Ураган «Сенді» з початку цього тижня забрав у США щонайменше 98 життів, передає УКРІНФОРМ з посиланням на агентство Reuters.
«Кількість загиблих унаслідок одного з найпотужніших ураганів, що вдарив по Сполучених Штатах, зросла на третину станом на четвер — до 98 осіб. У місті Нью-Йорку 40 осіб були знайдені мертвими, половина з них у районі Стейтен-Айленд», — йдеться у повідомленні.
Загалом у штаті Нью-Йорк, який прийняв на себе основний удар, загинуло 50 осіб, у Нью-Джерсі — 13, Меріленді — 11, Пенсильванії — 9, Західній Вірджинії — 6, Коннектикуті — 4, Вірджинії — 2, Північній Кароліні — 2. Одна людина загинула в Торонто у Канаді.
Перш ніж вдарити по Східному узбережжю США, ураган забрав життя щонайменше 69 людей у країнах Карибського басейну, в тому числі щонайменше 54 на Гаїті та 11 на Кубі.
Про передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську Передати Генеральній прокуратурі України будівлі (літер А-2, А-1-2, А-2-2) і споруду (літер Б-1) по вул. Боброва, 32, у м. Дніпропетровську із сфери управління Міністерства інфраструктури із закріпленням їх на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.
| Про завершення процесу закриття сертифікатної приватизації, Національний банк УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 червня 2012 р. за № 1067/21379 Про завершення процесу закриття сертифікатної приватизації Згідно зі статтею 7 Закону України "Про Національний банк України" ( 679-14 ) та з метою забезпечення виконання завдань, визначених у розділі VIII Державної програми приватизації на 2012 — 2014 роки ( 4335-17 ), затвердженої Законом України від 13 січня 2012 року № 4335-VI, щодо завершення процесу закриття сертифікатної приватизації, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинкиДнями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.
|