Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Этот портал суперовый! работал на нем очень часто. Думаю, что этот интернет сайт ждет светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими работами чаще! Дерзайте!

Благодарим всех за качественную работу. Этот интернет проект - сейчас - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем интернет проекты. Сайт прост в пользовании. На нем здорово отдыхать - просто, удобно,быстро.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ, Міністерство охорони здоров'я УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 26.11.2012 № 946
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2012 р. за № 1982/22294

  Про затвердження Порядку виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ

  Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2012 року № 852( 852-2012-п ) «Про розмір щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ» та пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров'я України( 467/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ ( z1982-12 ), що додається.

  2. Державній установі «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України», Кримському республіканському, обласним (міським) центрам профілактики і боротьби зі СНІДом забезпечити виконання цього Порядку.

  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 31 серпня 1998 року № 265( z0585-98 ) «Про Порядок виплати щомісячної державної допомоги дітям віком до 16 років, інфікованим вірусом імунодефіциту людини або хворим на СНІД», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 вересня 1998 року за № 585/3025.

  4. Департаменту економіки та ресурсного забезпечення (В. Дуда) забезпечити у встановленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

  Віце-прем’єр-міністр України Міністр

  Р. Богатирьова

  ПОГОДЖЕНО: Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

  Т. Александріна

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 26.11.2012  № 946

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2012 р. за № 1982/22294

  ПОРЯДОК виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ

  І. Загальні положення

  1.1. Цей Порядок визначає процедуру виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ.

  Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ»( 1972-12 ) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2012 року № 852 ( 852-2012-п ) «Про розмір щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ».

  1.2. Підставою для направлення Міністерством охорони здоров'я України (далі — МОЗ України) бюджетних асигнувань загального фонду для виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ (далі — щомісячна державна допомога), є інформація, надана Кримським республіканським, обласними (міськими) центрами профілактики і боротьби зі СНІДом (далі — Регіональний центр СНІДу) до державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України» (далі — ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України»).

  1.3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОЗ України.

  Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України», Регіональні центри СНІДу.

  1.4. У разі зняття діагнозу виплата щомісячної державної допомоги припиняється з 1 числа місяця, наступного за місяцем його зняття.

  1.5. Джерелом покриття витрат на надання щомісячної державної допомоги є кошти Державного бюджету України.

  1.6. Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань здійснює координацію дій органів відповідно до пункту 1.2 цього розділу.

  ІІ. Порядок виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ

  2.1. Виплата зазначеної щомісячної державної допомоги здійснюється ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України», Регіональними центрами СНІДу за переліком, визначеним наказом МОЗ України.

  Відповідальний виконавець ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України» здійснює розподіл показників зведених кошторисів, зведених планів асигнувань та розподіл відкритих асигнувань у розрізі розпорядників коштів нижчого рівня за територіями і подає головному розпоряднику для зведення та затвердження показників по головному розпоряднику. Розподіл відкритих асигнувань за підписом головного розпорядника подається до Державної казначейської служби України в установленому законодавством порядку.

  2.2. За письмовою заявою батьків або законних представників дитини, яка подається одноразово до Регіонального центру СНІДу (особисто або поштою), щомісячна державна допомога перераховується на особовий рахунок в установі банку матері (батька) або законних представників дитини чи на особовий рахунок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, які виховуються в державних закладах (будинках дитини МОЗ України, дитячих будинках, школах-інтернатах МОН України, дитячих будинках-інтернатах Мінсоцполітики України, прийомних сім’ях тощо).

  Заява повинна містити таку інформацію: прізвище, ім’я, по батькові матері (батька) або законних представників дитини, місце їх проживання, контактні номери телефонів, реквізити поточного рахунку в установі банку для зарахування щомісячної державної допомоги.

  До заяви додається копія свідоцтва про народження дитини.

  Виплата щомісячної державної допомоги здійснюється з дати подачі заяви.

  Збір та обробка персональних даних здійснюються відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»( 2297-17 ).

  2.3. Робота з організації виплат щомісячної державної допомоги повинна здійснюватись із дотриманням вимог Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ»( 1972-12 ).

  2.4. Керівники Регіональних центрів СНІДу є відповідальними за правильність та своєчасність виплат щомісячної державної допомоги.

  2.5. Ведення бухгалтерського обліку, складання бухгалтерської та фінансової звітності здійснюються Регіональним центром СНІДу та ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України» з дотриманням єдиних методологічних засад, встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»( 996-14 ), в порядку, визначеному Міністерством фінансів України.

  2.6. ДУ «Український центр соціальних хвороб МОЗ України» забезпечує подання щомісяця до 15 числа наступного за звітним місяця до Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань інформацію про кількість ВІЛ-інфікованих дітей та дітей, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ, яким у звітному періоді виплачено щомісячну державну допомогу.

  Директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Помощь юриста по наследственным делам в суде Киева

  Лучше поручить юристу представительские функции в суде города Киев, в том числе по делам признания завещания недействительным

  Про накладення штрафу на ПАТ «Донецькміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про накладення штрафу на ПАТ «Донецькміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ

  Індекс інфляції у квітні 2013 року

  За повідомленням Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) у квітні 2013 року по відношенню до березня 2013 року становив 100,0%, за період січень-квітень 2013 ...

  Введены новые функциональные возможности Национальной кадастровой системы

  По инициативе Председателя Госземагентства Украины Сергея Рудыка разработаны новые функциональные возможности Национальной кадастровой системы (НКС), которые совершенствуют работу НКС и позволяют кадастровым регистраторам улучшить обслуживание граждан, оперативно вносить в электронную систему сведения о владельцах и пользователей по информации Укргосреестру. Об этом сообщает пресс-служба Госзеамгенства.

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb