ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 УХВАЛА
про повернення позовної заяви
23 липня 2014 року м. Київ № 826/8807/14
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Амельохін В.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали
ОСОБА_1 доВідділу Державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві провизнання протиправною та скасування постанови від 17.12.2013р.,ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся з позовом до Відділу Державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві про визнання протиправною та скасування постанови від 17.12.2013р.
Ухвалою суду від 20.06.2014р. позовну заяву залишено без руху та встановлено триденний строк з моменту отримання копії ухвали для усунення недоліків позовної заяви.
Станом на 23.07.2014р. позивач не виконав вимог ухвали суду від 20.06.2014р.
Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Згідно з частиною шостою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
На підставі вищенаведеного, керуючись пунктом 1 частини третьої статті 108, статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
1. Повернути позовну заяву та додані до неї матеріали.
2. Ухвалу про повернення позовної заяви надіслати позивачу разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.
Суддя В.В. Амельохін
Коридор зелений, але огляд не поверховийЕксперти музеїв дуже схвально відгукуються про прискіпливе і грамотне око фахівців прикордонно-митної служби, котрі одразувирізняють цінні експонати. Кандидат історичних наук, завідувач відділу ...
Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування пільгової категорії осіб, які отримують побутове паливо відповідно до Гірничого закону України, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: 1. Абзац перший підпункту "ґ" підпункту 138.10.6 пункту 138.10 статті 138( 2755-17 ), абзаци перший ( 2755-17 ) та шостий підпункту 165.1.20 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України( 2755-17 ) (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) після слів "вугілля та вугільних" доповнити словами "або торф’яних".
| Правові нюанси спадкового договоруНебагато українців знають, що крім успадкування за заповітом або за законом, майно може перейти до іншої особи після смерті власника на підставі договору, який називається спадковим
Застереження ПАТ «Черкасиобленерго» щодо усунення та недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі електроенергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиЗастереження ПАТ «Черкасиобленерго» щодо усунення та недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі електроенергії Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, у результаті розгляду 27.12.2012 на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, акта позапланової перевірки дотримання ПАТ «Черкасиобленерго» ліцензійних умов від 25.12.2012 № 22, проведеної НКРЕ відповідно до звернень СТ «Колос» від 14.12.2012 № 803-е, від 17.12.2012 № 804-е, від 18.12.2012 № 810-е та на підставі наказу НКРЕ від 20.12.2012 № 862, установлено, що ПАТ «Черкасиобленерго» порушило Умови та Правила здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами( z0408-96 ), затверджені постановою НКРЕ від 13.06.1996 № 15 (далі — Ліцензійні умови), а саме:
|