У День знань на Херсонщині пройшов профілактичний автопробіг. Захід було організовано Всеукраїнською спілкою автомобілістів Херсонщини за ініціативи Державтоінспекції області. Під час автопробігу з гучномовців лунало звернення до учасників дорожнього руху з закликом бути уважними на дорозі.
Ініціативу підтримали й представники підприємств, що надають послуги з пасажирських перевезень. Автобуси та тролейбуси рухалися містом з увімкненим світлом фар, привертаючи цим увагу до даної акції, а у салоні були розклеєні тематичні листівки.
Не забули цього дня і про дітей, позбавлених батьківського піклування. Керівництво УДАІ УМВС Херсонської області відвідало підшефний клас Херсонської школи-інтернату ім. Т. Шевченка. Дітей привітали з Днем знань, побажали успіхів у навчання та подарували солодощі і шкільну канцелярію.