Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Ребята класс!!! Все что вы делаете для нас вне всякого сомнения- важно!!!

Друзья класс!!! Все что вы делаете для нас важно!!!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Скільки коштує Вічний вогонь?

  Скільки коштує Вічний вогонь?Організатори назвали його двома словами, що несуть особливе духовне і моральне світло — «Вічний вогонь». Справді, мова — про той одвічний, благородний і щемливий вогонь, який має нагадувати всім живим про подвиг батьків, дідів, а для багатьох уже і прадідів у роки Великої Вітчизняної війни.

  Мета фонду не настільки осяжна і масштабна, щоб говорити про якусь довготривалу перспективу. Група небайдужих сумчан, серед яких громадські діячі, депутати, представники тих чи тих об’єднань, узялися назбирати грошей для відновлення… Вічного вогню на території меморіалу Слави в обласному центрі. Він згас ще з десяток років тому, і поки що жодна міська влада за цей час не змогла (чи не захотіла?) знайти кошти, щоб сплатити за природний газ і решту відповідних послуг. Як це назвати? Однозначно відповісти важко. Принаймні сумчани, з якими говорив на цьому тему, вживали епітети, амплітуда яких була доволі широкою і різкою.

  Йдеться не про якусь колосальну суму в сотні тисяч гривень. Щоб вогонь палахкотів протягом року, потрібно всього 30 тисяч, або 2,5 тисячі на місяць. Але за останні роки їх не знайшлося в жодному міському бюджеті, а максимумом щедрості міської влади було виділення малесеньких коштів на те, щоб запалити вогонь на день-другий під час святкування Перемоги. Не беруся називати це якимось благородством чи благодійністю, однак перед пам’яттю загиблих і тих, хто ще сьогодні ледь-ледь топче ряст, звучить не вельми…

  На рахунок «Вічного вогню» сумчани вже перерахували 16 тисяч гривень, і, як стверджують ініціатори, необхідні кошти таки вдасться зібрати. Пішли листи на адреси підприємств, установ, організацій. Звернулися з проханням до… студентів — аби кожен з них бодай один раз дістався на навчання не на маршрутці, а пішки, а заощаджені 4 гривні перерахував на рахунок фонду. Молодь реагує на такі прохання. Зрештою, відгукуються прості сумчани, які хоч і не обтяжені статками, все ж таки мають у душі значно більше, ніж у гаманці.

  Але при всьому цьому з гіркотою думається про інше: невже потрібно створювати додатковий фонд, кидати загальноміський клич, пускати колом шапку серед студентів, пенсіонерів, щоб нашкребти оту злощасну суму? Як сказав знайомий ветеран війни, він і сам готовий віддати десятку чи двадцятку, аби лишень не ганьбитися перед громадою за таке ставлення до пам’яті про загиблих.

  Та чи уявляється картина — ветерани самі скидаються коштами на Вічний вогонь? Можна уявити. Але яку совість (безчестя?) треба мати для цього? І чи не краще згадати, яку ціну заплатили ветерани за Перемогу, що їм довелося пережити і винести на своїх плечах, щоб кожен з нас сьогодні мав право на найдорожче — життя? І невже в місті, де стільки підприємців, бізнесменів, зрештою депутатів, а іже з ними і бюджет, не знайшлося одного-двох, які б без зайвого галасу і шуму владнали оте злощасне фінансове питання? Зрештою, як почуваються самі газовики, які видобувають голубе паливо на території області, роблячи вигляд, що це питання їх не стосується?

  …Всі пам’ятаємо і знаємо, з якою помпою і піднесеністю відзначаємо ті чи ті свята, дати, ювілеї. Як правило, не обходиться без тривалих і розлогих піднебесних феєрверків, що освітлюють усе місто. І в цьому немає чогось, що викликало б заперечення. Навпаки: прекрасно, що святкуємо з таким розмахом.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  КААС отказался приостанавливать рассмотрение дела по иску к внеочередному съезду адвокатов

  Киевский апелляционный административный суд отказал в удовлетворении заявлений о приостановлении рассмотрения дела. Об этом сообщает корреспондент «ЮП».

  Про переоформлення ліцензії на постачання природного газу, виданої ТОВ "КОМПАНІЯ ЕНЕРГОЛІНК", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про переоформлення ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ "КОМПАНІЯ ЕНЕРГОЛІНК"

  Іоффе Ю.Л., Іоффе Ю.Я. в реєстрації кандидатами у народні депутати України, Центральна виборча комісія

  Про відмову Дунаєву С. В., Іоффе Ю. Л., Іоффе Ю. Я. в реєстрації кандидатами у народні депутати України До Центральної виборчої комісії 10 серпня 2012 року надійшли заяви громадян України Дунаєва Сергія Володимировича, Іоффе Юрія Леонідовича та Іоффе Юрія Яковича про самовисування та інші документи для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах.

  Справні документи не затьмарять подорожей

  Новорічні свята вкупі із зимовими вакаціями школярів і студентів традиційно називають першим туристичним сезоном року. Ті з нас, хто шукає нових вражень і понад усе цінує комфорт за порівняно ...

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb