НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
18.07.2013 № 977Про видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПП „ЕКОГЕОЛОГІЯ"
Згідно з повноваженнями, наданими Законами України „Про теплопостачання"( 2633-15 ), „Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Видати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ „ЕКОГЕОЛОГІЯ" (код ЄДРПОУ 34699258, Тернопільська обл., Тернопільський район, с. Петриків, вул. Полюя, буд. 172) ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії строком дії п’ять років.
Голова Комісії
С. Тітенко
На 8 Березня в Україну прийде весняна погодаПрирода подарує жінкам весну. 8 березня до України прийде тепло, повідомляють у Гідрометцентрі. Але не поспішайте ховати у далекі шафи зимовий одяг.
Ухвала Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю "Новолуння" щодо офіційного тлумачення положення пункту 5 частини першої статті 80 Господарського процесуального кодексу України, Конституційний Суд Україним. Київ 14 листопада 2013 року № 52-у/2013 Справа № 2-54/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Овчаренка В'ячеслава Андрійовича — головуючого, Бринцева Василя Дмитровича, Вдовіченка Сергія Леонідовича, Винокурова Сергія Маркіяновича, Головіна Анатолія Сергійовича, Гультая Михайла Мирославовича — доповідача, Запорожця Михайла Петровича, Касмініна Олександра Володимировича, Литвинова Олександра Миколайовича, Маркуш Марії Андріївни, Пасенюка Олександра Михайловича, Сергейчука Олега Анатолійовича, Стецюка Петра Богдановича, Тупицького Олександра Миколайовича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
| Про внесення змін до Порядку та умов користування Єдиним реєстром об'єктів державної власності, Фонд державного майна УкраїниЯкщо юридична особа та майно обліковуються в Реєстрі, але інформація про майно, яка зазначена у запиті, не збігається з відомостями Реєстру або якщо майно не обліковується в Реєстрі, але юридична ...
Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: 1. Внести зміни до додатка № 3 до Закону України( 5515-17 ) "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., № 5-6, ст. 60) згідно з додатком до цього Закону.
|