Учора, 24 липня, близько 23-ї години до чергової части Управління Державтоінспекції Закарпатської області поступив дзвінок. Мова йшла про те, що двоє байкерів роз’їжджають по пішохідному мосту, чим порушують спокій мешканців міста. Інформацію передали до відділення Державтоінспекції з обслуговування міста Ужгород.
Завдяки оперативним заходам, інспектори ДПС згідно чинного законодавства керманичів двоколісних притягнули до адміністративної відповідальності. Порушниками виявилися мешканці столиці.
Нажаль, на цьому перший день байкeрського зльоту не закінчився. Так, під час нічного патрулювання екіпаж взводу супроводження зупинив водія мотоцикла.
У ході перевірки документів встановлено, що водій даного транспортного засобу перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронцями цей факт зафіксовано та складено адміністративний протокол за ст. 130 ч.1. КУпАП. Згодом з’ясувалось, що горе-водій з Дніпропетровська.
Державтоінспекція вкотре звертається до байкерів бути відповідальними та не порушувати Правила дорожнього руху.
«Нові імена України»: їх стає дедалі більшеУ мистецькому огляді-конкурсі з такою назвою в Українському фонді культури недавно змагалися 150 юних талантів з усіх куточків країни. Програма Українського фонду культури Нові імена України ...
Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва, Президент УкраїниУказ Президента України За вагомий особистий внесок у розвиток українського театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру постановляю:
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 05.11.2012 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро видачу ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД" Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|