Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Спасибо создателям сайта!!! Он действительно - большая находка! Всё просто отлично!!! Дерзайте!

Спасибо его создателям и тем, от кого зависит наполнение этого интернет сайта.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про відзначення державними нагородами України, Президент УкраїниУказ  Президента України

Про відзначення державними нагородами України

    За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 21-ї річниці незалежності України постановляю:

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня

    БУБКУ Сергія Назаровича

    -

  1. президента Національного олімпійського комітету України
  2. МОСКАЛЕНКА Віталія Федоровича

    -

  3. ректора, завідувача кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, м. Київ
  4. Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

    БОГУСЛАЄВА Вячеслава Олександровича

    -

  5. народного депутата України
  6. КРИВОПІШИНА Олексія Мефодійовича

    -

    начальника державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", м. Київ

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

    ОСАУЛЕНКА Олександра Григоровича

    -

    Голову Державної служби статистики України

    Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

    БРОДИНА Михайла Семеновича

    -

    завідувача відділу Інституту фізики Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ

    ВЕЛИЧКА Олександра Григоровича

    -

  7. ректора Національної металургійної академії України, м. Дніпропетровськ
  8. КИСЕЛЬОВА Василя Олексійовича

    -

  9. народного депутата України
  10. КІБІЧА Ігоря Степановича

    -

  11. генерального директора корпорації "Колос", м. Чернівці
  12. МОШЕНСЬКОГО Валерія Захаровича

    -

  13. головного менеджера товариства "БМК ПЛАНЕТА-БУД", м. Київ
  14. ПАНЬКА Олексія Миколайовича

    -

  15. заступника Керівника Державного управління справами
  16. ПИСАРЕНКА Анатолія Григоровича

    -

  17. президента Федерації важкої атлетики України, м. Київ
  18. САВЛОХОВА Руслана Сослановича

    -

    головного тренера штатної збірної команди України з вільної боротьби Державної служби молоді та спорту України

    СИМОНОВУ Ларису Степанівну

    -

  19. голову Макіївської міської організації колишніх в'язнів фашизму, Донецька область
  20. ЧАЙКОВСЬКОГО Сергія Михайловича

    -

  21. генерального директора Національного музею історії України, м. Київ
  22. Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

    ВАСАДЗЕ Таріела Шакровича

    -

  23. народного депутата України
  24. ГОЛОВАЦЬКОГО Михайла Михайловича

    -

  25. начальника Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України
  26. ГОЦУЛЕНКА Віктора Павловича

    -

    керівника хореографічного ансамблю "Радість" Будинку культури акціонерного товариства "Балаклавське рудоуправління імені О. М. Горького", м. Севастополь

    ГУРЖІЯ Сергія Григоровича

    -

    Голову Державної служби фінансового моніторингу України

    ДЕМИДЕНКА Андрія Петровича

    -

  27. поета-пісняра, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, м. Київ
  28. ЗАДОРОЖНОГО Вячеслава Казимировича

    -

  29. першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  30. ЗУБАНОВА Володимира Олександровича

    -

  31. народного депутата України
  32. КОРЖА Віктора Петровича

    -

  33. народного депутата України, голову Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України
  34. КУДАЦЬКОГО Олександра Миколайовича

    -

  35. голову правління акціонерного товариства "Полтавський завод медичного скла"
  36. КУКСУ Анатолія Павловича

    -

    головного тренера штатної збірної команди України з кульової стрільби Державної служби молоді та спорту України

    ЛАКІЗУ Олександра Васильовича

    -

    голову правління акціонерного товариства "Роменська гардинно-тюлева фабрика", Сумська область

    МІЩЕНКА Сергія Олександровича

    -

  37. президента Федерації фехтування України, м. Київ
  38. МОВЧАНА Івана Михайловича

    -

  39. першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації
  40. ПЕРЕБИЙНОСА Леоніда Григоровича

    -

    Краснолиманського міського голову, Донецька область

    ПИСАРЧУКА Петра Івановича

    -

  41. народного депутата України
  42. ПОДРЄЗУ Сергія Михайловича

    -

  43. генерального директора державного підприємства "Завод 410 ЦА", м. Київ
  44. ПОЗІГУНА Дмитра Володимировича

    -

  45. заступника генерального директора товариства "ІНТЕРХІМ", м. Одеса
  46. СУЛІМУ Євгена Миколайовича

    -

  47. першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України
  48. ТЕР-СТЕПАНЯНА Еміля Шаваршовича

    -

    президента акціонерного товариства "Куряжський домобудівельний комплекс", Харківська область

    ТИХОГО Володимира Павловича

    -

    віце-президента Національної академії правових наук України — керівника Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, академіка НАПрН України

    ХОХОТВУ Олександра Івановича

    -

    Голову Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України

    ШЕЙБУТА Віктора Володимировича

    -

  49. першого заступника Голови Державної міграційної служби України
  50. Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

    АЛЕКСІЄВЦЯ Миколу Мироновича

    -

    завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

    АНДРЄЄВА Петра Петровича

    -

    Голову Державної фінансової інспекції України

    АРТЕМ'ЄВА Олександра Костянтиновича

    -

  51. директора департаменту Державної служби молоді та спорту України
  52. БАРАНОВА Віктора Федоровича

    -

  53. голову Спілки письменників України, м. Київ
  54. БЕНКЕНДОРФА Єгора Андрійовича

    -

  55. генерального директора Національної телекомпанії України, м. Київ
  56. БОГДАНОВА Анатолія Олексійовича

    -

    - начальника управління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), м. Київ

    БОНДИКА Валерія Анатолійовича

    -

  57. народного депутата України
  58. БОРТА Віталія Петровича

    -

  59. народного депутата України
  60. ВАРВІНСЬКОГО Олександра Павловича

    -

    старшого наукового співробітника Державного науково-дослідного інституту фізкультури та спорту, м. Київ

    ВТЕРКОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича

    -

    директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", м. Івано-Франківськ

    ГАЛИЦЯ Георгія Костянтиновича

    -

  61. першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації
  62. ГАЛЬЧЕНКА Івана Васильовича

    -

  63. директора Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка, Полтавська область
  64. ГЛУЩЕНКА Сергія Вікторовича

    -

  65. першого заступника Голови Державної служби молоді та спорту України
  66. ГЛЯНЯ Івана Даниловича

    -

    генерального директора сільськогосподарського підприємства імені Фрунзе Зачепилівського району, Харківська область

    ГНАТЕНКА Сергія Володимировича

    -

    слюсаря Красноградського заводу металевих конструкцій державного підприємства "Південна залізниця", Харківська область

    ГОЛУБА Олександра Володимировича

    -

  67. народного депутата України
  68. ГОРБАТЮКА Анатолія Олексійовича

    -

  69. народного депутата України
  70. ГРИНЧЕНКА В'ячеслава Анатолійовича

    -

    завідувача відділення комунального закладу "Сакське територіальне медичне об'єднання" Автономної Республіки Крим

    ГУЦАЛЮКА Михайла Миколайовича

    -

  71. прохідника дільниці акціонерного товариства "Харківметробуд"
  72. ДЕНИСЕВИЧА Володимира Васильовича

    -

    тракториста державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Житомирська область

    ДЕНЩИКОВА Володимира Анатолійовича

    -

    актора, режисера, виконувача обов'язків доцента кафедри факультету Республіканського вищого навчального закладу "Кримський університет культури, мистецтв і туризму"

    ДОМАШЕНКА Анатолія Васильовича

    -

  73. радника Голови Державної служби молоді та спорту України
  74. ДЯЧУКА Дмитра Дмитровича

    -

    директора Державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами

    ЖОВТЯКА Валерія Дмитровича

    -

    заступника генерального директора державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля", м. Дніпропетровськ

    ЗАЙЦЕВА Петра Дмитрійовича

    -

  75. голову правління акціонерного товариства "Кримгазбуд", Автономна Республіка Крим
  76. КІРБАБУ Віктора Івановича

    -

  77. начальника управління Донецької обласної державної адміністрації
  78. КІРІЧЕНКА Володимира Івановича

    -

    заступника начальника державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ

    КОВАЛЕВСЬКУ Юлію Сергіївну

    -

  79. народного депутата України
  80. КОВАЛЬОВА Дмитра Анатолійовича

    -

  81. голову Царичанської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область
  82. КОЛОЦЕЯ Юрія Олександровича

    -

  83. народного депутата України
  84. КОМПАНІЙЦЯ Віктора Павловича

    -

    начальника цеху державного підприємства "Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат", Луганська область

    КОНОНЕНКА Олексія Анатолійовича

    -

  85. директора департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України
  86. КОТЛЯРА Миколу Федоровича

    -

    головного наукового співробітника відділу Інституту історії України Національної академії наук України, м. Київ

    КУБІКА Валерія Сергійовича

    -

    заступника голови Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 років при Верховній Раді України

    КУНИЦЬКОГО Василя Івановича

    -

    голову акціонерного товариства "Коростенський завод залізобетонних шпал", Житомирська область

    ЛОБАНОВА Володимира Євгенійовича

    -

  87. голову Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України
  88. ЛУХАНІНА Миколу Івановича

    -

  89. начальника державного підприємства "Одеська залізниця"
  90. ЛЮБЧЕНКА Костянтина Валерійовича

    -

    Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України

    МАКОГІНА Сергія Дмитровича

    -

  91. тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Світанок", Черкаська область
  92. МАЛЬСЬКОГО Маркіяна Зіновійовича

    -

    Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща

    МАРЧЕНКА Юрія Володимировича

    -

  93. учителя Миколаївського вищого училища фізичної культури
  94. МІЛЯЄВУ Людмилу Семенівну

    -

  95. професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ
  96. МОРОЗОВА Володимира Михайловича

    -

    старшого тренера збірної команди України з веслування академічного Державної служби молоді та спорту України

    МОСКАЛЕНКА Миколу Івановича

    -

    заступника начальника управління — головного конструктора управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя

    НОВАЦЬКОГО Володимира Миколайовича

    -

    Южненського міського голову, Одеська область

    НОВІЦЬКОГО Сергія Васильовича

    -

  97. начальника управління Державного управління справами
  98. ПАНОЧЕНКА Петра Олександровича

    -

  99. першого заступника Керівника Головного управління Адміністрації Президента України
  100. ПЕРЕБІНОСА Євгена Вікторовича

    -

  101. художнього керівника Маленького гумористичного театру, м. Київ
  102. ПЕТРАШКА Петра Геннадійовича

    -

  103. директора Державного центру зайнятості, м. Київ
  104. ПЕТРЕНКА Анатолія Івановича

    -

  105. голову Уманської районної державної адміністрації, Черкаська область
  106. ПІЛЮШЕНКА Віталія Лаврентійовича

    -

  107. проректора, завідувача кафедри Донецького державного університету управління
  108. ПЛАВЮКА Василя Сидоровича

    -

  109. першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
  110. ПОПОВИЧА Ігоря Миколайовича

    -

  111. першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України
  112. ПОРАЙКА Миколу Васильовича

    -

  113. голову наглядової ради акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"
  114. ПШЕНИЧНИКОВА Олександра Петровича

    -

  115. начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  116. ПШОНКУ Артема Вікторовича

    -

  117. народного депутата України
  118. РАСКОВСЬКОГО Миколу Івановича

    -

    директора Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    РОЗЕНТАЛА Германа Зельмановича

    -

  119. керуючого директора товариства "Сандерс-Виноградів", Закарпатська область
  120. РЯБЦЕВА Сергія Віталійовича

    -

  121. першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації
  122. САВРАНСЬКОГО Леоніда Валентиновича

    -

    першого заступника генерального директора акціонерного товариства "Донецьксталь" — металургійний завод"

    СІРОГО Михайла Валентиновича

    -

    директора комунального комерційного унітарного підприємства "Фінансова компанія "Житло-інвест" головного управління Київської міської державної адміністрації

    СОЛОДА Володимира Васильовича

    -

    Керівника Управління Адміністрації Президента України

    СТАРИНЦЯ Миколу Полікарповича

    -

    начальника антарктичної станції "Академік Вернадський" XVII української антарктичної експедиції Національного антарктичного наукового центру Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України

    ТАТЕНКА Віталія Олександровича

    -

    головного наукового співробітника лабораторії Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, м. Київ

    ТАТУСЯКА Сергія Пилиповича

    -

  123. голову Вінницької обласної ради
  124. ФАЛЯ Володимира Петровича

    -

  125. головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради
  126. ФЕДОРІВА Ярему-Романа Миколайовича

    -

  127. професора кафедри Львівського медичного інституту
  128. ФІЛЯ Сергія Григорійовича

    -

  129. електрозварника цеху акціонерного товариства "Луганський трубний завод"
  130. ХАРЧЕНКА Миколу Федоровича

    -

    завідувача відділу Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна Національної академії наук України, м. Харків

    ХАСІТОШВІЛІ Валерія Івановича

    -

    голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Грузія" Первомайського району, Автономна Республіка Крим

    ЦИПЛА Миколу Івановича

    -

  131. голову Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна", м. Київ
  132. ЧАЙКІВСЬКОГО Івана Адамовича

    -

    генерального директора агропромислового підприємства "Агропродсервіс" Тернопільського району, Тернопільська область

    ЧОРНОГО Володимира Володимировича

    -

    заступника директора державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова" Національної академії медичних наук України, м. Київ

    ЩИБАРОВСЬКОГО Євгена Олександровича

    -

    директора державного підприємства "Санаторій "Південний", Автономна Республіка Крим

    ЯСИНОВСЬКОГО Григорія Івановича

    -

    директора виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

    Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

    КОПТЄВА Андрія Миколайовича

    -

    голову Казанківської районної організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану, Миколаївська область

    Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня

    НАДЬОН Зінаїду Гаврилівну

    -

  133. голову правління акціонерного товариства "Луганськмлин"
  134. Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

    КОРОТУН Надію Іванівну

    -

  135. генерального директора Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара
  136. ПЛЕСКАЧОВУ Надію Михайлівну

    -

  137. директора Вищих курсів іноземних мов Дипломатичної академії України при МЗС України
  138. ПОНОМАРЕНКО Людмилу Володимирівну

    -

  139. голову спілки жінок м. Маріуполя, Донецька область
  140. ЧЕГОДАР Наталію Анатоліївну

    -

  141. першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації
  142. Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

    БЄЛУХУ Світлану Василівну

    -

  143. директора Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської міської ради, Луганська область
  144. ГЛУШКО Людмилу Миколаївну

    -

  145. генерального директора товариства "Біляус Агро", Автономна Республіка Крим
  146. ГОЦУЛЕНКО Тетяну Олександрівну

    -

    керівника хореографічного ансамблю "Радість" Будинку культури акціонерного товариства "Балаклавське рудоуправління імені О. М. Горького", м. Севастополь

    ДЕРЕЧУ Ольгу Іванівну

    -

  147. заступника начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії
  148. ЗАЯРНЮК Ольгу Сергіївну

    -

  149. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
  150. КІТРОВУ Валентину Олександрівну

    -

  151. директора Севастопольської гімназії № 7
  152. ЛЕВОНЮК Надію Іванівну

    -

    завідувача тваринницької ферми № 1 сільськогосподарського приватного підприємства "Дружба" Луцького району, Волинська область

    МЕДВЕДЄВУ Людмилу Романівну

    -

    старшого наукового співробітника лабораторії Кіровоградського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

    НАКОНЕЧНУ Галину Анатоліївну

    -

  153. заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області
  154. ПРОХОРОВУ-ФОРТУС Тетяну Олександрівну

    -

    головного бухгалтера комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

    РАКИТЯНСЬКУ Валентину Дмитрівну

    -

    директора державного закладу "Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка"

    СТУПАРИК Ганну Дмитрівну

    -

    оператора машинного доїння товариства "АТЗТ Мирне" Кіцманського району, Чернівецька область

    УРЗІКОВУ Тамару Петрівну

    -

    першого заступника директора державного підприємства "Науково-виробничий центр "Пріоритети", м. Київ

    ЧУБИН Ніну Олексіївну

    -

    Вершацівського сільського голову, Черкаська область

    Нагородити орденом Данила Галицького

    АЛЕКСЄЄВА Віктора Максимовича

    -

  155. завідувача секретаріату депутатської фракції у Верховній Раді України
  156. БУРБЕЛА Сергія Лазаровича

    -

  157. голову Перевальської районної ради, Луганська область
  158. ГОЛДАЄВА Сергія Івановича

    -

  159. заступника директора департаменту — начальника відділу Державного космічного агентства України
  160. ГОНЧАРУКА Андрія Захаровича

    -

  161. завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ
  162. КАПІНОСА Миколу Семеновича

    -

  163. завідувача відділу управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
  164. МАЙКА Віктора Анатолійовича

    -

  165. заступника Міністра закордонних справ України
  166. РЕЗВАНЮКА Віктора Якимовича

    -

  167. керівника Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України
  168. ЯКИМЕНКА Олександра Васильовича

    -

  169. директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
  170. Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

    БЄЛЬСЬКУ Людмилу Миколаївну

    -

    начальника цеху комунального енергогенеруючого підрозділу "Чернігівська ТЕЦ" товариства фірми "ТехНова"

    ДЖЕВАГУ Бориса Миколайовича

    -

    слюсаря-інструментальника служби дочірнього підприємства "Пластмас" товариства "ТД Пластмас-Прилуки", Чернігівська область

    ЗВЕРХОВСЬКОГО Сергія Анатолійовича

    -

    інженера цеху відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область

    ЗУБ'ЮКА Анатолія Григоровича

    -

  171. головного спеціаліста відділу Апарату Прем'єр-міністра України
  172. ІБРАГІМОВА Ніязі Біляловича

    -

    тренера-механіка штатної збірної команди України з кульової стрільби Державної служби молоді та спорту України

    КУРИЛЕНКА Василя Степановича

    -

    тесляра Донецького будівельно-монтажного експлуатаційного управління державного підприємства "Донецька залізниця"

    МАКАГАНЮКА Сергія Євгеновича

    -

    різальника цеху акціонерного товариства "Алчевський металургійний комбінат", Луганська область

    МАЗУРА Юрія Володимировича

    -

    електрозварника цеху акціонерного товариства "Харцизький трубний завод", Донецька область

    НЕЧАЄВУ Галину Юріївну

    -

  173. головного редактора — генерального директора журналу "Олімпійська арена", м. Київ
  174. ОЧКАЛЕНКА Якова Костянтиновича

    -

    директора стадіонів "Авангард" та "Торпедо" відділу Токмацької міської ради, Запорізька область

    ПАСТУХ Оксану Василівну

    -

  175. завідувача відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні
  176. ПОДОРВАНОВА Івана Петровича

    -

    слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Стахановський завод феросплавів", Луганська область

    ПОПЛАВСЬКОГО Віталія Генріховича

    -

    другого електромеханіка порома-криголама "Керченський-2" державної судноплавної компанії "Керченська поромна переправа", Автономна Республіка Крим

    СМЕТАНІНА Валерія Федоровича

    -

  177. начальника цеху товариства "Гуала Кложерс Україна", м. Суми
  178. СОКУР Антоніну Миколаївну

    -

    дозувальника цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область

    ТАРАСЕНКО Лідію Іванівну

    -

  179. апаратника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"
  180. Присвоїти почесні звання:

    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    САМОФАЛОВУ В'ячеславу Михайловичу

    -

  181. солістові-інструменталісту Національної філармонії України, м. Київ
  182. ТУРІЯНСЬКІЙ Оксані Іванівні

    -

    артистці, провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара"

    ШВАЧЦІ Анжеліні Олексіївні

    -

    солістці опери — провідному майстрові сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ

    "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

    ЯЛАНСЬКОМУ Андрію Вікторовичу

    -

    художникові, професору кафедри Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    АНЕПСЬКІЙ Діні Сергіївні

    -

    провідному майстрові сцени Чернівецького академічного обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської

    БЕСПАЛОВІЙ-ПРИМАК Ірині Володимирівні

    -

    артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени Театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

    БОНДЗИКУ Ігорю Івановичу

    -

    артистові Республіканської організації "Кримський академічний російський драматичний театр імені М. Горького"

    ВОЛОШИНУ Юрію Миколайовичу

    -

  183. головному диригентові державного підприємства "Донецький державний цирк"
  184. КАЇПОВІЙ Зої Юріївні

    -

    солістці-вокалістці, провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного театру опери та балету

    КЛЮЄВІЙ Ірині Євгенівні

    -

    артистці балету, провідному майстрові сцени Харківського державного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка

    КОРПАН Наталії Василівні

    -

  185. артистці драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ
  186. МЕЛЬНИКУ Олександру Вікторовичу

    -

  187. артистові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша
  188. МОКРОВІЙ Ганні Леонівні

    -

  189. солістці-інструменталістці Луганської обласної філармонії
  190. НЕЧАЙ Ганні Володимирівні

    -

    артистці-вокалістці Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича

    НЕЩЕРЕТ Олені Миколаївні

    -

    артистці державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ

    РИБЧЕНКУ Олегу Яковичу

    -

  191. артистові Національного цирку України, м. Київ
  192. СТАРОДУБЦЕВІЙ Олені Олександрівні

    -

  193. солістці опери Одеського національного академічного театру опери та балету
  194. ТИМОЩЕНКУ Валерію Васильовичу

    -

    артистові симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя

    ШАБАТЬКО Тетяні Михайлівні

    -

    заступникові генерального директора державного підприємства "Дніпропетровський державний цирк", артистці-дресирувальниці

    ШИНАЛЬ Олені Станіславівні

    -

    солістці Народної академічної хорової капели імені П. Чубинського Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, Київська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

    АТАМАНЕНКУ Івану Івановичу

    -

  195. пенсіонерові, ветерану будівельної галузі, м. Київ
  196. НАДТОЧІЮ Миколі Івановичу

    -

    директорові комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", м. Київ

    РИБАКУ Олександру Володимировичу

    -

    Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України

    СТАРИЧЕНКУ Миколі Анатолійовичу

    -

  197. начальникові головного управління Київської обласної державної адміністрації
  198. СТОРЧОВОМУ Віктору Григоровичу

    -

  199. начальникові відділу товариства "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь", м. Київ
  200. ШАНДРИКУ В'ячеславу Івановичу

    -

  201. директорові філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" в Одеській області
  202. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"

    ТЕРНОПОЛУ Володимиру Петровичу

    -

    ветерану конструкторського бюро державного підприємства "Завод імені В. О. Малишева", м. Харків

    ХОМЧЕНКУ Олексію Яковичу

    -

    начальникові відділу державного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад", м. Черкаси

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

    БЕЗСМОЛІЙ Тетяні Іванівні

    -

  203. учительці Олександрівської загальноосвітньої школи I — III ступенів № 3, Кіровоградська область
  204. БОБРОВСЬКОМУ Володимиру Францовичу

    -

    учителеві середньої загальноосвітньої школи № 256 — загальноосвітнього навчального закладу I — III ступенів, м. Київ

    ВАРІНІЙ Маї Рувимівні

    -

  205. директорові Донецької загальноосвітньої школи I — III ступенів № 7 Донецької міської ради
  206. ГВОЗДЮ Сергію Петровичу

    -

  207. учителеві Житомирської загальноосвітньої школи I — III ступенів № 14
  208. ГОЛЬДЕНБЕРГУ Якову Михайловичу

    -

    учителеві Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

    ЄМЕЛЬЯНОВІЙ Лідії Петрівні

    -

  209. учительці Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка
  210. КАРПЕНКУ Василю Миколайовичу

    -

  211. директорові гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю міста Чернігова
  212. НЕЧИПОРЕНКО Катерині Марківні

    -

    учительці Дубівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I — II ступенів — дошкільний навчальний заклад", Київська область

    ОЛИНЦЮ Степану Васильовичу

    -

  213. учителеві середньої загальноосвітньої школи № 18 м. Львова
  214. РАЛЬКІНУ Миколі Васильовичу

    -

  215. директорові Золотоколодязянської загальноосвітньої школи I — III ступенів, Донецька область
  216. СОКРАТОВІЙ Людмилі Геннадіївні

    -

  217. учительці Київської гімназії східних мов № 1
  218. ЯГОДИНЕЦЬ Наталії Олексіївні

    -

  219. учительці загальноосвітньої школи I — III ступенів № 12 міста Ковеля, Волинська область
  220. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

    АЗАРЯН Олені Михайлівні

    -

    завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктору економічних наук, професорові

    БЕЛЬТЮКОВУ Євгену Афанасійовичу

    -

    завідувачеві кафедри Одеського національного політехнічного університету, доктору економічних наук, професорові

    ВОЖЕГОВІЙ Раїсі Анатоліївні

    -

    директорові Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, керівнику Південно-степового науково-інноваційного центру, докторові сільськогосподарських наук, професору, м. Херсон

    ЗАСЕНКУ В'ячеславу Васильовичу

    -

    директорові Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ

    ЗАРИШНЯКУ Анатолію Семеновичу

    -

    виконувачеві обов'язків головного вченого секретаря Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, професорові, м. Київ

    КУДРЯЧЕНКУ Андрію Івановичу

    -

    директорові державної установи "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України", доктору історичних наук, професорові, м. Київ

    РОЗУМНОМУ Максиму Миколайовичу

    -

    завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м. Київ

    ТЕЛЕШУНУ Сергію Олександровичу

    -

    завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору політичних наук, професорові

    ЦИВІРКУ Едуарду Івановичу

    -

    професорові кафедри Запорізького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

    ШАРОВУ Юрію Павловичу

    -

    завідувачеві кафедри Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

    ДМИТРУК Ірині Іванівні

    -

    художньому керівникові і диригенту капели бандуристів Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського

    ЖУЛІНСЬКОМУ Миколі Васильовичу

    -

  221. художникові, м. Суми
  222. КЛЮЄВУ Володимиру Дмитровичу

    -

    директорові комунального закладу Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики", Київська область

    КРАВЧУКУ Олексію Анатолієвичу

    -

  223. директорові Львівського академічного театру імені Леся Курбаса
  224. ЛИСЕНКО Людмилі Олександрівні

    -

  225. доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ
  226. МЕДВІДЮ Володимиру Івановичу

    -

    головному художникові Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру

    МЕЛАДЗЕ Костянтину Шотайовичу

    -

  227. композиторові, музичному продюсеру, м. Київ
  228. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

    КРАВЧЕНКУ Сергію Миколайовичу

    -

  229. донорові, Автономна Республіка Крим
  230. ЧУМАКОВУ Олександру Миколайовичу

    -

  231. донорові, м. Суми
  232. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

    АНДРЕЙКО Вірі Олександрівні

    -

  233. заступникові начальника головного управління Рівненської обласної державної адміністрації
  234. БОНДАРЕВУ Аркадію Володимировичу

    -

  235. віце-президентові акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"
  236. ВОЛОТОВСЬКОМУ Петру Володимировичу

    -

  237. заступникові голови Житомирської районної державної адміністрації, Житомирська область
  238. ГРАЧОВІЙ Уляні Іванівні

    -

  239. заступникові керівника управління Головного управління Адміністрації Президента України
  240. ЗАПАЛОВСЬКОМУ Йосипу Антоновичу

    -

  241. голові Житомирської обласної ради
  242. ЗЕЛЕНОМУ Олегу Анатолійовичу

    -

  243. начальникові Головного управління статистики у Донецькій області
  244. КОВАЛЮ Володимиру Івановичу

    -

  245. начальникові головного управління Київської обласної державної адміністрації
  246. КУЗЬМЕНКО Галині Іванівні

    -

  247. директорові приватного аудиторського підприємства "Леда", м. Кіровоград
  248. КУШНІРУ Ігорю Миколайовичу

    -

    голові правління — президенту акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"

    ЛОЗИЦЬКОМУ Володимиру Петровичу

    -

  249. директорові Департаменту Міністерства фінансів України
  250. МИСАЦІ Валентині Іванівні

    -

  251. начальникові управління — головному бухгалтеру Верховного Суду України
  252. РЯБЧЕНКУ Олександру Володимировичу

    -

    Голові Фонду державного майна України

    СУБОТЕНКУ Миколі Олексійовичу

    -

    директорові з економіки та фінансів акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій імені С. Ковальської", м. Київ

    ФЕДОРУК Зінаїді Іванівні

    -

  253. радникові міського голови відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
  254. ШУБРАВСЬКІЙ Олені Василівні

    -

    завідувачеві відділу державної установи "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України", м. Київ

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

    ОСОВОМУ Павлу Івановичу

    -

  255. ветеранові акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго"
  256. ТИЩЕНКУ В'ячеславу Олексійовичу

    -

    генеральному директорові відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

    ЧМИРЕНКУ Олександру Миколайовичу

    -

    генеральному директорові акціонерного товариства "Центренерго" Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", Київська область

    ЩЕРБАКОВУ Миколі Миколайовичу

    -

    головному інженерові державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль", Луганська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

    КАНЕВСЬКОМУ Кіму Борисовичу

    -

    керівникові творчої групи редакції "Публіцист" Одеської обласної державної телерадіокомпанії

    КРИВОШАПКУ Володимиру Володимировичу

    -

    головному редакторові громадсько-політичної газети для Закарпатської області "Європа-Центр"

    ШЕСТАКОВУ Миколі Степановичу

    -

  257. письменнику, м. Севастополь
  258. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

    АЗНАБАЄВІЙ Людмилі Сергіївні

    -

  259. заступникові головного лікаря міської лікарні № 4 міста Миколаєва
  260. БУЧИНСЬКОМУ Любомиру Ярославовичу

    -

  261. головному лікареві Бучанської міської поліклініки, Київська область
  262. ВУСИКУ Анатолію Івановичу

    -

  263. головному лікареві комунальної установи "Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира"
  264. ДЕМЧУКУ Володимиру Миколайовичу

    -

  265. головному лікареві Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1
  266. ДИБСЬКІЙ Ользі Миколаївні

    -

    лікареві відділення комунального закладу "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня імені академіка О.І. Ющенка"

    ДІДЕНКУ Євгенію Прокопійовичу

    -

    заступникові головного лікаря комунальної установи "Токмацька центральна районна лікарня", Запорізька область

    ДОВГОПОЛОМУ Юрію Дмитровичу

    -

  267. головному лікареві Ємільчинської районної лікарні, Житомирська область
  268. ДУБІНІНІЙ Владлені Геннадіївні

    -

  269. проректорові, завідувачу кафедри Одеського національного медичного університету
  270. ДУДНИКУ Олегу Євгеновичу

    -

    завідувачеві централізованого відділення комунального закладу "Алчевська центральна міська лікарня", Луганська область

    ДЮБАНОВУ Сергію Михайловичу

    -

    головному лікареві — головному експерту Луганського комунального закладу "Обласний центр медико-соціальної експертизи"

    КАРДАВІ Север'яну Север'яновичу

    -

    головному лікареві комунальної установи "Бериславська центральна районна лікарня", Херсонська область

    КОБЦЮ Олександру Миколайовичу

    -

    головному лікареві комунальної лікувально-профілактичної установи "Міський наркологічний диспансер м. Горлівки", Донецька область

    КОРОЛЮК Лілії Євгенівні

    -

  271. заступникові головного лікаря Центральної міської лікарні м. Рівне
  272. КУШНІРУ Сергію Петровичу

    -

    завідувачеві відділення Національного наукового центру "Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска" Національної академії медичних наук України, м. Київ

    МИЗІ Ірині Володимирівні

    -

    лікареві державного підприємства "Санаторій "Конча-Заспа" Державного управління справами

    МОРОЗУ Віктору Васильовичу

    -

  273. головному лікареві Нововолинської центральної міської лікарні, Волинська область
  274. НЕЧИПОРЧУКУ Сергію Леонідовичу

    -

  275. заступникові головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 9
  276. РУЦЬКОМУ Валерію Костянтиновичу

    -

  277. заступникові начальника управління Волинської обласної державної адміністрації
  278. РЯБЕНКО Олені Павлівні

    -

    завідувачеві відділення жіночої консультації клініки репродуктивної медицини "Надія", м. Київ

    САЛІОНОВІЙ Вірі Іванівні

    -

    заступникові головного лікаря комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня"

    САЛУ Сергію Васильовичу

    -

    завідувачеві відділення державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України", м. Київ

    СИНИЦЬКОМУ Сергію Івановичу

    -

  279. завідувачеві відділення Київського міського центру дитячої нейрохірургії
  280. СМИРНОВУ Віталію Миколайовичу

    -

    завідувачеві відділення комунального клінічного лікувально-профілактичного закладу "Донецький обласний протипухлинний центр"

    УСАЧЕНКУ Валентину Павловичу

    -

  281. завідувачеві відділення Кримської республіканської установи "Дитяча клінічна лікарня"
  282. ФЕДАКУ Богдану Степановичу

    -

    головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Обласна клінічна лікарня — центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", м. Харків

    ЧЕБАНОВУ Костянтину Олеговичу

    -

    головному лікареві комунального закладу "Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня № 4" Дніпропетровської обласної ради

    ЧУВАШОВІЙ Ірині Юріївні

    -

    лікареві державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м. Київ

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

    БОГУТЕНКО Галині Валентинівні

    -

    лісничому Чутянського лісництва державного підприємства "Чорноліське лісове господарство", Кіровоградська область

    ПАЛІЄНКУ Олександру Івановичу

    -

  283. лісничому Обухівського лісництва, Київська область
  284. РИМАРЮ Юрію Володимировичу

    -

  285. директорові державного підприємства "Охтирське лісове господарство", Сумська область
  286. "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

    АЛЕКСЄЄВУ Анатолію Павловичу

    -

  287. майстрові художньої обробки деревини, м. Черкаси
  288. ЗАБОРІ Вірі Петрівні

    -

  289. майстрині художньої вишивки, м. Полтава
  290. МЕЛЬНИКУ Степану Онуфрійовичу

    -

  291. скрипковому майстрові, м. Івано-Франківськ
  292. "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

    БАРСКОВУ Віталію Олександровичу

    -

    заступникові директора державного підприємства "Міжнародний центр електронно-променевих технологій Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України", м. Київ

    ГУЛЕНКУ Віктору Георгійовичу

    -

    слюсареві-електромонтажнику державного підприємства "Дніпропетровський науково-виробничий комплекс "Електровозобудування"

    КОСОРУКОВУ Євгену Анатолійовичу

    -

    головному інженерові казенного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв

    ЦІРУКУ Віктору Григоровичу

    -

    головному інженерові акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання "Київський завод автоматики імені Г.І. Петровського"

    ШАМШУРУ Олександру Захаровичу

    -

  293. генеральному директорові акціонерного товариства "Гідросила АПМ", м. Кіровоград
  294. ЯЦУБІ Андрію Володимировичу

    -

    першому заступникові голови правління — головному інженеру акціонерного товариства "Дніпропетровський агрегатний завод"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

    АЛІМОВУ Зарміту Зарифулловичу

    -

    плавильникові цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"

    ПЕРШЕГУБІ Федору Федоровичу

    -

  295. начальникові управління ветеринарної медицини в Гайворонському районі Кіровоградської області
  296. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

    БОБРОВСЬКОМУ Тимуру Анатолійовичу

    -

  297. заступникові директора Науково-дослідного інституту пам'яткоохоронних досліджень, м. Київ
  298. БРИЛЬ Марині Миколаївні

    -

  299. проректорові Луганської державної академії культури і мистецтв
  300. ВАРШАВСЬКІЙ Людмилі Олександрівні

    -

  301. директорові Історико-краєзнавчого музею міста Армянська, Автономна Республіка Крим
  302. ВОЙТЮКУ Михайлу Дмитровичу

    -

    директорові Хмельницького державного підприємства по розвитку курортів і експлуатації природних лікувальних ресурсів "Хмельницьккурортресурси"

    ВОЛОШИНІЙ Наталії Євгенівні

    -

  303. директорові музею історії міста Краматорської міської ради, Донецька область
  304. ГАЦУК Ганні Федорівні

    -

  305. викладачеві Миколаївського державного вищого музичного училища
  306. ГРАЧУ Ігорю Володимировичу

    -

    заступникові директора творчо-виробничого об'єднання Житомирської обласної державної телерадіокомпанії

    ГРЕБЕНЕЦЬ Олені Іллівні

    -

    завідувачеві цеху Севастопольського академічного російського драматичного театру імені А. В. Луначарського

    КАРАКІНІЙ Олені Олександрівні

    -

  307. ученому секретареві Одеського літературного музею
  308. КИЗИМУ Анатолію Івановичу

    -

    режисерові народного самодіяльного театру "Рампа" Прилуцького міського будинку культури, Чернігівська область

    КОДАКОВІЙ Людмилі Володимирівні

    -

  309. начальникові відділу Національної академії мистецтв України, м. Київ
  310. ЛЬОТЦІ Юрію Кириловичу

    -

    керівникові аматорського народного гурту "Музиченьки" Піщанського сільського будинку культури, Дніпропетровська область

    МІШУРІС Галині Ісаківні

    -

    керівникові клубу ветеранів "Надвечір'я" ради Барської районної організації ветеранів України, Вінницька область

    ПЕТРУШЕВСЬКОМУ Михайлу Сергійовичу

    -

  311. викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область
  312. ПОПОК Руслані Володимирівні

    -

    художньому керівникові народного аматорського театру мініатюр Рокитнівського районного будинку культури, Рівненська область

    П'ЯНИХ Таісії Андріївні

    -

  313. викладачеві музичної школи № 2 міста Донецька
  314. РОЖКО Валентині Филимонівні

    -

  315. директорові Андрушівського районного будинку культури, Житомирська область
  316. СУХОМУ Леоніду Львовичу

    -

    головному диригентові ансамблю пісні і танцю "Славутич" Кременчуцького міського палацу культури, Полтавська область

    ШПАК Наталії Володимирівні

    -

    керівникові зразкового фольклорно-етнографічного ансамблю "Маленькі бойки" Перегінського Народного дому, Івано-Франківська область

    ЯШАЄВІЙ Тетяні Юсуфівні

    -

  317. завідувачеві відділу Національного заповідника "Херсонес Таврійський", м. Севастополь
  318. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

    БЕРЕЗНІЦЬКІЙ Людмилі Олексіївні

    -

    директорові Кримківської ордена "Знак Пошани" загальноосвітньої школи I — III ступенів імені Партизанської іскри" Первомайської районної ради, Миколаївська область

    БЕРЕЗОВСЬКОМУ Володимиру Євгенійовичу

    -

  319. завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область
  320. ВЕРГУНОВІЙ Ірині Миколаївні

    -

    професорові кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область

    ГРЯНИКУ Олександру Григоровичу

    -

  321. директорові Харківської спеціалізованої школи I — III ступенів № 62 Харківської міської ради
  322. ІВЕГЕШУ Василю Петровичу

    -

  323. учителеві Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 13"
  324. ІЖІ Миколі Михайловичу

    -

    директорові Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

    КІКОТЬ Наталії Віталіївні

    -

  325. директорові Полтавської гімназії № 33
  326. КОРЕЦЬКІЙ Людмилі Вікторівні

    -

    директорові Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

    КУБАЙ Нілі Олександрівні

    -

    заступникові директора Садівської загальноосвітньої школи I — III ступенів Гощанського району, Рівненська область

    ЛЕЙЧУК Аллі Олександрівні

    -

  327. директорові Бердичівського педагогічного коледжу Житомирської обласної ради
  328. ЛОПУХУ Володимиру Яковичу

    -

    директорові Полянської загальноосвітньої школи I — III ступенів Хотинського району, Чернівецька область

    СІДІРОПУЛО Ользі Володимирівні

    -

    директорові спеціальної школи — дитячого садка "Пізнайко" I ступеня для дітей з вадами зору Шевченківського району міста Києва

    ТОКАРЕВІЙ Валентині Іванівні

    -

  329. проректорові, завідувачу кафедри Донецького державного університету управління
  330. ЧУЯН Олені Миколаївні

    -

    першому проректорові Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Автономна Республіка Крим

    ШИПЕЛЬСЬКІЙ Людмилі Іванівні

    -

  331. музичному керівникові дошкільного навчального закладу № 10 м. Красилів, Хмельницька область
  332. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

    БРИГИНЕЦЬ Ганні Степанівні

    -

    сестрі медичній палатній відділення державної установи "Інститут нейрохірургії імені акад. А. П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ

    ГУРІНІЙ Тамарі Опанасівні

    -

    заступникові головного лікаря обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру Житомирської обласної ради

    МИХАЙЛЕНКО Вероніці Євгенівні

    -

    головному лікареві Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"

    МИХАЛЬЧУК Валентині Миколаївні

    -

    головній медичній сестрі комунальної установи "Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради

    РАДЗІЄВСЬКІЙ Ірині Володимирівні

    -

  333. заступникові директора Черкаського медичного коледжу
  334. РИБЧУКУ Віктору Олександровичу

    -

  335. генеральному директорові медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ
  336. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

    БЕРЕЗОВСЬКОМУ Михайлу Михайловичу

    -

  337. голові правління акціонерного товариства "Електронмаш", м. Чернівці
  338. ГОДІ Маріяну Адамовичу

    -

  339. директорові акціонерного товариства "Рівень", м. Рівне
  340. КОРНИСЮКУ Руслану Вікторовичу

    -

  341. директорові з виробництва дочірнього підприємства "Тумен-електро", Одеська область
  342. МИРОНЕНКУ Олександру Валентиновичу

    -

    директорові рудоуправління акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область

    ПОДОЛЬСЬКОМУ Олександру Костянтиновичу

    -

    начальникові цеху акціонерного товариства "Кримський ТИТАН", Автономна Республіка Крим

    САХНЕНКУ Сергію Петровичу

    -

    генеральному директорові філії "Іршанський ГЗК" акціонерного товариства "Кримський ТИТАН", Житомирська область

    СОКОЛЯНСЬКОМУ Миколі Петровичу

    -

  343. начальникові цеху акціонерного товариства "Запорізький завод феросплавів"
  344. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

    АНДРІЄНКУ Миколі Івановичу

    -

    голові правління сільськогосподарського кооперативу "Радянський" Кобеляцького району, Полтавська область

    БАБІЮ Миколі Володимировичу

    -

    трактористові-машиністу сільськогосподарського виробництва Теплицької філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", Вінницька область

    БОНДАРЧУКУ Володимиру Сергійовичу

    -

  345. голові Ружинської районної державної адміністрації, Житомирська область
  346. ВАЩЕНКУ Юрію Івановичу

    -

  347. начальникові управління Головного Каховського магістрального каналу, Херсонська область
  348. ВОВКУ Андрію Антоновичу

    -

  349. начальникові Правобережного міжрайонного управління водного господарства, м. Черкаси
  350. ВОРОНІ Раїсі Євгенівні

    -

    операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства "Прогрес", Черкаська область

    ГРИГОРЕНКУ Миколі Васильовичу

    -

  351. першому заступникові голови Миргородської районної державної адміністрації, Полтавська область
  352. ЗВЄРКОВУ Євгенію Миколайовичу

    -

  353. генеральному директорові товариства "Хмільницьке", Вінницька область
  354. МАЗАНУ Юрію Васильовичу

    -

    директорові товариства "Агрофірма Орільська" Новомосковського району, Дніпропетровська область

    МИСНИКУ Віктору Олександровичу

    -

    начальникові Переяслав-Хмельницької дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів

    НОВАКУ Леонтію Миколайовичу

    -

    голові правління сільськогосподарського товариства "Мрія" Білозерського району, Херсонська область

    ПЛІНСЬКОМУ Миколі Михайловичу

    -

  355. генеральному директорові товариства "Адамівка Агро", Хмельницька область
  356. ПОЧТАРУКУ Миколі Миколайовичу

    -

    директорові сільськогосподарського підприємства "Шпанівське" Рівненського району, Рівненська область

    ПРОКОФ'ЄВУ Миколі Федоровичу

    -

    директорові приватного сільськогосподарського підприємства імені Котовського Савранського району, Одеська область

    СМОЛІЖЕНКУ Анатолію Васильовичу

    -

  357. голові Таращанської районної державної адміністрації, Київська область
  358. ТИХОВОДУ Анатолію Миколайовичу

    -

  359. директорові товариства "Агрофірма Ольвія" Приазовського району, Запорізька область
  360. ФІЩУКУ Віталію Миколайовичу

    -

  361. директорові товариства "В. Прометей" Ковельського району, Волинська область
  362. ЧЕРНЕНКУ Олексію Дмитровичу

    -

  363. директорові акціонерного товариства "ІСКРА" Сумського району, Сумська область
  364. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

    АНТОНОВІЙ Ларисі Борисівні

    -

    керівникові апарату комісій з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

    БОНДАРЬ Людмилі Миколаївні

    -

    завідувачеві відділення комунальної установи "Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

    ВАРЦАБІ Олексію Олексійовичу

    -

  365. заступникові керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації
  366. ГУЗАЇРОВУ Хайдару Рахматулловичу

    -

    голові первинної ветеранської організації села Русанівці Летичівського району, Хмельницька область

    КОРОБЦІ Івану Івановичу

    -

  367. першому заступ
  368. Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Украина подписала Соглашение об ассоциации с ЕС

    Украина подписала Соглашение об ассоциации и Заключительный акт с Европейским Союзом. Подпись под документом поставил Президент Украины Петр Порошенко. Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

    Про запит на інформацію агенції "Слідство.Інфо", зареєстрований у Центральній виборчій комісії 28 листопада 2013 року за № 21-17-9404, Центральна виборча комісія

    Про запит на інформацію агенції "Слідство.Інфо", зареєстрований у Центральній виборчій комісії 28 листопада 2013 року за № 21-17-9404 До Центральної виборчої комісії 28 листопада 2013 року надійшов запит на інформацію агенції "Слідство.Інфо", датований тим же числом.

    Рада суддів України призначила Головою Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка

    25 квітня 2014 року в приміщенні Верховного Суду України відбулося чергове засідання Ради суддів України. До порядку денного засідання було включено питання про призначення Голови Державної судової ...

    Один з шести найуспішніших випускників

    Випускник Ужгородської загальноосвітньої школи № 15 золотий медаліст Віталій Трачук на зовнішньому незалежному оцінюванні набрав по 200 балів з української мови та літератури, історії України ...

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb