ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
05.03.2013 № 3360/6/15-3115Щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання програмної продукції
<...>
Відповідно до пункту 26-1 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс) тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції.
Оскільки відповідно до діючої норми Кодексу( 2755-17 ) програмною продукцією є результат комп'ютерного програмування у вигляді операційної системи, комп'ютерної програми і таке інше, постачання послуг з проектування, видання, програмування, тестування, інсталяції, впровадження, обслуговування програмних та/або програмно-технічних засобів не може відноситися до визначення програмної продукції.
Таким чином, звільнення від оподаткування податком на додану вартість не поширюється на операції з постачання послуг у сфері інформатизації.
Заступник Голови
А. П. Ігнатов
{Текст взято з сайту Державної податкової служби України http://www.sts.gov.ua/}
Інспектори ДАІ затримали чоловіка, який намагався дати хабарНа Чернігівщині порушник правил дорожнього руху спробував дати хабара інспектору ДПС. У результаті, його дії були задокументовані згідного з чинним законодавством.
| Ми вийдемо на «Вемблі» не боятисяПерш ніж оцінювати потенціал української дружини у поєдинку Англія Україна, варто наголосити, що ще ніколи в історії незалежності, починаючи відбірний турнір, синьо-жовті не мали такого сприятливого ...
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) надати дозвіл національному природному парку "Меотида" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 721,8923 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення) згідно з додатком, розташованих на території Новоазовського та Першотравневого районів Донецької області, з подальшим наданням їх зазначеному парку в постійне користування для забезпечення його функціонування.
|