НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
26.07.2012 № 943Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 75
Відповідно до Закону України „Про електроенергетику ( 575/97-ВР )"( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Унести до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 75( v0075862-11 ) „Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для ПрАТ „ПЕЕМ „ЦЕК" такі зміни:
1.1. Пункт 1 викласти в такій редакції:
„1. Установити Приватному акціонерному товариству „Підприємство з експлуатації електричних мереж „Центральна енергетична компанія":
тарифи на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на рівні:для 1 класу напруги — 32,48 грн/МВт·год (без ПДВ),для 2 класу напруги — 71,96 грн/МВт·год (без ПДВ).".1.2. Додаток 1 до постанови викласти в новій редакції, що додається до оригіналу.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2012 року.
В. о. Голови Комісії
О. Рогозін
{До оригіналу постанови додається додаток 1}
Награждены победители І Стипендиального конкурса по налоговому правуСостоялось награждение победителей І Стипендиального конкурса по налоговому праву адвокатского объединения IMG Partners и Лиги студентов Ассоциации юристов Украины.
МВФ планирует предоставить техническую помощь Украине в реформировании налоговой и таможенной сферО прозрачности действий и основные шаги на пути реформирования налоговой и таможенной сфер говорилось во время встречи руководителей Миндоходов и представителей Международного Валютного Фонда. ...
| Про затвердження Плану-графіка здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2013 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження Плану-графіка здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2013 рік Відповідно до Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та з метою виконання положень статті 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) НАКАЗУЮ:
9 июля московский суд рассмотрит вопрос о заочном аресте А.Авакова9 июля, в Басманном суде г. Москвы будет рассматриваться вопрос о заочном аресте главы украинского МВД Арсена Авакова, сообщили РИА Новости в пресс-службе суда.
|