МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
15.10.2012 № 613Про затвердження Зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік
На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміну до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік( v0613733-11 ), затвердженого наказом Мінінфраструктури від 08 грудня 2011 № 613, доповнивши його новою позицією у редакції, що додається.
2. Державній авіаційній службі України забезпечити розміщення цього наказу на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Демидовича Д. В.
В. о. Міністра інфраструктури України
К. О. Єфименко
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства інфраструктури України 15.10.2012 № 613
ЗМІНА до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури на 2012 рік ( v0613733-11 )
Унести зміну, доповнивши новою позицією такого змісту:
"
Наказ Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Змін до Положення про державного інспектора з авіаційного нагляду у Державній авіаційній службі України"
Повітряний кодекс України ( 3393-17 )
IV кв.
Державіаслужба України
"
Перший заступник Голови Державіаслужби України
О. В. Гречко
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 144, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 144 Відповідно до Законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови НКРЕ від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) "Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ІНЕКО-ІНВЕСТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
| Відкрий літо у БабайовомуВ гірському урочищі з таємничою назвою Бабайове, що на околиці міста Перечин, знайшов собі притулок дитячий табір Барвінок. Тут за два літні місяці відпочили 170 дітей.
У липні Землю знову атакують потужні магнітні буріЛипень стане місяцем магнітних бурь.Їхня кількість досягла шести з десяти.
|