Керманич донецького «Шахтаря» Мірча Луческу поділився думками про сьогоднішній матч з львівськими «Карпатами» в 1/4 фіналу Кубка України, передає ТСН з посиланням на ФК «Шахтар»
Мірча Луческу вважає, що у кубкових матчах і чемпіонату — зовсім різні ігри, адже команди не думають про очки і кожна хоче пройти далі у турнірі.
Румунський фахівець чекає відкритого футболу і прогнозує, що не буде такого, що один колектив обороняється, а інший атакує.
Крім того, Луческу розхвалив гру «левів» і їхнього керманича Ніколая Костова, назвавши його «хорошим тренером, який вміє працювати».
«Чекаємо видовищний, відкритий поєдинок. Сподіваюся, що збереться багато наших уболівальників і вони підтримають нас, адже найчастіше кубкові зустрічі навіть цікавіші, ніж матчі чемпіонату. Тим більше за одну гру визначається, хто пройде далі», — поділився Луческу.
Повернення мікробіолога світуНещодавно в містечку Городок, що на Хмельниччині, зявився памятник всесвітньо відомому вченому мікробіологу Сергієві Виноградському. Ця подія мала розголос далеко не провінційний: людина, чию ...
Про внесення зміни № 46 до офіційного тексту ТП СНД на 2013 фрахтовий рік по БЧ, Державна адміністрація залізничного транспорту УкраїниО внесении изменения № 46 к официальному тексту ТП СНГ на 2013 фрахтовый год по БЧ На основании письма БЧ от 06.08.2013 № 21-07-06/12108 и пункта 1.2 Общих положений Тарифной политики Железных дорог государств — участников СНГ( 998_535 ) Укрзализныця, как Управление делами Тарифной политики, информирует о внесении изменения № 46 к официальному тексту Тарифной политики по БЧ.
| Про визначення координатора проектів міжнародної технічної допомоги, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро визначення координатора проектів міжнародної технічної допомоги На виконання пункту 18( 153-2002-п )-1( 153-2002-п ) Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги( 153-2002-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", НАКАЗУЮ:
четверта черга), Донецька область”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження скоригованого робочого проекту та титулу будови "Реконструкція автомобільної дороги державного значення Запоріжжя — Донецьк на ділянці км 210 + 800 — км 212 + 000 (обхід м. Донецька, четверта черга), Донецька область"
|