Справа №2-4069/14
760/25434/13-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 серпня 2014 року м. Київ
Солом'янський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді Оксюти Т.Г., при секретарі Горупа В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Києві заяву позивача про забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, Головного управління Держземагенства в м. Києві, реєстраційна служба ГУЮ в м. Києві про зняття з державної реєстрації та визнання недійсними свідоцтв про право власності на земельну ділянку, -
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду із заявою про забезпечення позову у якій просила заборонити Київській міській Раді приймати рішення про передачу у власність будь - яким особам земельної ділянки АДРЕСА_1.
Відповідачі заперечували проти задоволення заявленого клопотання.
Дослідивши заяву, суд приходить до наступного.
Відповідно до ч.1 ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходів забезпечення позову.
Відповідно до п. п. 2, 3 ч. 1, ч. 3 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується забороною вчиняти певні дії, встановлення обов'язку вчинити певні дії. Види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Пунктом 4 постанови Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» передбачено, що розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.
Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів.
Обґрунтовуючи свою заяву позивач посилається на те, що члени сім'ї відповідачів намагаються отримати у власність частину земельної ділянки, що залишилась після приватизації 0,10 Га, проте належних та допустимих доказів на підтвердження цього не надала, а тому у задоволенні заяви слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 151-153, 209, 293 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Відмовити у задоволенні заяви позивача про забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, Головного управління Держземагенства в м. Києві, реєстраційна служба ГУЮ в м. Києві про зняття з державної реєстрації та визнання недійсними свідоцтв про право власності на земельну ділянку.
Ухвала оскарженню не підлягає в силу вимог ст. 293 ЦПК України.
Суддя