КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА
від 17 липня 2013 р. № 514 Київ
Про затвердження обсягів формування державного інтервенційного фонду у 2013/14 маркетинговому періоді
Відповідно до підпункту 9.3.1 пункту 9.3 статті 9 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України"( 1877-15 ) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити обсяги формування державного інтервенційного фонду у 2013/14 маркетинговому періоді згідно з додатком.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. № 514
ОБСЯГИ формування державного інтервенційного фонду у 2013/14 маркетинговому періоді
Об’єкти державного цінового регулювання
Обсяги формування, тис. тонн (мінімальні)
Пшениця тверда та м’яка, зерно суміші пшениці та жита (меслин)
1052Жито
90Ячмінь
20Цукор-пісок (буряковий)
355,6Кукурудза
40Молоко сухе
6
Масло вершкове
18Гречка
34,6Овес
22,4Просо
20Горох
15
що застосовуються при здійсненні державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 лютого 2013 р. за № 234/22766 Про затвердження форм документів, що застосовуються при здійсненні державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну
Про призначення Г. Притули головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Призначити ПРИТУЛУ Галину Макарівну головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області. Президент України
| Про продовження у 2013 році проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії, Кабінет Міністрів УкраїниПро продовження у 2013 році проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії Кабінет Міністрів України постановляє:
|