Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Спасибо его создателям и тем, от кого зависит продвижение этого сайта.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы умнички!!! Так хочется пожелать Вам творческих успехов!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО: «Нам бракувало системності й послідовності»

  Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО: «Нам бракувало системності й послідовності»Прокурор Черкаської області Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО

  Ми вже почали звикати до того, що боротьба зі злочинністю — процес тривалий і не завжди настільки ефективний, щоб можна було добитися відчутних результатів за короткий строк. Проте є приклади й протилежні. Приміром, на Черкащині за понад три місяці, відколи прокурором області почав працювати Геннадій Дем’яненко, відчутні позитивні зміни. Про те, як цього досягнуто, наша розмова з прокурором Черкащини.

  Геннадію Олександровичу, минуло трішки більше, ніж сто днів, як ви очолили прокуратуру області, а зміни на краще, як засвідчують в області, вже є. Із чого починали?

  — Почав із координаційної наради. Ось тільки розмова, в якій взяли участь керівники всіх силових управлінь, була максимально конкретною, без самозвітів, але з обов’язковими пропозиціями щодо виправлення ситуації. Цим не обмежилися. Заслухали й інформацію перших керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з приводу проведеної ними роботи у сфері протидії злочинності та корупції. Чітко зрозуміли всі: досі бракувало щонайменше трьох складових успішної роботи: системності, комплексності та динамічності. Ось у цих напрямах і почали працювати. Щоправда, довелося поламати голову над тим, як чітко розмежувати повноваження (отже, і відповідальність), і водночас об’єднати зусилля різних відомств, зробивши їх наступальними та послідовними. Ось так, крок за кроком, і добивалися реалізації наміченого.

  — Здається, все дуже просто. Але підозрюю, що насправді це не зовсім так…

  — Звичайно, все це доволі складно, особливо, якщо враховувати психологію керівників, які звикли працювати не напружуючись, епізодично. Але оскільки прокуратура — орган, який має вживати заходів для усунення порушень закону, ми й беремо на себе головну координаційну роль, зосереджуючи увагу колег на проблемах, які конче потрібно розв’язати зараз.

  — Серед них — земельні відносини?

  — Саме так. І в наведенні порядку в цих відносинах прокуратура вже сказала своє вагоме слово, вивівши на чисту воду багатьох посадовців, господарників. Приміром, направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо голови Лисянської районної державної адміністрації, який на порушення вимог законодавства приймав рішення про надання дозволів на розробку відведення земельних ділянок загальною площею понад 200 гектарів, вартість яких становить 3,7 мільйона гривень. Триває досудове розслідування щодо одного з керівників управління містобудування та архітектури виконкому Черкаської міської ради, який, перевищуючи свої службові повноваження, підписав та видав позитивні висновки до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у мікрорайоні Соснівка міста Черкаси загальною площею 2,3 гектара вартістю понад 2,5 мільйона гривень.

  Подібні провадження, яких за останні місяці відкрито чимало, переконаний, допоможуть навести порядок у землекористуванні, викоренити із цієї сфери протекціонізм та хабарництво. Загалом за внесеними документами реагування запобігли незаконному наданню 214 гектарів земель, повернули законним користувачам 172 гектари земель.

  — Ви торкнулися хабарництва. Корупція, як відомо, процвітає зокрема у сферах земельних та фінансових управлінських структур. Чи не звідти тягнуться ниточки й до інших органів виконавчої влади?

  — Тут поки що важко сказати, де закінчується ця ниточка, а де починається. Головне, що організаторів порушень активно й ефективно виявляємо. А з часом розберемося, хто ініціатор, де захований «мозковий центр» економічної злочинності.

  Ось характерний приклад. Працюючи на посаді першого заступника начальника головного управління Держземагентства у Черкаській області, підозрюваний посадовець вимагав і отримав від керівника одного з державних підприємств хабар у розмірі 200 тисяч гривень за погодження землевпорядної документації з нормативної грошової оцінки землі.

  Посадовець одного з управлінь і водночас депутат Канівської районної ради склав завідомо неправдиві акти приймання виконаних робіт на ремонт автомобільних доріг у Канівському районі, в результаті чого незаконно заволодів державними коштами у сумі 320 тисяч гривень. Стосовно нього до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні.

  Крім того, цього року прокуратура зареєструвала та розслідує понад десять кримінальних проваджень у сфері земельних правовідносин, використання бюджетних коштів, автодорожнього комплексу, тендерних закупівель щодо зловживання владою та посадовим становищем посадовими особами Черкаської міської ради. Загальна сума збитків становить майже 7 мільйонів гривень.

  Численні кримінальні провадження у сфері земельних правовідносин, використання бюджетних коштів, автодорожнього комплексу, тендерних закупівель, які розслідуємо в останні місяці, не залишають сумніву: ми на правильному шляху — резонансні справи не тільки допоможуть відновити справедливість та покарати винних, а й впливають на громадську думку, створюють атмосферу осуду таких явищ.

  — Окрім виявів корупції, численні нарікання громадян викликають випадки порушень прав людини. Особливо прикро, що нерідко причетними до них виявляються самі правоохоронці.

  — На жаль, це так. Начальник управління оперативно-технічних заходів УМВС України в області протягом двох років протиправно збирав та використовував на власний розсуд конфіденційну інформацію про телефонні з’єднання мобільних телефонів громадян. Обвинувальний акт щодо його протиправних дій незабаром надійде до суду для розгляду по суті.

  Виявлено непоодинокі факти знущання працівників міліції над підозрюваними, зокрема застосування до них грубої фізичної сили, електроструму та іншого насилля. Тільки цього року органи прокуратури області розслідували шість кримінальних проваджень щодо працівників органів внутрішніх справ, у яких восьми особам вручено повідомлення про підозру. Сподіваємося, суд скаже у цих справах своє вирішальне слово і покарає винних, адже нікому, а правоохоронцям тим більше, не дозволено вершити насилля, порушувати законні права людей.

  Упевнений, що спільними зусиллями всіх причетних до боротьби зі злочинністю сторін ми доб’ємося істотних зрушень на краще.

  Владислав КИРЕЙ,«Урядовий кур’єр»

  ДОСЬЄ «УК»

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТОВ «ФІРМА «ЄВРО ПЛЮС», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТОВ «ФІРМА «ЄВРО ПЛЮС» Відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ), керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України( 435-15 ), на підставі листа Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) у зв’язку з виявленням в діях товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «ЄВРО ПЛЮС» (код за ЄДРПОУ 21611363), яке є правонаступником акціонерного товариства «ФІРМА «ЄВРО ПЛЮС» (код за ЄДРПОУ 21611363), порушення вимог пункту 3 розділу ІІІ Порядку скасування реєстрації випусків акцій( z0822-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 737, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.05.2013 за № 822/23354 (пункту 3.1 глави 3 розділу ІІІ Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій ( z0180-99 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 № 222, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.03.1999 за № 180/3473) (далі — Порядок), з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

  ЦИК запретила гражданам, не меняющим избирательный адрес, голосовать за пределами округа

  Центральная избирательная комиссия (ЦИК) запретила гражданам, не меняющим свой избирательный адрес, голосовать за пределами своего округа на парламентских выборах 28 октября с. г. Члены ЦИК поддержали ...

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 21.12.2011 № 4, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 21.12.2011 № 4 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови НКРЕ від 26.10.2006 № 1419( v1419227-06 ) "Про затвердження Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії", ураховуючи звернення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (лист від 24.10.2012 № 03/13-4588), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  В Киеве остановилась красная ветка метро

  В Киевском метрополитене на Святошинско-Броварской линии метро остановлено движение поездов.

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb