У неділю, 12 жовтня, близько 3-ї години ночі, у селищі Рокитне сталася дорожньо-транспортна пригода. Невстановлений водій автомобіля «ЗАЗ-110308» здійснив наїзд на пішохода та зник у невідомому напрямку.
Внаслідок наїзду 34-річний мешканець Рокитнівського району, отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімаційне відділення Рокитнівської ЦРЛ.
На розшук автомобіля та водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду, черговим Управління ДАІ було орієнтовано всі наряди Державтоінспекції, які у цей час несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів було опитано ряд місцевих жителів. Після чого вдалося з’ясувати ймовірне місцезнаходження водія, який підозрюється у скоєнні наїзду на пішохода. І вже за декілька годин було знайдено автомобіль «ЗАЗ-110308» у гаражі одного із житлових будинків.
Транспортний засіб мав механічні пошкодження, характерні для ДТП.
Також встановлено і водія, який підозрюється у скоєнні даної автопригоди, ним виявився 23-річний мешканець Рокитнівського району.
Автомобіль було доставлено на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.
Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Ведеться слідство.
У Черкасах іномарка врізалась в електроопору: загинула жінка, ще п’ятеро людей травмовано28 квітня, о 18 годині 30 хвилин, в Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинула людина, ще пятеро отримали тілесні ушкодження.
Про анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, виданої ТОВ «Березань Тепло», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТОВ «Березань Тепло»
| Мінус одинУ далекому вже 1997 році донецький Металург, який пробився до елітного дивізіону українського футболу, очолив заслужений майстер спорту Володимир Онищенко. Один з нинішніх наставників національної ...
Про надання Миколаївському державному аграрному університету статусу національного, Президент УкраїниУказ Президента України Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Миколаївського державного аграрного університету в галузі підготовки кадрів та його вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу постановляю:
|