Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Ребята супер!!! Все что делаете для всех пользователей необходимо!!!

Как много полезной информации. Огромнейшее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - просто молодцы.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  1. 01.11.2012  № 3303-05/41065-12
  2. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" вул. Командарма Каменєва, 6, м. Київ, 01014 Державній казначейській службі України вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01601 Антимонопольному комітету України вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680

    Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель

    Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі — Мінекономрозвитку) відповідно до вимог пунктів 3, 3-1, 4, 5 частини другої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) (зі змінами) (далі — Закон) та Порядку здійснення моніторингу державних закупівель( z1377-11 ), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 19.10.2011 № 155, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.12.2011 за № 1377/20115 (далі — Порядок), проведено моніторинг закупівлі за державні кошти робіт із реконструкції транспортної розв'язки на перетині вул. Щусєва з вул. Тираспільською біля ст. м. "Сирецька" з будівництвом підземного пішохідного переходу (оголошення № 288073 в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" від 12.09.2012 № 109/5 (711/5), проведеної комунальним підприємством "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" (далі — Замовник) за процедурою "закупівлі в одного учасника" у товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління № 630" (далі — ТОВ "СУ № 630").

    I. Дата початку здійснення моніторингу: 18.09.2012 (лист-повідомлення Мінекономрозвитку від 18.09.2012 № 3303-05/35350-12).

    II. Вид моніторингу: за ініціативою Мінекономрозвитку.

    III. Питання, за якими здійснювався моніторинг: наявність підстав для застосування визначеної Замовником процедури закупівлі відповідно до абзацу третього пункту 1.5 Порядку( z1377-11 ).

    IV. Результати здійснення моніторингу:

    На підставі наданих Замовником копій матеріалів для здійснення моніторингу встановлено наступне.

    Рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника робіт із реконструкції транспортної розв'язки на перетині вул. Щусєва з вул. Тираспільською біля ст. м. "Сирецька" з будівництвом підземного пішохідного переходу оформлено протоколом засідання комітету з конкурсних торгів Замовника від 04.09.2012 № 1.

    У пункті 5 обґрунтування застосування процедури в одного учасника (далі — обґрунтування) вказано, що умовою для застосування процедури закупівлі в одного учасника є пункт 5 частини другої статті 39 Закону ( 2289-17 ), а саме: потреба здійснити додаткову закупівлю у того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами або послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням.

    У пункті 7 обґрунтування, зазначено, що документами, які підтверджують наявність умови для застосування цієї процедури, є договір генпідряду № 8/6 від 08.06.2007 (з додатками та додатковими угодами), акт від 02.06.2011, позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної документації від 16.11.2011 № 00-0906-11/КД, розпорядження КМДА про перезатвердження кошторисної документації від 06.12.2011 р. № 2273.

    При цьому зазначені документи не підтверджують потреби здійснити додаткову закупівлю у того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами або послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням, при виконанні робіт із реконструкції транспортної розв'язки на перетині вул. Щусєва з вул. Тираспільською біля ст. м. "Сирецька" з будівництвом підземного пішохідного переходу.

    Слід зазначити, що відповідно до частини першої статті 20 Закону ( 2289-17 ) основною процедурою закупівлі є відкриті торги.

    Частиною другої статті 39 Закону( 2289-17 ) передбачено, що процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником як виняток.

    Звертаємо увагу на те, що винятковість процедури закупівлі в одного учасника на відміну від інших процедур закупівлі потребує максимального обґрунтування та об'єктивного документального підтвердження необхідності застосування цієї процедури як єдино можливої в конкретному випадку за умов, визначених частиною другою статті 39 Закону( 2289-17 ).

    V. Висновок за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами опрацьованих копій матеріалів, наданих Замовником, Мінекономрозвитку вважає, що процедура закупівлі в одного учасника застосована Замовником без наявності умови застосування процедури закупівлі в одного учасника, передбаченої пунктом 5 частини другої статті 39 Закону ( 2289-17 ).

    VI. Рекомендації за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами здійсненого моніторингу Мінекономрозвитку рекомендує усунути вказані порушення та не допускати їх у майбутньому.

    У разі неможливості їх усунення Міністерство рекомендує провести процедуру закупівлі з дотриманням вимог Закону( 2289-17 ).

    Директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі

    Б. М. Горбанський

    {Текст взято з сайту Мінекономрозвитку України http://www.me.gov.ua}

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    В Кировограде сотрудник МВД осужден за незаконное выселение пенсионеров

    Кировский районный суд Кировограда приговорил к 3 годам лишения свободы участкового инспектора милиции общественной безопасности Кировского отделения милиции УМВД в Кировоградской области за ...

    загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України

    Про затвердження орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів Відповідно до законів України "Про освіту"( 1060-12 ), "Про дошкільну освіту"( 2628-14 ), "Про загальну середню освіту"( 651-14 ), "Про професійно-технічну освіту"( 103/98-ВР ), Положення про дошкільний навчальний заклад( 305-2003-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305, Положення про загальноосвітній навчальний заклад( 778-2010-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 778, Положення про професійно-технічний навчальний заклад( 1240-98-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 1998 р. № 1240, Положення про атестацію професійно-технічних навчальних закладів ( 200-96-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 1996 р. № 200, Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів( z0678-01 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 № 553, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 8 серпня 2001 р. за № 678/5869, та з метою вдосконалення програмно-методичного забезпечення оцінювання результатів діяльності дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, організації проведення атестаційної експертизи НАКАЗУЮ:

    Щодо засвідчення здійснення санітарно-епідеміологічного контролю вантажів та транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон, пунктах контролю та на митній території України, Державна санітарно-епідеміологічна служба України

    Головному лікарю ДЗ "Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України" Головному державному санітарному лікарю АР Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва і Севастополя, на водному, залізничному, повітряному транспорті, об'єктів з особливим режимом роботи Державній митній службі України

    Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг, Верховна Рада України

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, є державним колегіальним органом, що здійснює регулювання діяльності у сфері теплопостачання (крім діяльності ...

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb