У рамках зони вільної торгівлі із країнами-учасницями Співдружності Незалежних Держав передбачено чіткі механізми захисту українського виробника при доступі на ринки цих країн. На цьому наголосив міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко під час урядового брифінгу, коментуючи результати реалізації положень ратифікованої угоди про зону вільної торгівлі з СНД.
Петро Порошенко нагадав, що 27 серпня закінчився візит міністра торгівлі Євразійської економічної комісії Андрія Слєпньова до України, в рамках якого парафовано проект меморандуму про координаційну групу торговельного діалогу між Україною та Євразійською економічною комісією Митного союзу.
«Ми чітко передбачили механізми захисту українських виробників, зокрема щодо доступу на ринки країн СНД, включаючи можливість розгляду питань відповідним арбітражним судом», — цитує слова Петра Порошенка прес-служба Мінекономрозвитку. При цьому урядовець підкреслив, що планом дій також передбачено істотну лібералізацію торговельних обмежень при доступі продуктів українських виробників на ринки країн СНД.
За словами урядовця, очолюване ним міністерство погодило з МЗС спільний наказ, що передбачає практичну конкретну допомогу українським підприємствам на закордонних ринках. «Ці та інші заходи, які сприяють підвищенню експортної ефективності та захисту українського виробника за кордоном, ми продовжимо», — запевнив Петро Порошенко.
Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2013 рік, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2013 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики на 2013 рік у загальному фонді державного бюджету( 5515-17 ), перерозподіл видатків шляхом:
Про внесення змін до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1021, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1021 Внести зміни до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1021( 1021-2007-р ) "Про схвалення Концепції проекту Закону України "Про національну інфраструктуру геопросторових даних" (Офіційний вісник України, 2007 p., № 89, ст. 3280), виклавши його в такій редакції:
| Про внесення зміни в додаток до наказу Мінекономрозвитку України від 16.04.2013 № 398, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро внесення зміни в додаток до наказу Мінекономрозвитку України від 16.04.2013 № 398 У зв'язку з надходженням до Мінекономрозвитку України додаткових матеріалів щодо суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України державного підприємства "Міжнародний Аеропорт Бориспіль" (код згідно з ЄДРПОУ 20572069), до якого застосовано спеціальну санкцію згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ), на підставі подання Міністерства доходів і зборів України вих. від 13.06.2013 № 5669/5/99-99-22-03-01-16, вх. від 17.06.2013 № 06/61752-13 НАКАЗУЮ:
Раздел супружеского имуществаПомогаем разделить в бракоразводном процессе совместно нажитое имущество супругов.
|