Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Большущее спасибо за этот большущий труд, который Вы делаете постоянно для нас. Молодцы!!!

Ваш ресурс просто супер так много чего здесь интересного и необходимого. Желаю вам так держать и всего самого... в Вашей работе!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Видатний фотограф Микола Гнисюк вважав себе портретистом

  Видатний фотограф Микола Гнисюк вважав себе портретистом

  Земляки-вінниччани присвятили майстру експозицію в обласному музеї

  У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї окрему експозицію присвятили Миколі Гнисюку, ім’я якого можна зустріти у двох світових енциклопедіях: англійській — «Сучасний фотограф» та швейцарській — «Камера Обскура», що подає відомості про видатних фотографів. Ніхто з відвідувачів не оминає її увагою.

  Микола Гнисюк об’їхав світ, та найбільше любив своє село.

  Народився Микола Гнисюк 19 грудня 1944 року в селі Перекоринці на Вінниччині. З дитинства тягнувся до музики, майстрував собі сопілки, віртуозно грав на них. Фотографією захопився також у шкільні роки, коли мати подарувала йому фотоапарат. Невдовзі доля склалася так, що в 14 років Микола став учнем духового оркестру Прибалтійського військового округу в Ризі, згодом закінчив музичне училище. Пізніше згадував, як 17-річним юнаком з Раймондом Паулсом заробляв на вечірках. Композитор пророкував йому майбутнє музиканта. Проте виникли проблеми з легенями, тож довелося залишити оркестр.

  Непередбачуваний Олег Даль.

  На Ризькій кіностудії саме була вакансія проявника плівки. Миколу взяли на роботу, пізніше закінчив курси асистента оператора. Під час зйомок фільму «Руки» режисера Гунара Бінде треба було негайно зробити кілька знімків, а фотограф відлучився. Згадали, що Микола вміє фотографувати. Побачивши щойно зроблені ним знімки, Гунар був настільки вражений, що послав хлопця за шампанським. А на запитання «В кого день народження?» режисер відповів «У тебе! Сьогодні народився новий фотограф!» Його почали навчати знімати професійно, а коли у 1967 році журнал «Советский экран» оголосив конкурс на фотокореспондента, працівники кіностудії порадили йому їхати до Москви. Так і зробив.

  Сестри Сумські: одна родина, різні долі.

  В експозиції музею зазначається, що український та радянський фотограф Микола Гнисюк входить до сотні найкращих фотографів світу. Персональні виставки фотохудожника відбувалися в багатьох країнах. У Лос-Анджелесі її відкривав відомий актор Роберт Де Ніро, зазначивши: «Я вперше зустрів людину, яка так любить тих, кого фотографує, і робить це так майстерно».

  Дитинство і шкільні роки Леоніда Ярмольника пройшли у Львові.

  Він знімав знаменитих Френсіса Копполу, Софі Лорен, Жана-Поля Бельмондо, Жерара Депардьє та багатьох інших. А зірок радянського кіно й не злічити. Його поважали за людяність, комунікабельність, почуття гумору, професіоналізм.

  Миколу Гнисюка дуже любив італійський актор Марчелло Мастроянні. Якось у Санкт-Петербурзі вони довго гуляли містом і не встигли перейти до готелю до розведення мостів. Зігрівалися від холоду своєрідно. Фінські туристи, які під’їхали на автобусі, були вражені побаченим: Мастроянні танцював, а якийсь чоловік грав йому на сопілці. Розповідають, що Микола завжди носив сопілку, щоб за нагоди насолоджуватися її звучанням.

  Олена Коренєва створила безліч незабутніх образів.

  Він знімав пейзажі і натюрморти, проте передусім вважав себе портретистом. Часто любив повторювати за Омаром Хайямом: «Найпрекрасніша поверхня на Землі — людське обличчя». Знав, що каже, адже за чверть століття був автором понад 600 обкладинок журналу «Советский экран». Він умів подати не тільки зовнішню, а й внутрішню красу людини. Інна Чурикова якось зазначила, що тільки завдяки Гнисюку потрапила на обкладинку, бо головний редактор вважав, що вона не фотогенічна.

  Євген Леонов — комедійний актор із сумними очима.

  Та попри заслуги перший радянський фотограф, запрошений Американською кіноакадемією на ювілейний вечір вручення премії «Оскар», лауреат багатьох міжнародних виставок, почесний академік кінематографічних мистецтв «Ніка», один з небагатьох фотохудожників, якому було присвоєно звання заслуженого діяча мистецтв Росії, Микола Гнисюк залишався людиною скромною. Любив своє село. Обов’язково приїжджав до батьків, коли садили і копали картоплю. Видатний фотограф пішов з життя 1 лютого 2007 року. Його дружина Надія Майданська передала обласному краєзнавчому музею 65 експонатів.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Про деякі питання ліцензування заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів Відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ) і "Про металобрухт"( 619-14 ), постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698( 1698-2000-п ) "Про затвердження переліку органів ліцензування", наказу Мінекономрозвитку України від 19.04.2013 № 414( v0414731-13 ) та з урахуванням рекомендацій комісії з питань ліцензування господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту чорних і кольорових металів, визначення рекомендованих обсягів експорту брухту чорних і кольорових металів, брухту легованих чорних металів та розгляду заявок на видачу ліцензій на експорт товарів та розподілу квот за підсумками засідання від 10.09.2013 (протокол № 378) НАКАЗУЮ:

  Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі

  Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки Відповідно до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту"( 330-14 ) (далі — Закон) Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі — Комісія) розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі — Міністерство) звіт, матеріали, висновки про результати антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну лимонної кислоти походженням з Китайської Народної Республіки та за результатами розгляду:

  Начался круглый стол «Ведение бизнеса и собственность в Крыму: правовые аспекты и новые реалии защиты»

  Сегодня в Киеве (отель «Хаятт Ридженси») проводится круглый стол на тему «Ведение бизнеса и собственность в Крыму: правовые аспекты и новые реалии защиты».

  Про анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку На підставі заяви та документів, що надійшли до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.06.2006 № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb