — диплом учасника

    Островський Богдан Миколайович

    -

  13. учень Професійно-технічного училища — 12 м. Бердичева Житомирської області, — диплом учасника
  14. Каналош Йосип Йосипович

    -

    учень Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування Закарпатської області, — диплом учасника

    Гавриленко Марина Сергіївна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту", — диплом учасника

    Жижка Володимир Михайлович

    -

  15. учень Вищого професійного училища — 7 м. Калуша Івано-Франківської області, — диплом учасника
  16. Тасоєва Анастасія Володимирівна

    -

  17. учениця Алчевського професійного торгово-кулінарного ліцею Луганської області, — диплом учасника
  18. Погуца Юлія Олександрівна

    -

  19. учениця Арбузинського професійного аграрного ліцею Миколаївської області, — диплом учасника
  20. Телеуця Анжела Анатоліївна

    -

    учениця Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Одеської області, — диплом учасника

    Браїлко Євгеній Русланович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги", — диплом учасника

    Мельничук Тетяна Сергіївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Шосткинське вище професійне училище" Сумської області, — диплом учасника

    Розторгуєва Марина Андріївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти — 4 м. Харкова", — диплом учасника

    Поштар Марина Миколаївна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Черкаське вище професійне училище", — диплом учасника

    Костирко Юлія Василівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Чернігівський центр професійно-технічної освіти", — диплом учасника

    Томашевський Ярослав Олександрович

    -

    учень Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, — диплом учасника

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 3 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.06.2013  № 729

    СПИСОК переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Кравець" у 2012/2013 навчальному році

    Стешенко Ольга Олександрівна

    -

    учениця Луганського вищого професійного училища сфери послуг, — I місце — диплом I ступеня та приз

    Зміївська Інна Валеріївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Харківське вище професійне училище сфери послуг", — II місце — диплом II ступеня та приз

    Скоробогатова Тетяна Валеріївна

    -

    учениця Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу "Сімферопольське вище професійне училище сервісу та дизайну", — III місце — диплом II ступеня та приз

    Полкунова Ірина Олександрівна

    -

  21. учениця Чернігівського професійного ліцею побуту, — IV місце — диплом III ступеня та приз
  22. Жовнер Анастасія Володимирівна

    -

  23. учениця Львівського професійного ліцею, — V місце — диплом III ступеня та приз
  24. Сорокіна Олена Сергіївна

    -

    учениця Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського", — VI місце — диплом III ступеня та приз

    Ланова Ольга Олександрівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Матвійчук Галина Віталіївна

    -

    учениця Луцького центру професійно-технічної освіти Волинської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Губернаторов Володимир Іванович

    -

    учень Вищого професійного училища — 55 м. Дніпропетровська, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Карнаух Анна Сергіївна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Донецький центр професійно-технічної освіти", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Прейзнер Павліна Володимирівна

    -

  25. учениця Житомирського професійного ліцею сфери послуг, — диплом учасника та заохочувальний приз
  26. Шетеля Тетяна Михайлівна

    -

    учениця Хустського професійного ліцею сфери послуг Закарпатської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Таций Альона Олегівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище моди і стилю", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Калинчук Оксана Юріївна

    -

    учениця Центру професійно-технічної освіти — 1 м. Івано-Франківська, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Олексенко Наталія Миколаївна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" Київської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Українцева Ольга Анатоліївна

    -

    учениця Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Ноженко Альона Олександрівна

    -

    учениця Кременчуцького професійного ліцею ім. А. С. Макаренка Полтавської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Устимчук Ольга Леонідівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Брижик Олена Вікторівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Тара Христина Михайлівна

    -

    учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Коновалова Ганна Олександрівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Ушкалова Любов Іванівна

    -

  27. учениця Хмельницького професійного ліцею, — диплом учасника та заохочувальний приз
  28. Качур Людмила Михайлівна

    -

    учениця Державного навчального закладу "Уманський професійний аграрний ліцей" Черкаської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Боровська Катерина Володимирівна

    -

  29. учениця Вищого професійного училища — 3 м. Чернівці, — диплом учасника та заохочувальний приз
  30. Ципівко Алла Олександрівна

    -

    учениця Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Латишева Анна Сергіївна

    -

    учениця Севастопольського професійного ліцею сфери послуг, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.06.2013  № 729

    СПИСОК переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" у 2012/2013 навчальному році

    Сирватка Олександр Васильович

    -

    учень Вищого професійного училища — 36 с. Балин Хмельницької області, — I місце — диплом I ступеня та приз

    Ляпчук Микола Валерійович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" Рівненської області, — II місце — диплом II ступеня та приз

    Власюк Микола Анатолійович

    -

    учень Любарського професійного ліцею Житомирської області, — III місце — диплом II ступеня та приз

    Сітовський Ігор Андрійович

    -

    учень Професійно-технічного училища — 22 смт Луків Волинської області, — IV місце — диплом III ступеня та приз

    Баранович Олексій Іванович

    -

    учень Державного навчального закладу "Катюжанське вище професійне училище" Київської області, — V місце — диплом III ступеня та приз

    Симоненко Станіслав Сергійович

    -

    учень Чаплинського професійного аграрного ліцею Херсонської області, — VI місце — диплом III ступеня та приз

    Мамбєтов Якуб Заірович

    -

    учень Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу "Новоселівська філія Євпаторійського професійно-технічного училища промисловості і сільського господарства", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Бандура Максим Олександрович

    -

    учень Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Манеляк Микола Володимирович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Супенко Сергій Сергійович

    -

    учень Великоновосілківського професійного ліцею Донецької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Новаковський Мирослав Мирославович

    -

    учень Вищого професійного училища — 34 м. Виноградова Закарпатської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Скачков Іван Васильович

    -

    учень Державного навчального закладу "Михайлівське вище професійне училище" Запорізької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Дідик Віктор Вікторович

    -

    учень Професійно-технічного училища — 31 м. Городенка Івано-Франківської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Щербань Іван Петрович

    -

    учень Професійно-технічного училища — 32 м. Бобринець Кіровоградської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Тріфонов Михайло Юрійович

    -

    учень Новосвітлівського професійного аграрного училища Луганської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Романів Іван Миколайович

    -

    учень Червоненського вищого професійного училища Львівської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Ставраті Владислав Валерійович

    -

    учень Вознесенського професійного аграрного ліцею Миколаївської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Швачич Денис Сергійович

    -

    учень Державного навчального закладу "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" Одеської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Кіченко Андрій Андрійович

    -

    учень Професійно-технічного училища — 44 м. Миргорода Полтавської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Фуголь Володимир Олексійович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Конотопський професійний аграрний ліцей" Сумської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Коваль Іван Романович

    -

    учень Хоростківського професійного сільськогосподарського ліцею Тернопільської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Плавник Сергій Миколайович

    -

    учень Рокитненського професійного аграрного ліцею Харківської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Бондар Іван Олександрович

    -

    учень Державного навчального закладу "Іркліївський професійний аграрний ліцей" Черкаської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Балан Ярослав Васильович

    -

    учень Глибоцького професійного ліцею Чернівецької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Вакуленко Микола Михайлович

    -

    учень Сокиринського професійного аграрного ліцею Чернігівської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 5 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.06.2013  № 729

    СПИСОК переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Столяр будівельний" у 2012/2013 навчальному році

    Мороз Віталій Анатолійович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури" Волинської області, — I місце — диплом I ступеня та приз

    Примич Андрій Васильович

    -

    учень Київського вищого професійного училища деревообробки, — II місце — диплом II ступеня та приз

    Заверуха Микола Іванович

    -

    учень Вищого художнього професійно-технічного училища — 5 м. Вінниці, — III місце — диплом II ступеня та приз

    Комарницький Михайло Васильович

    -

    учень Тернопільського вищого професійного училища — 4 ім. М. Паращука, — IV місце — диплом III ступеня та приз

    Шейко Дмитро Олександрович

    -

    учень Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу "Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій", — V місце — диплом III ступеня та приз

    Колесніков Олександр Олександрович

    -

    учень Державного навчального закладу "Професійно-технічне училище — 8 м. Кіровоград", — VI місце — диплом III ступеня та приз

    Мамрак Олександр Олександрович

    -

    учень Професійно-технічного училища — 6 м. Дніпропетровська, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Чуприна Павло Анатолійович

    -

    учень Горлівського вищого професійного училища Донецької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Боднар Олександр Миколайович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Новоград-Волинський професійний ліцей" Житомирської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Супрун Анатолій Михайлович

    -

    учень Державного навчального закладу "Мукачівський професійний ліцей" Закарпатської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Кушманов Дмитро Миколайович

    -

    учень Державного навчального закладу "Бердянський центр професійно-технічної освіти" Запорізької області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Максимчук Іван Олегович

    -

    учень Брошнівського професійного лісопромислового ліцею Івано-Франківської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Сорокалєтов Володимир Володимирович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" Київської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Кравченко Євгеній Юрійович

    -

    учень Свердловського професійного будівельного ліцею Луганської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Калитка Руслан Романович

    -

    учень Новояворівського професійного ліцею Львівської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Тесленко Олександр Васильович

    -

    учень Державного навчального закладу "Тарутинський професійний аграрний ліцей" Одеської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Середа Дем'ян Васильович

    -

  31. учень Полтавського професійного ліцею, — диплом учасника та заохочувальний приз
  32. Кондратюк Петро Володимирович

    -

  33. учень Вищого професійного училища — 1 м. Рівне, — диплом учасника та заохочувальний приз
  34. Бочек Євгеній Олександрович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Шостинське вище професійне училище" Сумської області, — диплом учасника та заохочувальний приз

    Пономарьов Роман Петрович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Харківське вище професійне училище будівництва", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Савченко Іван Вікторович

    -

    учень Державного навчального закладу "Вище професійне училище — 2 м. Херсона", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Тимофієв Андрій Леонідович

    -

  35. учень Вищого професійного училища — 4 м. Хмельницького, — диплом учасника та заохочувальний приз
  36. Грабовий Сергій Анатолійович

    -

    учень Державного навчального закладу "Черкаський професійний ліцей", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Роговой Андрій Володимирович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Чернігівський професійний будівельний ліцей", — диплом учасника та заохочувальний приз

    Черепушко Олексій Володимирович

    -

    учень Державного професійно-технічного навчального закладу "Севастопольський центр професійно-технічної освіти ім. маршала інженерних військ А. В. Геловані", — диплом учасника та заохочувальний приз.

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    {Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mo-.gov.ua}

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Українці витрачають на алкоголь майже у 6 разів більше, ніж на хліб

    За перше півріччя поточного року населення України витратило на алкоголь 12 млрд грн, на сигарети 12,4 млрд, а на хліб лише 1,8 млрд грн, що в 6-7 разів менше, заявив президент українського ...

    Про затвердження Загальнодержавної соціальної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки

    Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:1. Затвердити Загальнодержавну соціальну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки, що додається.2. Цей ...

    Про внесення зміни № 46 до офіційного тексту ТП СНД на 2013 фрахтовий рік по БЧ, Державна адміністрація залізничного транспорту України

    О внесении изменения № 46 к официальному тексту ТП СНГ на 2013 фрахтовый год по БЧ На основании письма БЧ от 06.08.2013 № 21-07-06/12108 и пункта 1.2 Общих положений Тарифной политики Железных дорог государств — участников СНГ( 998_535 ) Укрзализныця, как Управление делами Тарифной политики, информирует о внесении изменения № 46 к официальному тексту Тарифной политики по БЧ.

    які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська, між Державою Україна та компанією “Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.” та товариством з обмеженою відповідальністю “Надра Юзівська”, Кабінет Міністрів України

    Про визначення уповноваженого органу з питань реалізації Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська, між Державою Україна та компанією "Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В." та товариством з обмеженою відповідальністю "Надра Юзівська"

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb