Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш интернет сайт на сегодняшний день - неповторимый в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем интернет проекты. Портал очень многообразен в использовании. На нем полезно проводить отдых - просто, удобно,быстро.

Этот ресурс не просто друг - этот ресурс, практически, - родственник для всех, кто сегодня живёт интересными видеоидеями!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Видатний фотограф Микола Гнисюк вважав себе портретистом

  Видатний фотограф Микола Гнисюк вважав себе портретистом

  Земляки-вінниччани присвятили майстру експозицію в обласному музеї

  У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї окрему експозицію присвятили Миколі Гнисюку, ім’я якого можна зустріти у двох світових енциклопедіях: англійській — «Сучасний фотограф» та швейцарській — «Камера Обскура», що подає відомості про видатних фотографів. Ніхто з відвідувачів не оминає її увагою.

  Микола Гнисюк об’їхав світ, та найбільше любив своє село.

  Народився Микола Гнисюк 19 грудня 1944 року в селі Перекоринці на Вінниччині. З дитинства тягнувся до музики, майстрував собі сопілки, віртуозно грав на них. Фотографією захопився також у шкільні роки, коли мати подарувала йому фотоапарат. Невдовзі доля склалася так, що в 14 років Микола став учнем духового оркестру Прибалтійського військового округу в Ризі, згодом закінчив музичне училище. Пізніше згадував, як 17-річним юнаком з Раймондом Паулсом заробляв на вечірках. Композитор пророкував йому майбутнє музиканта. Проте виникли проблеми з легенями, тож довелося залишити оркестр.

  Непередбачуваний Олег Даль.

  На Ризькій кіностудії саме була вакансія проявника плівки. Миколу взяли на роботу, пізніше закінчив курси асистента оператора. Під час зйомок фільму «Руки» режисера Гунара Бінде треба було негайно зробити кілька знімків, а фотограф відлучився. Згадали, що Микола вміє фотографувати. Побачивши щойно зроблені ним знімки, Гунар був настільки вражений, що послав хлопця за шампанським. А на запитання «В кого день народження?» режисер відповів «У тебе! Сьогодні народився новий фотограф!» Його почали навчати знімати професійно, а коли у 1967 році журнал «Советский экран» оголосив конкурс на фотокореспондента, працівники кіностудії порадили йому їхати до Москви. Так і зробив.

  Сестри Сумські: одна родина, різні долі.

  В експозиції музею зазначається, що український та радянський фотограф Микола Гнисюк входить до сотні найкращих фотографів світу. Персональні виставки фотохудожника відбувалися в багатьох країнах. У Лос-Анджелесі її відкривав відомий актор Роберт Де Ніро, зазначивши: «Я вперше зустрів людину, яка так любить тих, кого фотографує, і робить це так майстерно».

  Дитинство і шкільні роки Леоніда Ярмольника пройшли у Львові.

  Він знімав знаменитих Френсіса Копполу, Софі Лорен, Жана-Поля Бельмондо, Жерара Депардьє та багатьох інших. А зірок радянського кіно й не злічити. Його поважали за людяність, комунікабельність, почуття гумору, професіоналізм.

  Миколу Гнисюка дуже любив італійський актор Марчелло Мастроянні. Якось у Санкт-Петербурзі вони довго гуляли містом і не встигли перейти до готелю до розведення мостів. Зігрівалися від холоду своєрідно. Фінські туристи, які під’їхали на автобусі, були вражені побаченим: Мастроянні танцював, а якийсь чоловік грав йому на сопілці. Розповідають, що Микола завжди носив сопілку, щоб за нагоди насолоджуватися її звучанням.

  Олена Коренєва створила безліч незабутніх образів.

  Він знімав пейзажі і натюрморти, проте передусім вважав себе портретистом. Часто любив повторювати за Омаром Хайямом: «Найпрекрасніша поверхня на Землі — людське обличчя». Знав, що каже, адже за чверть століття був автором понад 600 обкладинок журналу «Советский экран». Він умів подати не тільки зовнішню, а й внутрішню красу людини. Інна Чурикова якось зазначила, що тільки завдяки Гнисюку потрапила на обкладинку, бо головний редактор вважав, що вона не фотогенічна.

  Євген Леонов — комедійний актор із сумними очима.

  Та попри заслуги перший радянський фотограф, запрошений Американською кіноакадемією на ювілейний вечір вручення премії «Оскар», лауреат багатьох міжнародних виставок, почесний академік кінематографічних мистецтв «Ніка», один з небагатьох фотохудожників, якому було присвоєно звання заслуженого діяча мистецтв Росії, Микола Гнисюк залишався людиною скромною. Любив своє село. Обов’язково приїжджав до батьків, коли садили і копали картоплю. Видатний фотограф пішов з життя 1 лютого 2007 року. Його дружина Надія Майданська передала обласному краєзнавчому музею 65 експонатів.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Про передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську, Кабінет Міністрів України

  Про передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську Передати Генеральній прокуратурі України будівлі (літер А-2, А-1-2, А-2-2) і споруду (літер Б-1) по вул. Боброва, 32, у м. Дніпропетровську із сфери управління Міністерства інфраструктури із закріпленням їх на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.

  Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для ДП МОУ „102 ПЕМ”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для ДП МОУ „102 ПЕМ" Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  ДАІ Кіровоградщини з журналістами нагадали водіям про дотримання заходів безпеки під час руху

  Днями працівники ДАІ разом з представниками масової інформації провели розяснювальну профілактичну роботу серед населення, щоб якомога ширше довести до свідомості кожного просту, але важливу ...

  Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.10.2012 № 1422 НАКАЗУЮ:

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb